Струга
                   
587 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot 407 / 2008/ CH / 2.0hdi/140ks/mozhna zamena

Peugeot 407 / 2008/ 🇨🇭/ automatik 🧩2.0hdi/140ks/ 🏁 170.000km s...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 мар 10:11Промовирано

VW GOLF 6 2.0 TDI 140HP 2009 ! 7800 €

Prodavam golf 6 2.0 tdi 140hp , servisiran pred 100 km mal i golem se...


7.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:39НОВ ОГЛАС
Промовирано

Pezo 308

Se prodava pezo 308 1.6 benzin,88 kw ,2008 godina, pominati 155 000 k...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:11Промовирано

Passat b6

Passat b6 benzin 2.0 fsi motor 110 kw 2006 godina benzin 7/ 8 litri n...


4.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 јан 15:58Reno laguna benzin plin registrirana mozna zamena

Reno laguna benzin plin reg do 30 09 23 ispravna so mali karoseriski ...


1.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 јан 08:10TOYOTA RAV4 2.2 130 KW

TOYOTA RAV4 2.2 D4-D CAT MODEL EXSECUTIVE 2010 G. FUL OPREMA KIL...


10.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
10.900 €
Струга

Автомобили

26 јан 13:00Se prodava Mercedes Benz c220

Se prodava Mercedes Benz C220 2008g #204 tel 070 934 510


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 јан 20:18Volkswagen Passat

Се продава Volkswagen Passat 2.5. Колата е донесена од USA, средена д...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 јан 19:08OPEL VECTRA CL 1.6

DELOVI ZA OPEL VECTRA 1.6 Amortizeri Letva Predna i zadna leva vrata ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 јан 10:23BMW E87 116i 2007

Kolata e donesena od svajcarija i maximalno zacuvana. 22x xxx pominat...


6.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 јан 13:49Farovi za passat b5

Koristeni farovi za passat , bez mana 2800den Farovi za zmigavci 80...


2.800 МКД
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 јан 13:00Fiat Doblo 1.3 Multijet Maxi XL

Fiat Doblo 1.3 Multijet 2007 Tovarno Maxi XL Registrirano Moz...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 јан 23:07VW POLO 1.2 TDI

VW POLO 1.2 TDI 2014 Bez carina


4.800 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
5.500 €
Струга

Автомобили

09 јан 13:16MERCEDES-BENZ S400L 4MATIC

MERCEDES-BENZ S400L 4MATIC


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 јан 13:16Bmw X6 3.0D Xdrive M-Paket 2022God

Bmw X6 3.0D Xdrive M-Paket 2022God Panorama Full Oprema Kupena nova M...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 јан 13:15Renault Kangoo

Vo perfekt sostojba..Donesen od Ch pred 2 godini..1.6 motor..zamena s...


2.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 јан 12:44Mercedes e270 cdi moze zamena

Se prodava mercedes e270 cdi kolata e vo odlicna sostojba pali vozi m...


18 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 јан 14:12Bmw e36 za Dellovi

Bmw e36 za dellovi


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 дек 12:40Delovi za Bmw e36 info :071337992

Delovi za bmw e36 ima mnogu dellovi 📞071337992


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 дек 19:22Opel Astra J 1.7

Se prodava Opel Astra J 1.7 Diesel Kolata e donesena od Sfajcaria ...


8.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 дек 21:44Bmw 730 d 2004/5

Bmw 730d 2004/5


8.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 дек 13:00ПРОДАВАМ МЕРЦЕДЕС ЛИМУЗИНА LIMO LIMUZINA 560 SEL

ПРОДАВАМ МЕРЦЕДЕС ЛИМУЗИНА LIMO LIMUZIN 560 SEL Продавам Лимузиина в...


8.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 дек 10:38Opel Astra 1.6 Avtomatki 52kw

Колата е во одлична состојба, направен е целосен сервис пред 1- месе...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 дек 17:10mercedes 124

mercedes 124 motor nema


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 дек 13:00dellovi za bmw x5 3.0

dellovi za bmw x5 3.0 2002


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 дек 13:00Mercedes c220 obicen za dellovi

mercedes c220 obicen za dellovi per pjes c 220


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 дек 16:29Range Rover Sport 2.7 HSE

SE PRODAVA RRS 2.7 HSE NOVI GUMI M+S ( site 4) REGISTRACIJA 05.2023...


9.399 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 дек 10:56Bmw SMG M330ci Kabrio ( Unikat )

Bmw SMG M 330ci kabriolet. Full M Technik. Extra Sostojba.


16.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 дек 12:32MERCEDES BENZ ML 320 CDI 2007 AMG OPREM (NA DELLOVI )

KOLLATA. SE PRODAVAT NA DELLOVI SFE SO VI TREBIT OT KOLLATA TEL ...


123 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 дек 14:49MERCEDES C 220 CDI W 204 AVANGARD 2012 PER PJES

PER PJES. NA DELLOVI KOLATA SE PRODAVAT PO DELLOVI SFE SO VI TR...


123 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 дек 14:49AUDI A8 3.0 TDI QUATRO 2005 ZA DELLOVI MOZIT I KOMPLET

PER PJES NA DELLOVI TEL 070 610 177


123 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 дек 14:49OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2012 NA DELLOVI PER PJES

PER PJES NA DELLOVI TEL 070 610 177


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 дек 14:48MERCEDES E280 CDI V6 7G 2007 PER PJES NA DELLOVI

PER PJES NA DELLOVI TEL 070 610 177


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 дек 14:48PASAT 1.9 TDI i 2.0 TDI 4 MOTION NA DELLOVI

SE PRODAVAT NA DELLOVI SFE SO VI TREBAT TEL 070 610 177


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 дек 14:48AUDI A4 2.0 TDI 2007 PER PJES NA DELLOVI

PER PJES NA DELLOVI TEL 070 610 177


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 дек 14:48OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 88KW 2006 PER PJES NA DELLOVI

KOLATA. SE DAVAT NA DELLOVI SFE SO VI TREBIT TEL 070 610 177


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 дек 14:48OPEL VECTRA C 1.9 CDTI 2007 PER PJES NA DELLOVI

KOLATA SE PRODAVT NA DELLOVI TEL 070 610 177


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 дек 14:48Fiat 500 1.4 16V Lounge

Fiat 500 1.4 16V Lounge Reg Do 11.2023 Servis komplet 130000 KM


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

08 дек 17:37Golf 6 1.6 TDI Automatik karavan

Top sostojba TD(i) 2013 , bluemotion , panorama 283.xxxkm realni . Z...


2 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 дек 13:32Passat 2.0 tdi 2005/6 per pjes za dellovi

za dellovi passat 2.0 tdi ima motor menjac


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 дек 10:37Seat Leon 1.6 dizel

Plateni sve do tablicki sega donesena od stranstvo kako nova


11.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 дек 16:40AUDI A7 3.0

Sega e napreven golem servis so garancija. Kolata e top


23.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 дек 16:25AUDI A7 3.0

Sega e napreven golem servis so garancija. Kolata e top


23.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 дек 16:24Страна 7 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам