Карпош
Подкатегорија:
                   
160 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам спална соба

Продавам спална соба: - Брачен кревет (200 х 180 цм) - 2 натказни ...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:50НОВ ОГЛАС
Промовирано

GURSKEN Фиокар со три фиоки/IKEA

Код на производ: 004.863.27 Карактеристики на производот: Материјал...


3.580 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

08 мар 16:54MALM Фиокар со 4 фиоки/ ikea

Код на производ:304.035.71 Карактеристики на производот: > Матери...


7.160 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

08 мар 16:53NAVLINGE LED ламба со клип/IKEA

Код на производ: 704.498.88 Карактеристики на производот: > Материј...


1.160 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

08 мар 16:48Кревет 200 - 90 метален

Се продава нов метален кревет монтажен со елементи од ковано железо ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

25 фев 11:33Се продава зачуван Кревет (Krevet) ИТНО/ ITNO!!

Користен француски лежај со димензии 2.00х1.60 метри. Уредно сочуван ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

24 фев 19:08Плакар, комоди

Одлично сочувани


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

12 фев 09:26Користен француски лежај

Користен француски лежај со димензии 2.00х1.60 метри. Уредно сочуван ...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

09 фев 13:31HELMER Канцелариски Фиокар на тркалца/Ikea

Код на производ: 102.510.45 Карактеристики на производот: > Мате...


3.580 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

29 јан 16:14KOPPANG Фиокар со 3 фиоки / бел/IKEA

Код на производ: 103.859.50 Карактеристики на производот > Матер...


6.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

29 јан 16:03RIGGA Метална закачалка / бела/IKEA

Код на производ: 502.316.30 Карактеристики на производот > Матери...


1.730 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

23 јан 14:40PINNIG Метална закачалка со место за седење/Икеа

Код на производ: 203.297.89 Карактеристики на производот > Мате...


7.640 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

23 јан 14:39GRUNDTAL Закачалка за облека/Икеа

Код на производ:302.194.55 Карактеристики на производот: > Матери...


2.720 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

23 јан 11:04BRIMNES Тоалетна маса/IKEA

Код на производ: 702.904.59 Карактеристики на производот: > Матер...


6.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Маси/столици

23 јан 10:58MALM тоалетна маса/ Ikea

Код на производ:102.036.10 Карактеристики на производот > Матер...


7.640 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Маси/столици

23 јан 10:53MALM Фиокар со 2 фиоки

Код на производ:802.145.49 Карактеристики на производот: > Материја...


2.560 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

22 јан 15:58Спална соба

Се продава брачен кревет со душек, заедно со 2 натказни и ноќни ламби...


12.000 МКД
или предлог цена
18 јан 19:21LEIRVIK Кревет 160х200/Ikea

Код на производ: 792.772.84 Карактеристики на прозиводот: Материј...


12.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

16 јан 11:34Француски кревет 200х160 см

Се продава француски кревет 200х160 см, иверица 25 мм, боја ружино др...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

02 јан 20:55ЕФТИН ЛЕЖАЈ + ДУШЕК

Душекот е стар само 1 година, а креветот е добро сочуван и со приличн...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

04 ное 15:43Плакар

Димензии: 60 х 80 х 210 см


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

26 окт 15:38Se prodava bracen krevet so natkasni

Bracen krevet 200x160 cm i 2 natkasni - mediapan so latofleks. Klub...


1 €
или предлог цена
03 окт 12:46Продавам плакар

Се продава добро сочуван плакар.


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

08 сеп 13:26Кревет - Пиколино

Се Продава Кревет Пиколино (Се Затвора и заклучува со клуч) Димензии...


2.499 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

04 сеп 08:55Soba

Se izdava ednokrevetna soba vo blizina na studentskiot dom “Goce Delc...


1 €
или предлог цена
02 сеп 11:20ПОДАРУВАМ КРЕВЕТ

Подарувам кревет француски лежај со механизам одлично сочуван дименз...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

27 јул 14:31Спална

Цена на спалната (180х200, со душек и летвички): 14000 денари


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

20 јул 11:26Prodavam MEBLO francuski lezaj

Moderen i odlichno sochuvan francuski lezaj Meblo (dushek nad dushek)...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

25 мај 13:00Античка спална соба- слонова кост со златни детали

се состои од: - голем гардеробер (2,40 x 2,35) - козметичка комода...


8.000 €
или предлог цена
08 мај 13:00Prodavam MEBLO francuski lezaj i moderni elementi za domot

Gi prodavam slednite raboti: 1.Moderen i odlichno sochuvan francus...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

17 апр 16:50krevet poloven- se prodava

Se prodava krevet poloven, poradi kupuvanje na nov cena:po dogovor ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

11 мар 13:15Чаршави со ластик

Македонски производ од памучен 120гр џерсеј( трико) 160*200 500ден ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

06 мар 18:11француски лежај /брачен кревет

Се продава француски лежај / брачен кревет малку користен. Лежајот е ...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

16 јан 15:26Lizgacki plakari po najpovolni ceni

brza Izrabotka na lizgacki plakari po najpovolni ceni. Model Eva so ...


85 €
или предлог цена
26 дек 19:43Душек Dusek

Koristen dusek 180*200 Simpo Vranje Premier.Vo odlicna sostojba .


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

29 ное 09:28se prodava edincen krevet i mala masa

se prodava edincen krevet i mala masa. cena povolna 072 44 38 44


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

06 ное 13:01Продавам нов Јоги душек

Продавам нов Јоги душек 90х200


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

04 ное 20:19Продавам душек за спална - нов

Продавам душек за спална од Симпо, нов, воопшто не користен. Купен по...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

04 ное 20:10Се продава душек од Симпо

Душекот е купен во Декември, а користен е две недели Димензии: 160х2...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

15 јул 19:01Prodavam krevet 2x1.9

Prodavam bracen krevet dimenzii 2m na 1.9m , so dve posebni fioki od ...


9.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

06 јун 11:54ANTIDEKUBITALEN DUSEK 200 x 90 x 17 cm, Model P141

Nov ANTIDEKUBITALEN DUSEK, Dimenzii 200 x 90 x 17 cm, Model P141M D...


9.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

30 мај 16:22Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам