1086 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi а3

Povekje informacii na telefon


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:57НОВ ОГЛАС
Промовирано

AUDI A6 45 tdi QUATTRO MILD HYBRID

Audi A6 45 TDI V6 231 HP Quattro AUDI PLUS OFICIJALNA GARANCIJA 1 g...


49.900 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Nissan Terrano 2.7tdi Top sostojba

Se prodava Nissan Terrano,extra sostojba Se funcionira besprekorno ...


8.500 €
или предлог цена
Вчера 10:15Промовирано

FORD FIESTA 1.4 tdci FACE LIFT EURO 5 -2011

FORD FIESTA 1.4 tdci FACE LIFT EURO 5 KOLATA E MAKSIMALNO ZACIVAN...


5.100 €
или предлог цена
Вчера 20:28FIAT PUNTO 1.2 BENZIN REG. SERVIS. FULL - 08

--- KOLATA SE NAOGA VINICA --- INFORMACII SAMO 071379134 LJUPCO ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:28MERCEDES A180 CDI 109KS PREDOBRA SOSTOJBA MOZE ZAMENA

MERCEDES A180 CDI 80KW 2006 ODLICNA ✔️ REGISTRIRANA DO 6 MESEC 2024 ...


3.750 €
или предлог цена
Вчера 18:51  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON 1.6tdi 81kw-110ks 2014 god

⭕️SE PRODAVA⭕️ SEAT LEON 1.6 TDI 81kw-110ks 2014 Godina -197.000km -M...


11.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
11.200 €
Вчера 18:50Se prodava Opel vectra karavan 2.0

Opel vectra karavan 2.0 registrirana do 15.10.2023 so klima, abs. Vo ...


1.450 €
или предлог цена
Вчера 18:31Polo 1.6tdi Highline

Polo 1.6tdi highline full oprema navi led greaci u sedista parking se...


12.800 €
или предлог цена
Вчера 18:24Se prodava BMW X1 2.0 Xdrive 2014

Се продава BMW X1 (E84) xDrive 2.0 184hp 2 Клуча, 4 солидни гуми со ...


13.190 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
13.290 €
Вчера 17:17Се продава неувезуван Renault Scenic Xmod

Се продава неувезуван Renault Scenic 1.5 dci Xmod .Редовно сервисир...


8.600 €
или предлог цена
Вчера 16:40Seat Leon 1.6 105ks

Se prodava Seat Leon 1.6 105ks Uvezen od Germanija Oprema: - kozen...


6.600 €
или предлог цена
Вчера 16:38Renault Megane 1.9dci

Kolata e vo odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvanje pali vozi , regis...


2.590 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.690 €
Вчера 16:32Ford Focus

Prodavam Ford Focus 1.4 benzin 2001 god ODLICEN ZA POCETNICI FORDOT...


1.750 €
или предлог цена
Вчера 16:19Peugeot 407 1.6 2004

Ујле филтри каиши пред 500км нови зимски гуми. Цената е фиксна


3.200 €
или предлог цена
Вчера 16:01RENAULT MEGANE 1.5dci FULL OPREMA -10

MEGANE 1.5dci 6 BRZINI FULL OPREMA 5 VRATI KOLATA E MNOGU ZACUVANA...


5.150 €
или предлог цена
Вчера 15:03OPEL ASTRA J 1.7 cdti 110Ks FACE LIFT -COSMO -11

OPEL ASTRA J 1.7 cdti 110Ks COSMO 5 VRATI KOLATA E MNOGU ZACUVAN...


6.400 €
или предлог цена
Вчера 15:03VW POLO 1.2 TDI FULL NAVI ANDROID -12

VW POLO 1.2 TDI 5 VRATI EURO 5 MNOGU EKONOMICNO OKOLU 4L NA 100...


6.290 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.390 €
Вчера 15:03VW GOLF 6 2.0 TDI COMMON RAIL 110Ks FULL-10

VW GOLF 6 2.0 TDI COMMON RAIL MOTOR EURO 5 KOLATA E MAKSIMALNO...


7.290 €
или предлог цена
Вчера 15:00Renault Scenic

Vo dobra sostojba


2.300 €
или предлог цена
Вчера 14:40Renault Megane Coupe

Se prodava Renault Megane 1.5 78kw + remap. 🟢Vtor sopstvenik!! 🟢Red...


6.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.700 €
Вчера 13:37LANCIA YPSILON 1.2

Се продава LANCIA YPSILON 1.2 бензин КЛИМА исправна 2 клуча Боар...


1.999 €
или предлог цена
Вчера 13:05VOLVO XC40 - 2020

Oprema: -ABS -Airbag -ESP -Multimedia system -Priprema za telefo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Audi A4 2008 2.0TDI EXTRA

✅Se prodava Audi A4 2008 godina vo soobrakjajna 100kw 136🐎🐎 💥Kolat...


8.899 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.000 €
Вчера 12:55SUZUKI SWIFT 1.3 DDiS

Возилото е сервисирано и регистрирано. Suzuki Swift 1.3 DDiS 51kw одл...


3.600 €
или предлог цена
Вчера 12:04VW POLO 1.4 TDI 2007g

Возилото е регистрирано и сервисирано со нови гуми, има два клуча и д...


3.600 €
или предлог цена
Вчера 12:04AUDI A3 1.6 TDI FACE LIFT SPORTBACK 90Ks FULL-11

AUDI A3 1.6 TDI FACE LIFT SPORTBACK 5 VRATI -- 1.6 TDI 90KS - NAJD...


7.700 €
или предлог цена
Вчера 11:41VW PASSAT 2.0 TDI COMMONRAIL 110KS BLUEMOUTION 2009

------ REGISTRIRANO I SERVISIRANO ------- VW PASSAT 2.0 TDI COMMON...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Вчера 11:40Volkswagen Caddy, VW Cady pikap tovarno

Se prodava tovarno VW Caddy vo odlicna sostojba. Moze da se vide i pr...


1.950 €
или предлог цена
Вчера 11:31Audi A4 2.0 Tdi 150 ks Ultra 2016/17 god

Perfektna Sostojba Sega e Napraven Kompleten Servis Smeneto Rebrast k...


18.790 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
18.990 €
Вчера 10:44Kia Ceed 1.6 Crdi 2013 god Full

Perfektna Sostojba Bez Zabeleska Plateni se site Davacki do Registrac...


8.490 €
или предлог цена
Вчера 10:44Audi Q7 3.0 Tdi Quattro 2006/7g Full

Odlicna Sostojba Registrirana Full oprema Aluminski Felni So Do...


10.200 €
или предлог цена
Вчера 10:44Audi A6 3.0 Tdi Avtomatik 2011/12g Led

PERFEKTNA SOSTOJBA BEZ ZABELESKA Napraven e Komplet servis 4 novi gum...


16.300 €
или предлог цена
Вчера 10:44Golf 2.0 Tdi 2009/10 god Full Highline

Odlicna sostojba Plateni se site davaci do Registracija Novi Gumi ...


7.200 €
или предлог цена
Вчера 10:43Nissan Qashqai 1.5 Dci 2010/11 god Facelift

Odlicna Sostojba Pred Dve nedeli e napraven servis promenet e rebrast...


7.490 €
или предлог цена
Вчера 10:42Peugeot 4007 2.2 Hdi 2008/9 god Full 4x4

Odlicna Sostojba Plateni Se Site Davacki Do Registracija so 4 Novi gu...


7.100 €
или предлог цена
Вчера 10:42Bmw X5 3.0D Avtomatik X drive 2003/4 god Full

Odlicna Sostojba Registrirana Cela Godina So Zelen Karton Servisirana...


5.790 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.990 €
Вчера 10:41Vw Golf 2.0 Tdi 110 ks 2009 god Dsg Avtomatik

Odlicna Sostojba Plateni se site Davacki Do Registracija Oprema ...


7.990 €
или предлог цена
Вчера 10:41Vw Passat 2.0 Tdi 8 Ventila 2005/6 god Highline

Perfektna Sostojba Bez nikakva zabeleska Registrirana Cela godina Ser...


4.990 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.100 €
Вчера 10:41Audi A4 2.0 TDI 140 ks 2008 god Full Led

Odlicna Sostojba PLateni Se Site Davacki Do Registracija Oprema ...


8.990 €
или предлог цена
Вчера 10:41Nissan Terrano 2.7tdi Top sostojba

Se prodava Nissan Terrano,extra sostojba Se funcionira besprekorno ...


8.500 €
или предлог цена
Вчера 10:15Peugeot 107 1.0vvti

Peugeot 107 1.0vvti 2007g 126000km proverka kade sakate Registrira...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 10:14MERCEDES BENZ E220 2013 AVANTGARDE !!

Se prodava Mercedes Benz E220 2013 godina servisiran i registriran ce...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:04Страна 2 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам