1073 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GOLF VI 1.6 TDI 105

VW GOLF VI 1.6 TDI 105 266.000 KM EURO 5 SERVISNA KNISKA REGISTRA...


7.800 €
или предлог цена
31 мај 16:45Промовирано

VW Passat B8 2.0TDI DSG

Se prodava VW Passat 2.0 TDI DSG 150Ks 2017 godina! Avtomobilot e o...


21.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
21.700 €
18 мај 10:22Промовирано

Polo 1.0(70KW)

Се продава VW Polo 1.0/95KS Прв сопственик купено во Порше Македониј...


14.950 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

SUZUKI SWIFT 1.3 DDiS

Возилото е сервисирано и регистрирано. Suzuki Swift 1.3 DDiS 51kw одл...


3.600 €
или предлог цена
31 мај 11:39MERCEDES BENZ E220 2013 AVANTGARDE !!

Se prodava Mercedes Benz E220 2013 godina servisiran i registriran ce...


1 €
или предлог цена
31 мај 11:20Se prodava Daewoo Tico Registrirano

Se prodava Daewoo Tico, redovno servisirano, registrirano i vo odlicn...


1.500 €
или предлог цена
31 мај 10:52Vw Golf 2.0 Tdi 110 ks 2009 god Dsg Avtomatik

Odlicna Sostojba Plateni se site Davacki Do Registracija Oprema ...


7.990 €
или предлог цена
31 мај 10:35Bmw X5 3.0D Avtomatik X drive 2003/4 god Full

Odlicna Sostojba Registrirana Cela Godina So Zelen Karton Servisirana...


5.990 €
или предлог цена
31 мај 10:35Peugeot 4007 2.2 Hdi 2008/9 god Full 4x4

Odlicna Sostojba Plateni Se Site Davacki Do Registracija so 4 Novi gu...


7.100 €
или предлог цена
31 мај 10:35Mitsubishi Outlander 2.2D 150 ks 2013/14 god

Perfektna Sostojba Bez Zabeleska Plateni Se Site Davacki Do Regitraci...


12.990 €
или предлог цена
31 мај 10:34Ford Mustang 3.7 Benzin V6 2013 god

Telefon 070 880 009 Perfektna sostojba Full oprema


23.900 €
или предлог цена
31 мај 10:34Audi A4 2.0 TDI 2013 god Avtomatik Led

Telefon 075 671 133 Odlicna Sostojba Registrirana Servisirana Fu...


11.990 €
или предлог цена
31 мај 10:34Nissan Qashqai 1.5 Dci 2010/11 god Facelift

Odlicna Sostojba Pred Dve nedeli e napraven servis promenet e rebrast...


7.490 €
или предлог цена
31 мај 10:34Audi A6 3.0 Tdi Avtomatik 2011/12g Led

PERFEKTNA SOSTOJBA BEZ ZABELESKA Napraven e Komplet servis 4 novi gum...


16.300 €
или предлог цена
31 мај 10:34Audi A4 2.0 TDI 2008 god Avomatik Led

Odlicna Sostojba PLateni Se Site Davacki Do Registracija Oprema ...


8.990 €
или предлог цена
31 мај 10:33Vw Passat 2.0 Tdi 8 Ventila 2005/6 god Highline

Perfektna Sostojba Bez nikakva zabeleska Registrirana Cela godina Ser...


5.100 €
или предлог цена
31 мај 10:33MERCEDES SLON S350TD SAMO NA DELOVI

SITE DELOVI ZA MERCEDES SLON S350TD 95 SAMO ZA DELOVI PRAKAM I PO KA...


12.345 €
или предлог цена
31 мај 10:30Chevrolet Cruze 1.6 neuvezuvan

Kolata e kupena od Auto Makedonija. Jas sum vtor gazda so vgraden i a...


5.950 €
или предлог цена
31 мај 10:11Mercedes C 220

Se prodava Mercedes C 220 Desen Volan. Donesen od Anglija so vozenje....


По Договор
или предлог цена
31 мај 09:39Hyndai Accent 1,3 gls benzin/plin

Prodavam Hyndai Accent 1,3 GLS. Voziloto e vo dobra sostojba, so komp...


1.000 €
или предлог цена
31 мај 09:36Se prodava alfa 156 1.9jtdm facelift

Se prodava alfa 156 1.9jtdm 2004 reg do 9 mesec so zelen karton alfa ...


2.700 €
или предлог цена
31 мај 08:47AUDI A6 - 2.7TDI -190KS -2009 -FACELIFT

AUDI A6 FACELIFT 2.7 TDI 140KW -190KS AVTOMATIK 2009 GOD. VO SO...


11.100 €
или предлог цена
31 мај 08:44Mercedes C 180 Kompressor - 120 000 km

Многу добро сочувано возило со ОРИГИНАЛНИ 123 000 км, гаражирано и до...


3.500 €
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 €
31 мај 07:56Peugeot 407

Odlicno zacuvana servisirana vo ovlasten servis.Poveke info na 078385...


4.000 €
или предлог цена
31 мај 06:57BMW X5 DESEN VOLAN

Prodavam BMW X5 3.0d 235 ks vo odlicna sostojba donesen od UK so voze...


1.122 €
или предлог цена
31 мај 06:26AUDI A4 2.7 TDI DESEN VOLAN

Prodavam Audi A5 2.7 TDI 188 ks avtomatik koza itn. Avtomobilot e vo ...


4.700 €
или предлог цена
31 мај 06:25Bmw 520d-184 ks M-Paket,Avtomatik

-Bmw 520d-184 ks M-Paket,Avtomatik -Napraven e servis promena na ujl...


15.900 €
или предлог цена
30 мај 23:34PRODAVAM RENO KANGO

RENO KANGO 2004 GODINA DIZEL INF NA TEL 070346688


1 €
или предлог цена
30 мај 23:11Citroen Berlingo Panorama 1.6 hdi 2015

Citroen berlingo 1.6 73kw dizel+kuka za prikolka Ful oprema, regestr...


11.000 €
или предлог цена
30 мај 20:56CITROEN C4 1.6 DIESEL

Registriran do dekemvri Zelen karton cela godina +4 letni gumi


2.450 €
или предлог цена
30 мај 20:21MERCEDES E 220 COUPE

Mercedes E 220 coupe 2011 avangarde 170 ks vo perfektna sostojba se p...


9.600 €
или предлог цена
30 мај 20:07Ford fokus c max 1.6 hdi.078948585

078948585 zacuvano ispravno registrirano


По Договор
или предлог цена
30 мај 19:14Prodavam Ford Mondeo

Se prodava Ford Mondeo registriran.


900 €
или предлог цена
30 мај 17:54RENAULT CLIO 1.5 DCI FACE LIFT 6 BRZINI FULL -11

RENAULT CLIO 1.5 DCI FACE LIFT 6 BRZINI FULL OPREMA 5 VRATI MNOGU ...


4.650 €
или предлог цена
30 мај 16:16VW PASSAT 2.0 TDI COMMONRAIL 110KS BLUEMOUTION 2009

------ REGISTRIRANO I SERVISIRANO ------- VW PASSAT 2.0 TDI COMMON...


6.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.800 €
30 мај 16:15VW GOLF 6 2.0 TDI COMMON RAIL 110Ks FULL-10

VW GOLF 6 2.0 TDI COMMON RAIL MOTOR EURO 5 KOLATA E MAKSIMALNO...


7.290 €
или предлог цена
30 мај 15:24RENAULT MEGANE 1.5dci FULL OPREMA -10

MEGANE 1.5dci 6 BRZINI FULL OPREMA 5 VRATI KOLATA E MNOGU ZACUVANA...


5.150 €
или предлог цена
30 мај 15:19NISSAN QASKAI 1.5dci FACE LIFT EURO 5 FULL -11

NISSAN QASKAI 1.5dci 6 BRZINI FACE LIFT 110Ks n-tech PONOVIOT MOTOR ...


8.500 €
или предлог цена
30 мај 15:12VW Golf 6 1.6 tdi avtomatik

Golf 6 1.6 tdi vo super sostojba -registriran do 04.2024 so zelen k...


1 €
или предлог цена
30 мај 14:48Opel Corsa D, прв сопственик

Opel Corsa D, произведена 2010, прва регистрација 05.2010, прв сопств...


5.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.400 €
30 мај 14:22BMW E60 530d - MOZE ZAMENA

Se prodava bmw 530d 2009 god na ch soobrakajna 2008 na mkd. Registira...


9.000 €
или предлог цена
30 мај 13:22VW Volkswagen Passat CC

Se prodava volkswagen passat cc 2009 godina .. Kolata e na realni kil...


10.700 €
или предлог цена
30 мај 13:22Peugeot 107 1.0 - NEUVEZUVANO

Се продава Пежо 107, 2009г. 1.0 бензин со вграден и атестиран плински...


3.500 €
или предлог цена
30 мај 13:22Страна 3 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам