Струга
                   
581 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat Doblo 112 000 km 2011 god

Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo. Voziloto e vo odlicna sos...


4.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 €
Струга

Автомобили

16 фев 15:58Промовирано

Pezo 308

Se prodava pezo 308 1.6 benzin,88 kw ,2008 godina, pominati 155 000 k...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:11Промовирано

Peugeot 407 / 2008/ CH / 2.0hdi/140ks/mozhna zamena

Peugeot 407 / 2008/ 🇨🇭/ automatik 🧩2.0hdi/140ks/ 🏁 170.000km s...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:11Промовирано

Mercedes-Benz E 220 T CDI

Prodavam Mercedes-Benz E 220 CDI Vo odlicna sostojba uvezen od Sva...


7.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 15:29audi a5 sportback

br za kontakt 070364820


17.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 08:39Opel zafira 2002 benzin Moze zamena

Opel zafira 2002godina.2.2 benzin registriran a do 02 2024 godina dob...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 21:28Bmw 730d 06 redizajn zamena

Bmw 730d redizajn 2006godina 170kv + CIPOVANO SO 280.000KM ORIGINAL...


7.199 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
7.200 €
Струга

Автомобили

21 мар 20:04GOLF 6. 2.0 TDI moze zamena

Golf vo odlicna sostojba donesen od holandija registriran realni kilo...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 15:01Kombe

Chrysler grand voyager 2.5td Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 12:19Suzuku grand vitara benzin za delovi ili cela

Se prodava na delovi se od delovi ima motorot e na delovi se komle...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 09:11Renault megane cc prestige 1.9 dci kabriolet

Tempomat klimaktronik platena carina i site davacki do registracija m...


4.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 09:11Prodavam AUDI Q7 facelift 2008

Prodavam AUDI Q7 facelift 2008 so noviot 6 brzinski menjac. Pominati ...


11.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 08:20Prodavam RENAULT ESPACE 2.2 dci 2007 godina

Prodavam RENAULT ESPACE 2.2 dci 150 KS 2007 godina so pominati 245.00...


4.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 08:20Prodavam BMW 520d EfficientDynamics 2011 godina

Prodavam BMW 520d EfficientDynamics 2011 godina - 135KW / 185 KS - po...


16.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 08:20BMW 530D

Prodavam BMW -530D -160kw/218ks -2006 god. -avtomatik -reg. I ze...


6.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 €
Струга

Автомобили

20 мар 20:28Alfa Romeo Mito 1.6 Jtdm, uvezena od Svajcarija CH

Alfa Romeo Mito so full oprema. Kolata e vo extra tehnicka sostojba, ...


5.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 мар 14:13BMW M740Xd

BMW M740Xd NAJ FULL OPREMA KOLATA E KAKO NOVA 070635644


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 мар 10:46PORSCHE CAYENNE 3.0

PORSCHE CAYENNE 3.0 245 PS NAJ FULL OPREMA EKSTRA SOSTOJBA 070...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 мар 10:46AUDI A8 4.2 DESIGNO

⚪️⚪️ AUDI A8 4.2 DESIGNO⬜️⬜️ 070635644 070998066


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 мар 10:46BMW 730d Xdrive Mpaket

BMW 730d Xdrive Mpaket FULL OPREMA. KAKO NOVA MOZNA ZAMENA


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 мар 10:46Mercedes E 220T CDI

Podetalni informacii za Oglasot moze da dobiete na brojot: 070 212 ...


7.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 мар 09:51Mercedes c200

C200, 2.2 90kw 122 ps


4.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мар 15:20GOLF 6. 2.0 TDI GTD OPREMA

Golf vo odlicna sostojba donesen od holandija registriran realni kilo...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мар 14:39BMW X3

BMW X3 2.0d se prodava bmw x3 extra socuvan top sostojba full oprema...


7.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мар 12:57Audi A5 FACELIFT 2.0 TDI SLINE

Audi A5 2.0 tdi REDIZAIN SLINE GODINA 2013/12 Registriran so Z Kar...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мар 00:20BMW 123d

LCI BMW E82 123d bi turbo Mpacket 2011


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мар 13:05Range Rover Sport 3.0D Face Lift God 2011 Moze zamena CH

Range Rover Sport 3.0D god 2011/10 Registriran cela godina novi gumi ...


2 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мар 11:36GOLF 6. 2.0 TDI GTD OPREMA

Golf vo odlicna sostojba donesen od holandija registriran cela oprema...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 мар 21:07VW TIGUAN 2.O TDI 4 MOTION DSG 2012/2013 Cena 15000 evra

sedum stepen avtomatski tiptronik menuvac, dvozonska klimatronik,grea...


15.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 мар 19:17Golf 6 2.0 140hp Highline Full oprema

Golf 6 2.0 TDI 140hp 227.xxx KM HIGHLINE ALCANTARA SEDISTA KOMANDI N...


8.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 мар 13:25Mazda 6 2.0 108kw

Se prodava Mazda 6 2.0 108 kw 2006 godina vo odlicna sostojba. Prv ga...


3.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Струга

Автомобили

17 мар 08:52Pezo 308

Se prodava pezo 308 1.6 benzin,88 kw ,2008 godina, pominati 155 000 k...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:11BMW X3 Xdrive 3.0D facelift

kolata e full oprema vo fabricna sostojba -panorama krov -kozen enter...


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:08bmw 2015 320 d

kolata e vo perfektna, plateni davacki komplet


17 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:08Renual laguna

Renault Laguna 1.9 dci 2003 god. Vo mnogu dobra sostijba.. Pominato...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Струга

Автомобили

16 мар 18:08Mercedes e320

Mercedes E 320 cdi Blutek americki 2007 god. Kola samo za merakli.. ...


8.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.800 €
Струга

Автомобили

16 мар 17:48Jaguar XF Long, sportbake limited.

Maserati style каросерија. Единстфен во Мк. Направен мал и голем серв...


25.000 МКД
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 17:08VW GOLF 6 20TDI GTD OPREMA

Golf vo super sostojba donesen od holandija registriran realni kilome...


9.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 14:07GOLF 6. 2.0 TDI GTD OPREMA

Golf vo odlicna sostojba .donesen od holandija registriran .realni ki...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 14:01SEAT IBIZA 1.4 TDI 2009 GOD

Kolata e vo odlicna sostojba. FULL OPREMA: -2 KLUCEVI -KLIMA -ABS -EL...


5.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 11:47Golf 5. 1.9 tdi

Se prodava golf 5. 1.9tdi 77 kv 105 2004godin registriran do 09 2023...


4.250 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 мар 17:17Hundai getz 1.1 za delovi

Prodavam delovi za hundai getz 1.1.2005g so 91.000km


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 мар 22:18Opel corsa 1.0 99g xavarisana

Prodavam delovi za opel corsa 1.0. 1999g zacuvana karoseriski ...


300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 мар 22:18Страна 3 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам