Виница
                           
72 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Povolno niva na m.v.Sirinata vo Vinica

Se prodava niva KP.BR.11214, KO Vinica, so povrsina od 824 mkv, na m....


2.900 €
или предлог цена
22 апр 14:49



PLACOVI VO SELO JAKIMOVO

Se prodavaat cisti placovi vo selo Jakimovo...cena po dogovor ...se n...


1 €
или предлог цена
09 апр 15:09



Plac na vlezot vo Vinica

Placot se naoga na vlezot vo Vinica od kaj selo Leski. So imoten li...


1 €
или предлог цена
11 мар 15:16



Se prodava kukja

Se prodava kukja na 3 sprata. 1 vednas vseliv 2 i 3 sprat potrebno e ...


85.000 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

04 мар 08:41



Se prodava kuka vo s.Gradec Vinica

SE PRODAVA VO S.GRADEC VINICA. SE NAOGA NA NAJ UBAVOTO MESTO VO SELOT...


24.000 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

03 фев 14:54



Куќа на Атрактивна локација со голем двор

Продавам Куќа со голем двор на булевар Маршал Тито во Виница. За цен...


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

27 јан 01:09



СТАН во ХИПОКС - Виница

Се продава стан во зграда Хипокс - Виница со поглед кон плоштад и гла...


710 €
или предлог цена
Виница

Станови

25 јан 13:00



Се продава одличен плац

Се продава плац од 1047м2 во Виница во место викано Воден. Плацот е г...


По Договор
или предлог цена
19 јан 22:52



Gradezna parcela vo mesnosta Ila (oznaka 3279)

Se prodava plac so golemina 3000 metri kvadratni, na 1km od avtobuska...


25 €
или предлог цена
09 јан 19:11



Prodavam stan

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Виница

Станови

01 јан 20:12



Плац во Виница Индустриска зона со излез на магистрален пат

Се Продава одличен плац од 1500м2 во Виница во индустриска зона Исток...


30 €
или предлог цена
22 ное 20:20



Се продава куќа

Се продава куќа на ул"Првомајска" бр.19 Виница во близина на центарот...


По Договор
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

05 ное 15:04



Povolno se prodavaat placevi VInica

Mnogu povolno prodazba na pet placevi vo mesto vikano Ila! Slobodni s...


28 €
или предлог цена
17 окт 20:36



IZDAVAM OPREMEN STAN-VINICA

FOR RENT-VINICA Izdavam EXTRA OPREMEN STAN VO VINICA! Karakteristik...


По Договор
или предлог цена
Виница

Станови

08 окт 18:39



CUCUL RESTORANT HOTEL VIKENDICA

NA PATOT VINICA BEROVO NA SAMO 14KM SE PRODAVA VILA SO SPREMNI 4 APAR...


350 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

15 сеп 22:35



SE PRODAVA KUKA VO s.BLATEC

SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA s.BLATEC, KUKATA E NAMESTENA I ODMA V...


По Договор
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

30 авг 12:00



SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR NA ODLICNA LOKACIJA

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA ODLICNA LOKACIJA NA REGIONALEN PAT KOCA...


1 €
или предлог цена
16 авг 15:25



Се продава куќа

Се продава куќа од 185 м2 и 450 м2 дворно место со комплетно среден д...


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

17 јул 10:38



Lozje

Se prodava lozje vo blizina na deponija vo s. Leski, poveke informaci...


1 €
или предлог цена
07 јун 09:56



2 semejna kukja vo Vinica

SE prodava kuka na ul,,Goce Delcev,,54 .Pogodna za dve familii.Ednata...


55.000 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

30 апр 02:31



Магацински простор

Се продава/изнајмува маганицски простори со вкупна површина од 1783м2...


1 €
или предлог цена
Виница

Магацини

10 апр 20:37



Se prodava plac

Se prodava plac vo s.Istibanja-Vinica kontakt: 078 663 336 cena po ...


1 МКД
или предлог цена
01 апр 16:55



Плац за викендици

Се продава плац во место осојница за викендици близо до главен пат со...


1 €
или предлог цена
23 мар 12:36



Се продава нива на одлична локација

Нивата се наоѓа на одлична локација во индустриската зона во Виница з...


1 €
или предлог цена
13 мар 18:42



Се продава Куќа

Се продава кукја во селото јакимово одалечено 2км од Виница ПО ДОГОВОР


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

06 мар 14:06



Опремен хотел со спа центар

Се продава опремен хотел во категорија од 3* комплетно опремен со спа...


500 €
или предлог цена
03 дек 13:00



Се продава плац

Се продава плац од 450 м2, извршен ископ и се наоѓа на 20м од асфалти...


1 €
или предлог цена
04 авг 19:56



Kukja

Poveke informacii na tel 078455323 FIDANCO cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

09 јул 17:40



Se prodava stan cena po dogovor

76kvadrati cena po dogovor parno samo za seriozni kupci


1 €
или предлог цена
Виница

Станови

08 јун 14:58



Se prodava kuka novogradba vo Vinica

Se prodava kuka novogradba vo Vinica na ulica Vidoe smilevski Bato BB...


60.000 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

26 апр 12:18



niva kaj selo leski

Se prodava niva kaj selo leski se naoga pod kanalot Cena - dva deka...


1 €
или предлог цена
05 дек 20:12



Se prodava gradezno zemjiste

Se prodava gradezno zemjiste vo Vinica mv ILA na samo 500m od gradski...


1 €
или предлог цена
31 јул 20:08



Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам