Струга
                   
581 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat Doblo 112 000 km 2011 god

Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo. Voziloto e vo odlicna sos...


4.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 €
Струга

Автомобили

16 фев 15:58Промовирано

Peugeot 407 / 2008/ CH / 2.0hdi/140ks/mozhna zamena

Peugeot 407 / 2008/ 🇨🇭/ automatik 🧩2.0hdi/140ks/ 🏁 170.000km s...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:11Промовирано

Pezo 308

Se prodava pezo 308 1.6 benzin,88 kw ,2008 godina, pominati 155 000 k...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:11Промовирано

Mercedes B class 180 cdi

Nov servisiran na top sostojba. Moze da se vidi koga sakate, go kupi...


5.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 ное 18:45Daewoo kalos 1.2

Ok


1.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 ное 15:45Mercedes Benz Vito 111 Cdi

Se prodavat kombe Mercedes Benz Vito 111 vo mnogu dobra sostojba mozi...


54 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 ное 20:49PORSCHE CAYENNE 2012 3.0

PORSCHE CAYENNE 2012 3.0 245PS PANORAMA FULL OPREMA


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 ное 14:33Golf 5 1.9 DSG (AUTOMATIK)

PRODAVAM VW GOLF V 1.9 TDI 2005/4 DSG *KOLATA E MNOGU DOBRO ODRZAVAN...


4.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 ное 09:16PERFEKTEN GOLF 6

GOLFOT E VO BEZPREKORNA SOSTOJBA NADVORESNO, ENTERIER I TEHNICKA SOST...


7.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 ное 09:15Golf 3 97 so klima

Golfot e vo extra sostojba..socuvan max...so klima koja funkcionira p...


2.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 окт 16:37Ford Focus 1.8 TDDI - 01

Ford Focus Registrirana do Avgust 2023 +Zelen Karton do Avgust 202...


1.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 окт 18:27Touareg

Perfektna sostojba


10.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 окт 18:19Mercedes B 200

Vo mnogu dobra sostojba!!!


4.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 окт 16:19Se prodava ili menuva

Vo mnogu dobra sostojba,redovno odrzuvano.so sitni zabeleski na bojat...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 окт 11:50BMW 320d e90 2007!

Se prodava BMW 320d 2007 god vo extra sostojba. Full oprema Novi gu...


7 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 окт 14:00Volvo v70

Volvo v70 2.4d 2008 god 076222684


8.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 окт 21:33Bmw 535d bi-turbo

Se prodava bmw 535d mnogu socuvana servisirana redovno , reg do 31.12...


9.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 окт 21:17Audi A6

Kola


4.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 13:20Audi Q7 3.0 TDI Quatro

Hitno se prodava Audi Q7 so full oprema Servisirana vo bezprekorna ...


13.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 сеп 14:53Jugo 1.1 I CL

Jugo 1.1 cl


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 сеп 17:24Peugeot 206 Cabrio

Peugeot 206 2.0 Cabrio …super kolice…moze zamena so moja ili vasa dop...


2.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 сеп 00:34Jugo 1.1 I CL

Se prodava


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 авг 09:54Se prodava volkswagen vento

Se prodava volkswagen vento 1.9 TD, motor i menuvac vo odlicna sostoj...


800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 авг 11:04Opel Corsa C 1.2 Twinport 2005

Opel Corsa 1.2 twinport 80ks kolata e vo odlicna sostojba kako nadvor...


2.499 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 авг 19:24FORD MONDEO 2005 2.0 130ks

Se prodava FORD MONDEO 2005 2.0 130ks registriran do 09.2022, full op...


1.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 авг 16:02SE PRODAVA OPEL ZAFIRA 2006 110KW DIZEL 1.9 SO ZELEN KARTON

Se prodava OPEL ZAFIRA 1.9 TDI DIZEL 110KW - ZELEN KARTON - KLIMA ...


3.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 20:45VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIC 2008 SWITZERLAND

-Tiguan 2.0 TDI -Donesena od CH, -Registrirana so zelen karton do ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 10:13VW GOLF 5 1.9 TDI GOD 2007/8 66KW(90PS)

-Golf 5 1.9 TDI 66Kw(90Ps) -2007/8 Godina -(Smenato komplet set od ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 10:08Golf 6 2.0 TDI

Se prodava Golf 6 2.0 TDI 110 Ps, donesen od Germanija so vozenje, Re...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 авг 21:20FORD FUĞION 2008 AUTOMATIK. U.S.A

FORD FUĞION 2008 AUTOMATIK BENZIN, KOLLATA EDONESENA OD AMERIKA MOZ...


4.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 авг 18:54FIAT 500 1.4 16V

Fiat 500 1.4 16v 100 ps


7.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 авг 13:16AUUDI A6 PREMIU PLUS PAKET

ОПИС Година: 2014 Марка: AUDI Модел: A6 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...


15.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 јул 09:34Vw sharan automatic

Se prodava vw sharan automatik za povece informaci preku telefon


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 јул 23:46BMW 520 D F10

BMW 520 D F10 240.000 km 184 ks Registrirana do 11/2022 + zelen ka...


13.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 јун 14:45Ford Mondeo

Seprodava Ford Mondeo 2.0 dizell Kolkata e vo dobra sostojba stegnat ...


1.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 мај 10:36Ford Connect Transit 2011

Ford Connect Transit 1.8 TDCI 2011 god. 247.000 km pominati


4.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 мај 12:20Ford Connect Transit

Ford Transit Connect 2007 god. 1.8 TDCI 66 kw 220.000 km pominati


3.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 мај 12:20Mercedes Benz C200 Мерцедес Бенз

Mercedes Benz C200 135ks 2000 kibici benzin vo vozna sostojba so odja...


1.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мај 07:38Audi A8 / 2011 god

Audi A8 Godina 2011 Reg do 02 2023


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 мај 13:54Prodavam

Felgni sose gumi 4 parcinja 16col Miselin polovni doneseni od CH


300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

08 мај 08:17opel astra 1.6

Se prodava opel astra 1.6, ne e registrirana, so celosna oprema, 4 zi...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 мај 09:42VW SHARAN 1.9 TDI - 2003

VW SHARAN 1.9 TDI 2003 2003 310.000 km 3.700 EUR Tel/Viber 0...


3.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 мај 17:28Mercedes A180 CDI Elegance 2005

Mercedes A180 CDI Elegance 2005 150.000 km 3.750 EUR Tel/Vib...


3.750 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 мај 17:17Страна 8 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам