Карпош
Подкатегорија:
                   
160 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ogledalo so sijalici/ shminkernica

Se prodava ogledalo komplet so 6 sijalici. Dimenzii: Shirina 115cm (...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

28 јун 12:43UTAKER Кревет на спрат/ИКЕА

Карактеристики на прозиводот: > Материјал: дрво / бор > Боја: светл...


12.440 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

14 апр 15:08Dusek 90x200x27cm - FederBau Comfort

Dusek so dimenzii 90x200x27cm - FederBau Comfort model vo odlicna sos...


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

11 апр 00:22MILLBERGET Канцелариски стол/ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: метал, 75% полиестер, 2...


6.680 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

09 апр 12:09Dusek

Dusek kupen od simpo Dimenzii 200x180


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

07 апр 23:03АКЦИЈА !! НАТКАСНИ НОВИ ЗА СПАЛНА СОБА (ПОПУСТ ЦЕНА)

Extra Цена ПОПУСТ 1990ден ✅ Димензии : 40cm ширина ; 45cm висина ; 42...


1.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

29 мар 15:10Кревет брачен

Кревет / Krevet брачен / bracen димензии: 200cm x 160cm (со прос...


6.490 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

21 мар 13:48Site 3 plakari za 3.000

Plakar od 4 krila Komoda 3.000 denari Plakarot se rasklopuva, Mo...


3.000 €
или предлог цена
19 мар 00:13Prodavam krevet komplet so dusek

Prodavam krevet komplet so dusek


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

24 фев 18:54Prodavam kreveti i masa i stolici poradi selenje

Prodavam: 1.-. masa , odlicno socuvana 120x80 ili (180x80 pustena) s...


1.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

01 фев 22:08RAST Фиокар со 3 фиоки / дрвен / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иглолисно дрво > Боја:...


3.260 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

15 јан 13:56Се продава брачен кревет

Се продава брачен кревет со димензии 200х180 см.


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

21 дек 21:01Комплетна спална соба

Димензии 190Х160 ДУШЕК


9.000 МКД
или предлог цена
07 дек 13:41Плакар

Се продава плакар за во спална соба.


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

21 ное 17:08Garnitura za spienje itno 072204878

072204878


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

16 ное 18:40Продавам Спална со душек

Спалната е 200cm на 200cm Само душекот е 2000 денари Комплет е 3000...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

13 ное 18:53• НАТКАСНИ НОВИ ЗА САМО 1990 ден. Акциска Цена!

Extra Цена ПОПУСТ 1990ден ✅ Димензии : 40cm ширина ; 45cm висина ; 42...


1.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

13 ное 15:04NATKASNI FIOKAR NOVI ZA SPALNA SOBA ( EXTRA CENA NA POPUST )

Extra Цена ПОПУСТ 1990ден ✅ Димензии : 40cm ширина ; 45cm висина ; 4...


1.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

16 сеп 12:05NOVI NATKASNI ZA SPALNA SOBA - ODLICNI EXTRA CENA

НАТКАСНИ НОВИ ЗА СПАЛНА СОБА 🏠 EXTRA ЦЕНА ПОПУСТ❗ 1990 ден. ✅ Дименз...


1.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

13 сеп 13:45Два единечни кревети со димензија 200х100

Се продаваат два единечни кревети со димензија 200х100. Креветите се ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

20 авг 18:50MALM фиокар со 6 фиоки / ИКЕА

Код на производ: 604.035.84 Карактеристики на производот: > Мате...


11.480 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

09 авг 16:42MALM фиокар со 2 фиоки / ИКЕА

Код на производ: 802.145.49 Карактеристики на производот: > Матер...


2.720 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

09 авг 16:37MALM фиокар со три фиоки / ИКЕА

Код на производ: 204.035.62 Карактеристики на производот > Матер...


6.100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

09 авг 16:35HEMNES ноќно шкафче / ИКЕА

Код на производ: 202.004.56 Карактеристики на производот > Матер...


5.120 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

09 авг 11:46GURSKEN фиокар со три фиоки / ИКЕА

Код на производ: 004.863.27 Карактеристики на производот: Материј...


3.580 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

09 авг 11:34ASKVOLL фиокар со 5 фиоки / ИКЕА

Код на производ: 503.911.43 Карактеристики на производот: > Матер...


6.680 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

09 авг 11:30ASKVOLL фиокар со 3 фиоки / ИКЕА

Код на производ: 202.708.02 Карактеристики на производот: > Матер...


5.120 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

09 авг 11:27SONGESAND фиокар со 4 фиоки / ИКЕА

Код на производ: 603.667.89 Карактеристики на производот: > Матер...


10.450 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

09 авг 11:25KOPPANG фиокар со 3 фиоки / ИКЕА

Код на производ: 804.811.18 Карактеристики на прозиводот: > Матер...


5.780 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

09 авг 11:12KULLEN фиокар со 2 фиоки / ИКЕА

Код на производ: 603.221.30 Карактеристики на производот > Мате...


2.180 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

09 авг 11:10NEIDEN кревет / ИКЕА

Код на производ: 403.952.45 Карактеристики на производот: > Мате...


3.580 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

07 авг 14:06TARVA кревет со латофлекс 90x200см / ИКЕА

Код на производ: 890.095.68 Карактеристики на производот > Матери...


6.360 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

07 авг 14:04TRYSIL кревет / ИКЕА

Код на производ: 799.311.36 Карактеристики на производот: > Матер...


8.120 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

07 авг 14:00VUKU гардеробер / ИКЕА

Код на производ: 803.319.73 Карактеристики на производот: > Матер...


1.160 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

31 јул 11:14BRIMNES трокрилен плакар / ИКЕА

Код на производ: 404.079.22 Карактеристики на производот: > Матер...


12.440 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

31 јул 11:11KLEPPSTAD двокрилен гардеробер / ИКЕА

Код на производ: 804.372.34 Карактеристики на производот > Матер...


7.640 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

31 јул 11:08TRYSIL гардеробер / ИКЕА

Код на производ: 103.087.87 Материјал: иверица, стакло > Боја: ...


14.360 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

31 јул 11:05MALM тоалетна маса / ИКЕА

Код на производ: 102.036.10 Карактеристики на производот > Мате...


7.640 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Маси/столици

27 јул 11:44SONGESAND ноќно шкафче / ИКЕА

Код на производ: 703.674.44 Карактеристики на производот : > Мат...


3.580 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

27 јул 11:22KLEPPSTAD трокрилен гардеробер во бела боја / ИКЕА

Код на производ: 004.417.58 Карактеристики на производот > Материј...


9.080 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

19 јул 15:12Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам