1084 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GOLF VI 1.6 TDI 105

VW GOLF VI 1.6 TDI 105 266.000 KM EURO 5 SERVISNA KNISKA REGISTRA...


7.800 €
или предлог цена
Денес 13:27Промовирано

AUDI A6 45 tdi QUATTRO MILD HYBRID

Audi A6 45 TDI V6 231 HP Quattro AUDI PLUS OFICIJALNA GARANCIJA 1 g...


49.900 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Polo 1.0(70KW)

Се продава VW Polo 1.0/95KS Прв сопственик купено во Порше Македониј...


14.950 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Se prodava Audi a4 1.8 Benzin/Plin Atest

Se prodava audi a4 1.8 so plin atest Registrirana do 25.12.2023 Ko...


870 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
900 €
Денес 20:42SEAT IBIZA

Od prv gazda (Sto raboti vo stranstvo) Kolata ima realni 98 000 km. ...


4.500 €
или предлог цена
Денес 19:20Polo 1.6tdi Highline

Polo 1.6tdi highline full oprema navi led greaci u sedista parking se...


12.800 €
или предлог цена
Денес 19:14  НОВ ОГЛАС

Renault Megane 1.9dci

Kolata e vo odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvanje pali vozi , regis...


2.590 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.690 €
Денес 19:02Opel Astra G

Се продава Опел Астра Г караван во одлична состојба. Isuzu мотор Д...


1.950 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.100 €
Денес 18:47SEAT LEON 1.6 TDI 2016god

Se prodava Seat Leon 2016god, so 81kw, redovno odrzuvano promeneto ul...


1 €
или предлог цена
Денес 18:27Opel Vectra 1.6 benzin-plin atest

Opel Vectra 1.6 benzin plin atestiran 74kw Registrirana do 03.01.202...


1 €
или предлог цена
Денес 18:25RENAULT MEGANE 1.5dci FULL OPREMA -10

MEGANE 1.5dci 6 BRZINI FULL OPREMA 5 VRATI KOLATA E MNOGU ZACUVANA...


5.150 €
или предлог цена
Денес 18:11AUDI A3 1.9 TDI 105ks SPORTBACK 5 VRATI -FULL

AUDI A3 1.9 TDI 105ks SPORTBACK - 2KLUCA SERVISNA KNIGA NOVI GUMI M...


5.800 €
или предлог цена
Денес 18:11FIAT GRANDE PUNTO 1.2 MULTI-JET

Se prodava fiat grande punto🇩🇪 1.2 multi jet 55kw - 75 ks 2007/...


3.199 €
или предлог цена
Денес 17:33Se prodava Audi A6 2.5 TDI

Full servis napraveno so faktura, novi zimski gumi Hankook, nov akum...


2.600 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.900 €
Денес 17:21PORSCHE CAYENNE 3.2 V6 ATEST PLIN MOZE ZAMENA

PORSCHE CAYENNE 3.2 V6 2005 PREDOBAR ✔️ ✔️✔️MOZE ZAMENA ZA MOTOR ILI...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.500 €
Денес 17:15AUDI A5 2.7 TDI 8G TRONIC 2010 MOZE ZAMENA

AUDI A5 2.7 TDI 190KS 8G-TRONIC PANORAMA NAJFULL OPREMA 140KW (190HP)...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.500 €
Денес 17:15FORD FIESTA 1.4 tdci FACE LIFT EURO 5 -2011

FORD FIESTA 1.4 tdci FACE LIFT EURO 5 KOLATA E MAKSIMALNO ZACIVAN...


5.100 €
или предлог цена
Денес 16:42  НОВ ОГЛАС

RENAULT CLIO 1.5 DCI FACE LIFT 6 BRZINI FULL -11

RENAULT CLIO 1.5 DCI FACE LIFT 6 BRZINI FULL OPREMA 5 VRATI MNOGU ...


4.650 €
или предлог цена
Денес 16:41VW POLO 1.4 TDI FULL OPREMA- FABRIKA -08

VW POLO 1.4 TDI 5 VRATI - SPORT LINE - - PROIZVEDENO DEKEMVRI 2008g...


3.990 €
или предлог цена
Денес 16:40AUDI A3 1.6 TDI FACE LIFT SPORTBACK 90Ks FULL-11

AUDI A3 1.6 TDI FACE LIFT SPORTBACK 5 VRATI -- 1.6 TDI 90KS - NAJD...


7.700 €
или предлог цена
Денес 16:40SEAT LEON 1.9 TDI 105Ks FACE LIFT ECOMOTIVE-10

SEAT LEON 1.9 TDI 105Ks FACE LIFT ECOMOTIVE 5 VRATI KOLATA E ZACUV...


6.100 €
или предлог цена
Денес 16:40Ibiza 1.6 tdi

Ibiza 1.6 tdi. 2010g. Klima raboti perfekno sekoe kopce na kolata ra...


5.800 €
или предлог цена
Денес 16:20Vw Volkswagen Polo 1.2 tdi blowmotion ful oprema

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


4.950 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
6.000 €
Денес 16:03Bmw 530 D # ful /Avtomatik ### zelen karton ///

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


6.000 €
или предлог цена
Денес 16:02Smart ForTwo #Klima /078.408.486 ##

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


3.000 €
или предлог цена
Денес 16:00Vw Volkswagen Polo 1.2# tdi blowmotion ful oprema** Vebasto

Za podetalni inf javete se na 078.408.486 ##


4.950 €
или предлог цена
Денес 15:59Citroen C3 1.6 benzin plin ATS DIZNA_FUL

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


3.700 €
или предлог цена
Денес 15:58Bmw X5 3.0 dizel ful #2003g ##

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


6.000 €
или предлог цена
Денес 15:57Bmw 318 tds ##

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.700 €
или предлог цена
Денес 15:56Bmw X5 3.0 dizel ful #2003g #

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


5.500 €
или предлог цена
Денес 15:54VW VOLKSWAGEN GOLF 6_2.0# .TDI_ KLIMATA AKTIVNA #

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


6.500 €
или предлог цена
Денес 15:52Bmw 740 d ful oprema** ///

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


6.000 €
или предлог цена
Денес 15:51Fiat punto 1.9 jtd# reg cela godina Klima aktivna

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.350 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
1.600 €
Денес 15:51Mini Cooper 1.6 Benzin/Plin

-Godina 2000 -Benzin/Plin -Motor 1.6 85kw - 116ks -Kilometri 250 0...


3.500 €
или предлог цена
Денес 15:43Pezo 207CC 2010

Restajling model 2010-2014 Dvozonski klimatronik Bord komjuter Cen...


6 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.200 €
Денес 15:17Volkswagen Caddy, VW Cady pikap tovarno

Se prodava tovarno VW Caddy vo odlicna sostojba. Moze da se vide i pr...


1.950 €
или предлог цена
Денес 15:12Se prodava Daewoo Tico Registrirano

Se prodava Daewoo Tico, redovno servisirano, registrirano i vo odlicn...


1.500 €
или предлог цена
Денес 15:12LANCIA YPSILON 1.2

Се продава LANCIA YPSILON 1.2 бензин КЛИМА исправна 2 клуча Боар...


1.999 €
или предлог цена
Денес 14:57  НОВ ОГЛАС

Renault Megane Coupe

Se prodava Renault Megane 1.5 78kw + remap. 🟢Vtor sopstvenik!! 🟢Red...


6.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.700 €
Денес 14:35VW PASSAT CC 2.0 TDI DSG 2009

Se prodava VW Passat CC vo odlicna sostojba so 2.0 motor i 170 ks bez...


9.499 €
или предлог цена
Денес 14:23Fiat punto 1.9 jtd# reg.Do 02/2024g. Klimata raboti ###

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.350 €
или предлог цена
Денес 14:19Seat leon 1.6 tdi 2015

Se prodava seat leon 1.6 tdi.kolata e vo top sostojba bez nikakvi dav...


9.999 €
или предлог цена
Денес 14:07Nisan Terrano 2.7.

Registrirana do 10 mesec 2023 mk tabli Servisiran bez zabeleski Gum...


6.400 €
или предлог цена
Денес 13:40Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам