689 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Atraktivno mesto vo Nizopole

Se prodava mesto od 2200 m2 na atraktivna lokacija pod naselba Streze...


26 €
или предлог цена
25 мај 15:31Продавам Лозје Крклино

Продавам Лозје на новиот пат на ОБИЛОЛНИЦАТА кој води од Ресен према ...


50 €
или предлог цена
- 49 % Попуст
99 €
25 мај 13:55Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk oil po noviot pat ...


6 €
или предлог цена
25 мај 08:43LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 300m od poslednata ...


3 €
или предлог цена
25 мај 08:43Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


3 €
или предлог цена
25 мај 08:43Atraktiven Gradezen Plac od 3000 m2

Gradezna Parcela od 3000 m2 Placot se naoga na samiot pat za novite ...


1 €
или предлог цена
25 мај 08:24MESTO NA INDUSTRISKI PAT 1850m2

se prodava mesto na industriski pat nasproti JAVOR DISTRIBUTIVEN 1850...


1 €
или предлог цена
25 мај 08:12Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj

Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj od 2000 m² i 3000 m². Cena po do...


1 €
или предлог цена
25 мај 02:30SE IZDAVA PLAC DO BIS AUTO VO BLIZINA NA SINPEKS HIDROTEK

- SE IZDAVA PLAC - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistrale...


По Договор
или предлог цена
24 мај 13:48PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI, STAR AERODROM, SO KVADRATURA OD 5280 ...


6.500 €
или предлог цена
23 мај 22:22PRODAVAM PARCELA NA MAGISTRALNIOT PAT POD MASALKO

PRODAVAM PARCELA NASADENA SO NAD 300 STEBLA PAULOVNIJA ELONGATA STEBL...


5 €
или предлог цена
23 мај 19:04Plac na patot za Nizepole

Se prodava plac pokraj patot nad selo Dihovo ima voda struja Broj na...


1 €
или предлог цена
23 мај 13:59СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈИШТЕ НА ПОГОДНА ЛОКАЦИЈА

Се продава земјиште со површина од 11.118 м2 ( КП бр. 445 за КО Бистр...


По Договор
или предлог цена
23 мај 13:00СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО КРКЛИНО СО СИТЕ УСЛОВИ

Плац / Нива во Крклино.


По Договор
или предлог цена
23 мај 12:38СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА СТРЕЛИШТЕ 426м²

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА ВО СТРЕЛИШТЕ СО ТОП ПОГЛЕД 426...


18.000 €
или предлог цена
23 мај 12:36SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISHTE/PARCELA NAD RESTORAN OSKAR

Se prodava - HITNO! Okolnite parceli se dvizat od 25-40Eur/m2 Moment...


По Договор
или предлог цена
23 мај 12:35SE PRODAVA NIVA - ZABENI - POKRAJ AVTOPATOT - EVTINOO!

Se prodava niva na kjosh od glaven i sporeden pat t.e. na dva patisht...


5 €
или предлог цена
23 мај 12:32ПАРЦЕЛА ЗА ОБРАБОТКА ИЛИ ГРАДЕЖНА

За повеке информации јавете се на мобилен 072663836 - Парцелата се н...


1 €
или предлог цена
23 мај 12:12ОУ СТИВ НАУМОВ, ПАРЦЕЛА СО СТАРА КУЌА, ЗА ГРАДБА

ОУ СТИВ НАУМОВ, УРБАНИЗИРАНА ПАРЦЕЛА ОД 268М2 СО СТАРА КУЌА, СО МАР...


60.000 €
или предлог цена
23 мај 10:37Niva megju D.Orizari i G.Orizari i Karamani, 1Ha, 1va klasa!

Se prodava niva od 10000m2 pomegu dolno i gorno orizari i karamani! n...


1 €
или предлог цена
23 мај 10:23Parcela 2200m2 pred Nizepole(kaj sto e rasipan patot)

Se prodava parcela br 787/3 imoten list 10960 mesto kosa tumba! 2267m...


15 €
или предлог цена
23 мај 10:23П524, СТРЧИН, ПЛАЦ СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

П528, СТРЧИН, ЗА 37.000 ЕВРА, ПАРЦЕЛА ОД 524 М2 СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБ...


37.000 €
или предлог цена
23 мај 09:51Pod Pelister -Trnovski livadi

Se prodava livada 3240 m2 ,reon Trnovski livadi KO Dihovo VR, KP 270 ...


12 €
или предлог цена
22 мај 22:44POVOLNA NIVA SO TRI BUNARI

Niva povolna so 25000 m2 obrabotliva zemja ,tri bunari busena voda za...


2 €
или предлог цена
22 мај 15:50НИВА / ПЛАЦ ПОД ЈКП КОМУНАЛЕЦ 4191М2 ДО ПАТОТ

Се продава нива / плац од 4191 м2 повеке инфо на 070360520


45.000 €
или предлог цена
22 мај 15:35СЕ ПРОДАВА НИВА ПОКРАЈ ПАТ СО 4 ШАХТИ ЗА ВОДА

Информации на 070360520


35.000 €
или предлог цена
22 мај 15:26ПАРЦЕЛИ НА НАЈУБАВИ ЛОКАЦИИ ВО БИТОЛА

Продавам НЕУРБАНИЗИРАНИ парцели: - 1800 квадрати во атарот на с.Брус...


1 €
или предлог цена
22 мај 14:00Plac - niva kaj novite grobista

Vo blizina na Rajska Porta i zelen raj INFORMACII NA TEL. 07534...


1 €
или предлог цена
22 мај 12:08Plac na vlezot na Dihovo

Hitno!!!!Se prodava plac na vlezot na s.Dihovo pokraj patot ima voda ...


1 €
или предлог цена
22 мај 09:32Gradezna parcela!

Продавам 2 урбанизирани градежни парцели во Брусничко-Лавчанска насе...


1 €
или предлог цена
22 мај 09:03Се издава градежно земјиште

Се издава градежно земјиште на самиот Индустриски Пат. 1000м2 . Кон...


1 МКД
или предлог цена
21 мај 20:12Нива градежно земјиште парцела-Niva gradezno zemjiste parcel

Се продава градежно земјиште ,место викано Шерлоти,во близина на фран...


По Договор
или предлог цена
21 мај 16:20NIVA/PARCELA

Се продава нива со површина oд 5900м2 Земјиштето се наоѓа веднаш до ...


1 €
или предлог цена
21 мај 15:55Zemjiste Gjavato Derven

Se prodava livada na mesto derven Gjavato, 1855m2! Mestoto se naogja ...


1 €
или предлог цена
21 мај 15:06Se prodava niva

Prodavam niva vo selo Kanino na samiot vlez vo povrsina od 1950 metri...


16.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
18.000 €
21 мај 00:17Plac, niva, mesto na izlezot od Gorno Orizari

Placot e na izlezot od Gorno Orizari Kaj daciplast. Vo placot ima pri...


40.000 €
или предлог цена
20 мај 23:20Se prodava parcela za gradenje- STRELISTE

Se prodava parcela od 1200m2 KP 567/1, 567/3, 567/4 so 3 markici vo K...


41.000 €
или предлог цена
20 мај 18:23Плац на индустриски пат

Плацот располага со дозвола за градба, инсталирана водоводна и одводн...


42 €
или предлог цена
20 мај 13:00Se prodava niva vo selo trn.. Ekstra cena..!!

Nivata si poseduva uredna dokumentacija .. Moze da se vidi vo sekoe ...


5.200 €
или предлог цена
19 мај 18:40Se prodava livada kaj kafeanata ELEN

Se prodava livada od 1800 m² vo gorno Orizari, 200 m pod kafeanata El...


1 €
или предлог цена
19 мај 17:23Страна 2 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам