1084 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GOLF VI 1.6 TDI 105

VW GOLF VI 1.6 TDI 105 266.000 KM EURO 5 SERVISNA KNISKA REGISTRA...


7.800 €
или предлог цена
Денес 13:27Промовирано

Polo 1.0(70KW)

Се продава VW Polo 1.0/95KS Прв сопственик купено во Порше Македониј...


14.950 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

AUDI A6 45 tdi QUATTRO MILD HYBRID

Audi A6 45 TDI V6 231 HP Quattro AUDI PLUS OFICIJALNA GARANCIJA 1 g...


49.900 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Volvo xc60 190ks awd 4x4 led

Plateni site davacki do registracija.


33.800 €
или предлог цена
05 јун 09:20VOLVO V40 D2 115 hp 2013 Godina

VOLVO V40 2013 10.500€ MARKA: VOLVO MODEL: V40 D2 PROIZVEDENO: 20...


10.500 €
или предлог цена
05 јун 05:51AUDI A3 1.6 TDI Attraction 105 HP 2013 Godina

AUDI A3 1.6 TDI 105 HP 2013 12.700€ MARKA: AUDI MODEL: A3 1.6 TDI...


12.700 €
или предлог цена
05 јун 05:36Audi A6 2.0 TDI 177 Hp - Bussines

Се продава Audi A6 2.0 TDI 177 Hp 2011 година, регистрирано и каско о...


По Договор
или предлог цена
04 јун 23:50Audi A4

Audi A4 1.9 tdi 131 ks 2003 godina stranski tablici perfektna sostojb...


1.222 €
или предлог цена
04 јун 23:20Focus

Prodavam Ford Focus mk3 2011g 1.6 hdi 85kw 155 000km!!! (Realni) ...


7.800 €
или предлог цена
04 јун 23:17AUDI A3 2008 GODINA 5 VRATI 105KS 77KW

Se prodava poradi zaminuvanje Vo stranstvo 070 443 168


6.100 €
или предлог цена
04 јун 17:18GOLF 5 1.9, 90 ks 2005 , 195000 km

Се продава Golf 5, 2005-та година, најдобриот мотор 1.9 TDI , 90 коњс...


5.250 €
или предлог цена
04 јун 16:42BMW X6 3.0D X-Drive 2016 GODINA

Увезена од Германија. Автомобилот може да се царини за 1 ден!Регистри...


36.900 €
или предлог цена
04 јун 15:06OPEL ASTRA J 1.7 cdti 110Ks FACE LIFT -COSMO -11

OPEL ASTRA J 1.7 cdti 110Ks COSMO 5 VRATI KOLATA E MNOGU ZACUVAN...


6.400 €
или предлог цена
04 јун 14:59FORD GALAXY 2.0TDCI GHIA

FORD GALAXY GHIA 2.0TDCI 140HP 2006GODINA 290.000KM REGISTRIRAN C...


3.300 €
или предлог цена
04 јун 14:56SLEP SLUZBA KRLE 24/7 PLAKANJE MOZE I FAKTURA T

24 /7 PLAKANJE PO DOGOVOR PLAKANJE FAKTURA 078 313 012 ...


1 €
или предлог цена
04 јун 14:56Volvo xc60

Dzipot ima golem i mal servis Registriran do 09.23 AWD (4x4) Vo be...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.999 €
04 јун 13:13Audi A4 2008 2.0TDI EXTRA

✅Se prodava Audi A4 2008 godina vo soobrakjajna 100kw 136🐎🐎 💥Kolat...


8.899 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.000 €
04 јун 12:54Vw polo 1.4 tdi 51kw

Vo odlicna sostojba Registrirano do 30.09.2023 Napraveno servis ...


39 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
3.900 €
04 јун 12:00Peugeot 407

Odlicno zacuvana servisirana vo ovlasten servis.Poveke info na 078385...


4.000 €
или предлог цена
04 јун 11:41CITROEN C4 1.6 HDI

Registriran do 12 mesec Zelen karton cela godina Dva para gumi letn...


2.450 €
или предлог цена
04 јун 11:09FIAT PUNTO 1.2 BENZIN REG. SERVIS. FULL - 08

--- KOLATA SE NAOGA VINICA --- INFORMACII SAMO 071379134 LJUPCO ...


По Договор
или предлог цена
03 јун 19:59Alfa 147 1.9 jtdm

Se prodava alfa 147, 2009 godina 1.9 jtdm vo odlicna sostojba. 7 god...


3.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.800 €
03 јун 16:38Alfa 147 1.9 JTD

💥Prodavam Alfa 147 1.9JTDm!💥 Voziloto e vo dobra i ispravna sostoj...


1.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.700 €
03 јун 16:36PEUGEOT 107 XN

PRODAVAM PEUGEOT 106 XN VOZILOTO E VO DOBRA SOSTOJBA. SEGA E PROMEN...


850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
900 €
03 јун 16:36OPEl ASTRA J

Opel Astra J 2010 COSMO EURO 5 1.7CDTI 110hp 6 brzini ful oprema re...


6.450 €
или предлог цена
03 јун 13:09Prodavam Ford Ka 1.3 1998g

Ford Ka 1.3 1998g 44kw Ima pominato 240.000km Ekonomicno gradsko vozi...


900 €
или предлог цена
03 јун 11:14GOLF 6 EXTRA SOCUVAN

GOLF 6 EXTRA SOCUVAN NAPRAVENO FULL SERVIS SE E SMENETO NA NEGO NEMA ...


7.800 €
или предлог цена
03 јун 10:41Hyndai Accent 1,3 gls benzin/plin

Prodavam Hyndai Accent 1,3 GLS. Voziloto e vo dobra sostojba, so komp...


1.000 €
или предлог цена
03 јун 10:01Seat Leon 1.6 105ks

Se prodava Seat Leon 1.6 105ks Uvezen od Germanija Oprema: - kozen...


6.600 €
или предлог цена
03 јун 09:42WV PASAT CC 2.0 TDI 140KS 2011 DSG Bluemotion

Passat cc Bluemotion 2.0 140 ks Bela Boja. Kako nov mnogu socuvan 201...


12.490 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 €
03 јун 09:30Mercedes C180 Kompressor Redizajn

Visoko nivo na oprema Avantgarde so AMG oprema: -Sport suspenzija, i...


5.899 €
или предлог цена
03 јун 08:07Se prodava peugeot 508 1.6hdi

Se prodava mnogu socuvan peugeot 508 so full oprema 1.6hdi avtomatik...


15.000 €
или предлог цена
02 јун 18:56Chery Kimo

Kolata e registrirana do 09.2023 Napraven servis Novi gumi Klima(l...


2.100 €
или предлог цена
02 јун 12:09MERCEDES-BENZ E CLASA EXTRA ZACUVAN

MERCEDES-BENZ EXTRA ZACUVAN E CLASA MOZE DA SE VIDI I PROBA U SEKOE V...


16.500 €
или предлог цена
02 јун 12:09BMW X3 3.0d 204ps Kako NOV!!!

Za info na 078295933 Mario Kolata e vo fenomenalna sostojba


6.800 €
или предлог цена
02 јун 11:24Se prodava Mercedes B 180

Voziloto e vo dobra sostojba


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.200 €
02 јун 08:13Seat Leon 1.2 TSI, 77kw, 2011, Fabrika, MK Tabli

Kolata e bukvalno kako nova, so napraven komplet golem servis, regist...


6.800 €
или предлог цена
01 јун 22:05VOLKSWAGEN POLO 1.2 TDI 2012 GOD. BLOUMOTION

Voksvagen polo 1.2 tdi BLOUMOTION. Euro 5. 2012 God Oprema. Klima. Ab...


5.900 €
или предлог цена
01 јун 21:36FIAT DOBLO 1.3 JTD 2011 GOD

Fiat doblo 1.3 jtd 90ks 2011 God Oprema klima bord kompjuter elektrik...


4.700 €
или предлог цена
01 јун 21:28PEUGEOT 107 1.0 BENZ 2009 GOD

Peugeot 107 1.0 benz 68ks 2009 god Oprema klima abs esp bord kompj...


3.300 €
или предлог цена
01 јун 21:27VOLKSWAGEN CADDY 1.6 TDI 2011 GOD

Volkswagen caddy 1.6 tdi 2011 God Oprema. Klima bord kompjuter ...


6.500 €
или предлог цена
01 јун 21:27PEUGEOT 508 1.6 HDI

Peugeot 508 1.6 hdi 112ks 2011 God Oprema. Klimatronik. Navigacija. T...


8.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.900 €
01 јун 21:27PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI 2010 GOD

Oprem. Klima. Abs. Esp. Elektrika na prozori. Airbag. Centralna brava...


4.300 €
или предлог цена
01 јун 21:27Страна 5 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам