Тетово
                           
1315 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FULL OPREMEN NOV stan so 2 spalni na Boris Kidrič

☑ PREMIUM PONUDA - vo agencija CHANAK☑ 👉PONUDA ZA KOJA VREDI DA SE ...


115.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 јан 18:36Промовирано

TWINS house-Se PRODAVA KUKJA od 600m2 vo selo:TEARCE

Se PRODAVA kukja vo selo TEARCE. -----------------------------------...


92.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 јан 14:55TWINS house-Se prodava KUKA od 595m2 vo STROG CENTAR

Се продава куќа во Тетово (чист имотен лист) во строгиот центар на гр...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 јан 14:55TWINS house-Se prodava Kukja od 258m2 vo TETOVO

Se PRODAVA Kukja od 258m2 na ul:GOCE DELCEV vo Tetovo Kukjata e polu...


149.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 јан 14:55TWINS house- Se PRODAVA Stan od 68m2 vo BLOK 70

SE PRODAVA Stan od 68m2 vo BLOK 70. od koi 22m2 deloven prostor ...


79.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

29 јан 14:54TWINS house Se IZDAVA Nov Stan od 75m2 vo Strog Centar

Se IZDAVA Nov Stan od 75 m2 vo Nova Zgrada(2021 god.) Stanot se ...


250 €
или предлог цена
Тетово

Станови

29 јан 14:54TWINS house Se PRODAVA Kukja vo selo LESOK

Se Prodava Kukja (dupleks) vo selo Lesok do samiot pat. Kukjata e ko...


330.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 јан 14:54TWINS house- KUKA OD 448m2 STROG CENTAR

KUKATA e na dva sprata od koi sekoj ima po 62m2(vkupno 112m2)-stanben...


230.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 јан 14:54TWINS house-Se PRODAVA KUKA od 116m2 vo nas.PEVCINA

Se PRODAVA KUKA od 116m2 vo nas.PEVCINA. KUKATA e na eden sprat i ...


45.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 јан 14:54TWINS house-Se prodava STAN(dupleks) od 100m2 na bul M. TITO

Stanot e na 5-ti kat vo zgrada bez lift. Vo stanot ima : - kujn...


82.400 €
или предлог цена
Тетово

Станови

29 јан 14:54TWINS house- Se PRODAVA -KUKJA so dvor od 460m2 vo AJD.MAALO

Se PRODAVA Kuka so dvor od 460m2 vo Ajducko Maalo. Kukata e na ...


341.990 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 јан 14:54TWINs house- Se PRODAVA Stan od 110m2 vo CENTAR

Se PRODAVA Stan od 110 m2 vo relativno nova zgrada vo CENTAR. Stan...


124.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

29 јан 14:54TWINs house-Se PRODAVA Stan od 89m2 na ILINDENSKA

SE PRODAVA Stan od 89m2 na ILINDENSKA. Stanot e na 4-ti kat so lif...


85.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

29 јан 14:54TWINS house-KUKA so dvor od 590m2 vo Tetovo

Se prodava Kuka so dvor od 590m2 vo blizina na Sportski centar. Ku...


319.900 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 јан 14:54TWINS house- Se PRODAVAAT Magacini i DELOVEN PROSTOR

Se PRODAVA >>> Deloven prostor i Magacini <<< -...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Магацини

29 јан 14:54Atraktiven plac kaj r.Ylli na pat za P.Šapka

Chanak PRODAVA atraktiven plac za izgradba na stanbeno i/ili deloven ...


110.000 €
или предлог цена
29 јан 13:00ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ДУЌАН АМСМ LOKAL AFARIST AMSM TETOVO

СЕ ИЗДАВА ПОД КИРИЈА ДУЌАН КАРШИ АМСМ ВО ТЕТОВО JEPET ME QERA LOKA...


350 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

29 јан 11:34DELOVEN PROSTOR LOKAL KAJ AMSM TETOVO AJDUCKO

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR POGODNO ZA FRIZERSKI SALON, KANCELARIJA, STUD...


120 €
или предлог цена
29 јан 11:34TOP deloven prostor-NOVOGRADBA vo centar na prometna ulica

👍ATRAKTIVNA ponuda vo CHANAK agencija👍 -Prodažba na deloven prosto...


179.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јан 19:29NOVOGRADBA SO 3 SPALNI POZADI PUNTO VERDE

👉EKSKLUZIVNA PONUDA na STAN- NOVOGRADBA samo vo agencija CHANAK Se ...


136.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јан 19:29Komplet opremen stan so 2 spalni kaj Sudot vo Tetovo

Fenomenalna ponuda vo agencija CHANAK📣📣Prodažba na stan-novogradba ...


74.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јан 19:29Stan so dve spalni na prizemje-Tetovčanka vo CHANAK

⚡️⚡️⚡️TOP TOP TOP ponuda vo CHANAK agencija ⚡️⚡️⚡️ Prodažba na renov...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јан 19:29Premuim ponuda na stanovi vo gradba na odlična lokacija

Premuim ponuda vo CHANAK agencija 🥇 Prodažba na stanovi vo gradba v...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јан 19:29Se prodavaat stanovi vo gradba vo River residence vo CHANAK

🆕🆕🆕 vo agencija CHANAK Prodažba na modereni stanbeni edinici vo ...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јан 19:28Kompletnon renoviran, moderno opremen stan vo Blok 70

EXTRA ponuda vo CHANAk agencija📢📢📢 Kompletno renoviran, moderno ...


39.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јан 19:28Duplex so 4 spalni vo strog centar so extra cena

👉NEVEROJATNA ponuda vo CHANAK agencija👈 Prodažba na DUPLEX stan vo...


94.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јан 19:28premium stan so 3 spalni vo Strog CENTAR

top PONUDA,samo vo agencija "CHANAK" >>>TOP RENOVIRAN STAN<<< ,po...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јан 19:28Premium ponuda stan so 3 spalni full opremen

PREMIUM PONUDA samo vo agencija CHANAK Se prodava stan na 4 kat so l...


84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јан 19:28Stan novogradba so fenomenalen pogled kon ul.Boris Kidric

Stan novogradba so fenomenalen pogled kon ul. Boris Kidrič, strog Cen...


84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јан 19:28DUPLEX OD 90 M2 VO STROG CENTAR-NOVOGRADBA

☑TOP ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na stan DUPLEX NOVOGRADBA n...


94.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јан 19:28Stan so dve spalni vo blok 70-EXTRA CENA!!!

📢📢📢INTERESNA ponuda vo agencija CHANAK📢📢📢 Prodažba na stan so...


64.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јан 19:28Top stan so dve spalni vo NAJSTROG centar sproti SACH PIZZA

☑TOP ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na stan,KOMPLETNO opremen, ...


91.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јан 19:27KOMPLETNO RENOVIRAN STAN KAJ KOMERCIJALNA BANKA

📣EXTRA ponuda samo vo agencija CHANAK📣 Prodažba na KOMPLETNO RENOV...


70.399 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јан 19:27Se prodava stan vo blok 70 so povolna cena

Prodažba na stan vo blok 70 po povolna cena 📏POVRŠINA:74m2 ⛳️ ...


54.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јан 19:27Renoviran stan so 2 spalni vo strog centar

☑SUPER ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na RENOVIRAN stan, TOP CE...


58.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јан 19:26Full opremen stan so 2 spalni kaj Komercijalna banka

☑SUPER ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na stan , na edna od pod...


77.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јан 19:26Dobra ponuda na STANOVI VO GRADBA na B.Toska vo Chanak

🆕🆕🆕 vo agencija CHANAK ⬇️⬇️⬇️ Prodažba na modereni stanbeni edini...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јан 19:25PREMIUM NOVOGRADBA NA 1 KAT SO 3 SPALNI-STROG CENTAR

Premuim ponuda vo CHANAK agencija 🥇 Se prodava stan NOVOGRADBA vo s...


144.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јан 19:25NOVOGRADBA vo blizina na Opština

🆕🆕🆕 vo agencija CHANAK Prodažba na modereni stanbeni edinici (NOV...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јан 19:25Se prodava objekt(zgrada) + lokali na Ilindenska, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Objekt (zgrada) + lokali na Ilin...


1.599.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јан 09:24Kukja od 155m2 vo Capcovo sokace so Dukan

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na 2 kuci so katnost P+2 so lokacija...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 јан 09:23Страна 3 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам