Струга
                   
563 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT IBIZA 1.4 TDI 2017

Se prodava Seat Ibiza 2017 1.4 TDI ,kupen pred 4 meseci vo Obllasten ...


7.850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.350 €
Струга

Автомобили

23 јан 12:08Промовирано

Range Rover Voque 5.0Benzin SV.Autobiography Blind B7

Range Rover Voque 5.0Benzin So Naj Full Oprema 50.000Km Blindiran B7 ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 јан 10:12Golf 7 2.0Tdi 4Motion Highline 2014

Golf 7 2.0Tdi 2014 BlueMotion 4Motion Highline So Naj Full Oprema Reg...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 јан 10:12Renault Koleos 2.0dci Dynamique 4X4

Renault Koleos 2.0Dci❄️ 4X4❄️ 2009 So Full Oprema Uvoz Ot CH🇨🇭🇨🇭2...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 јан 10:12Passat 1.6Tdi BlueMotion MatrixFullLed 2012

Passat 1.6Tdi 2012 BlueMotion MatrixFull Reg1Godina+Zelen Moze zamena...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 јан 10:12Peugeot Boxer 3.0Disel 2013 Top sostojba 161.000Km

Peugeot Boxer 3.0Dizel 2013 Vo Top Sostojba Reg1God Novi Gumi Petlas ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 јан 10:11Audi A3 2.0tdi

Vo ispravna vozna sostojba. Karoseriski solidno socuvano so mali kar...


3.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 јан 10:06Daihatsu Sirion 1.3benzin 4x4 Avtomatik

Daihatsu Sirion Sport 1.3benzin toyota motor. Avtomatik. 4x4. Kl...


4.200 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.700 €
Струга

Автомобили

25 јан 10:06BMW X1 1.8.D X/Drive Face/Lift 2014

Bmw to e uvezeno od Svajcarija!! 2014god!!!.2.0xdrive 143ks 4x4 202...


16.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 јан 09:26BMW 320.d TOURING LUXURY Line 8G 2013 CHp

🇨🇭🇨🇭BMW 320.d TOURING LUXURY Line Steptronic 8G T...


14.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
15.000 €
Струга

Автомобили

25 јан 09:26Bmw 418 d grand cupe ,moze zamena

Bmw 418d Gran cupe God .2015 Servisirana Reg 08.2023 Moze zamena


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 јан 09:13Se prodava Renault Scenic 1.6

Se prodava reno Scenic 1.6 1997 god. Registriran do Noemvri 2022. Teh...


1.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јан 21:41Audi A8 3.0TDI QUATRO FACELIFT MATRIX

A8 3.0 TDI QUATRO FACELIFT GODINA 2014/13 Registriran so Zelekarto...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јан 21:23BMW F30 GT 318 D FACELIFT M Paket

BMW F30 GT 318d FACELIFT GODINA 2015 REGISTRIRAN SO Z KARTON MOZH...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јан 21:23A4 2.0 tdi 2005 Karavan

A4 2.0 tdi Karavan Godina 2005 Registriran i Servisiran Mozhe i Za...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јан 21:23Golf 6 2.0 2010

Kollata e donesena od germanija pred mesec dena...kollata e vo extra ...


9.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јан 20:19Opel Meriva 1.7 cdti 2005god

✅️Opel meriva 74 kw 1.7 cdti so 2 crveni ✅️Servisirana pred 3000km,g...


3.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јан 18:22BMW X3 3.0d

BMW X3 3.0d 218ks✅ Avtomatik ✅ 4x4✅ Novi gumi✅ Registriran cela...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јан 16:54Dzip Jeep Wrangler JK 2.8crd OFF ROAD 4X4 offroad

Vo ispravna top sostojba. 2.8dizel 200ps. Motor Avtomat Prenos Perf...


32.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јан 15:22HONDA ACCORD 110KW AUTOMATIC MOZE ZAMENA

Honda Accord 2.2 i-dtec(noviot tip motor)110kw dizel, proizvodstvo 2...


10.990 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јан 14:50Audi A3

Se prodavat audi A3 2.0 TDI 140k so dpf 2008/2009 godina facelift F...


7.499 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јан 14:21Golf 7 tdi

Se profava golf 7 vo odlicna sostojba napraven golem i mal servis so ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јан 10:36Se prodava Mercedes Benz c220

Se prodava Mercedes Benz C220 2008g #204 tel 070 934 510


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 јан 20:18SEAT IBIZA 1.4 TDI 2017

Se prodava Seat Ibiza 2017 1.4 TDI ,kupen pred 4 meseci vo Obllasten ...


7.850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.350 €
Струга

Автомобили

23 јан 12:08RENAULT KADJAR 1.5 DCI energy Hypnotic 2016

Се продава RENAULT KADJAR 2016 DCI ENERGY HYPNOTIC ECO2 1.5, 81 KW, 1...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 јан 08:17Volkswagen Passat

Се продава Volkswagen Passat 2.5. Колата е донесена од USA, средена д...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 јан 19:08OPEL VECTRA CL 1.6

DELOVI ZA OPEL VECTRA 1.6 Amortizeri Letva Predna i zadna leva vrata ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 јан 10:23Audi A4 2.0 TDI DSG 190PS

2017 166 km 2.0tdi 190 ps Golem servis 2021-12-12 166 km 2 para ban...


18.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 јан 09:39BMW 525 d E61 (2006)

Se prodava BMW 525 d E61 od 2006 god na stranski tablicki. Viber 0...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Струга

Автомобили

22 јан 09:21Pasat 1.9

Seprodava pasat 1.9 TDI kollata e vo dobra sostojba stegnat registrir...


1.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 јан 08:53AUDI A8 4.2 TDI 385PS 2015

Se prodava Audi A8 perva registracija 15.02.2015 Uvezeno od Shvajcari...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 јан 18:31Ford Focus 1.8 TDCI 2004

Kolata e vo top sostojba so mali karoseriski zabeliski -Mal servis n...


1.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 јан 14:03Bmw 418D Grand Coupe Automatik god 2016 moze zamena

Bmw 418D 2.0motor Grand coupe God 2016/15 Reg sega cela god novi gumi...


24.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 јан 12:17Mercedes b200cdi Automatik god 2006 moze zamena

Mercedes beklas 200cdi god 2006/5 Registriran cela godina novi gumi v...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.800 €
Струга

Автомобили

21 јан 12:17Bmw g30 520d xdrive god 2018 moze zamena

Bmw g30 520d xdrive god 2018 sega uvezena so vozenje ot ch uste nema ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 јан 12:17Mercedes E350cdi god 2017 Automatik moze zamena

Mercedes E350cdi Automatik god 2017/16 Registriran sega cela god serv...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 јан 12:17Golf VI odlicen

. SE PRODAVA GOLF 6 ODLICEN GARANTIRANO 120 000 KM OD PRV GAZDA KUPEN...


8.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 јан 05:26Reno kango 1.9 2002 klima

Reg nema


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 јан 00:28Bmw 740 Xd M

Bmw 740 Xd M 2017/6 vo perfektna sostojba registrirana novi gumi Mich...


66 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 јан 23:17BMW X3

. SE PRODAVA BMW X3 VO SUPER SOSTOJBA MOTOR MENUVAC RACEN SO 6 BRZINI...


7.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 јан 18:02Chevrolet kalos. Super za pocetnici

. KOLATA SE PRODAVA REGISTRIRANA SAMO PRED NEKOLKU DENA MEHANICKI VO ...


2.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 јан 18:02Страна 2 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам