689 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

се продава градежна парцела

Парцелатa се наога до црквата св Арангел во Довлеџик со асвалтен пат...


48 €
или предлог цена
25 апр 21:20Livada nad Bukovski Livadi

Livada nad Bukovski Livadi 1595m2


15.000 €
или предлог цена
24 апр 11:19Se prodavaat nivi vo Kukurecani

1. Niva so povrsina 1394m2 vo oblasta Crnotica na patot za Crnobuki. ...


4 €
или предлог цена
23 апр 11:00Се продава градежна парцела во с. Долно Оризари - Битолско

Се продава градежна парцела од 1061м2 во с. Долно Оризари Битолско. П...


1 €
или предлог цена
21 апр 18:45se prodava ili menuva parcela

se bara Investor za gradba parcela od 2000 m/2 so cist imoten list za...


1 €
или предлог цена
21 апр 18:37NIVA KRKLINO POD BENZISKATA PELAGONIJA PETROL

Se prodava niva pod benziskata pelagonija petrol odma pod patot 2300 ...


8 €
или предлог цена
21 апр 11:39GRADEZNA PARCELA DOVLEDZIK - TOP LOKACIJA - SO MARKICA 900M2

Se prodava gradezna parcela so spremna markica za gradba od 900m2. R...


По Договор
или предлог цена
20 апр 12:07SE PRODAVA MESTO POD LAVCI - 1400m2

Se prodava mesto - informacii vo Agencijata za nedviznosti - Centar M...


По Договор
или предлог цена
20 апр 11:58Niva vo s. Opticari

Se prodava obrabotlivo zemjiste vo atarot na selo Opticari na samiot ...


1 €
или предлог цена
19 апр 16:17Mesto za prodazba

Se prodava mesto 850 m2 na ulica industriska nasproti karpos pod pru...


50 €
или предлог цена
16 апр 19:22Плац со куќарка во близина на Битола

Се продава плац во близина на Битола, плацот се наоѓа на 150м под рес...


30 €
или предлог цена
16 апр 14:08Se prodava ovostarnik jabolka krani

Ovostarnik jabolka stari 3000m2...so magacin za 600 gajbii...kp 1307/...


10.000 €
или предлог цена
14 апр 09:43Niva vo okolina na lisolaj pogodna za fotovoltaici

Odlicna lokacija poveke inf na Telefon 071348045


3 €
или предлог цена
13 апр 14:21Gorno Orizari nad stadionot 548m2

Javete se za informacii.


По Договор
или предлог цена
13 апр 09:13Prodavam plac 548 m2 Gorno Orizari ili menuvam za avtomobil

Se prodava ili menuva, za lokacija klikni mapa. Javete se ke se do...


По Договор
или предлог цена
13 апр 09:13Prodavam parcela kaj kluckata za Krklino

ITNO prodavam parcela pokraj pat kaj kluckata za Krklino na vlezot na...


1 €
или предлог цена
10 апр 20:17SE PRODAVAAT PARCELI NASPROTI RESTORAN OSKAR - DO PATOT

2 pogolemi i 4 pomali parceli so vlez od patot na Nizepole, vednash n...


По Договор
или предлог цена
10 апр 12:00Se prodava niva od 10000 m2

Nivata e so golemina od 12600m2 se naogja vo atarot na selo Brusnik n...


1 €
или предлог цена
09 апр 18:10Se prodava mesto

Se prodava zemjiste del lozje del oranica I vikendica so struja I vo...


1 €
или предлог цена
09 апр 18:10Parcela 14000 m2

Se prodava parcela vo Demir Hisar so povrsina od 14000m2 so prist...


9 €
или предлог цена
08 апр 17:32Zemjiste na izlezot od bitola do salon Sate

Se prodava zemjiste na atraktivna lokacija pokraj sam pat na izlezot ...


1 €
или предлог цена
08 апр 01:00SE PRODAVAAT 3 NIVI ZA GRADEJNE

SE PRODAVAAT TRI NIVI NA SAMIOT MAGISTRALEN PAT BITOLA GRCIJA MESTO Z...


По Договор
или предлог цена
05 апр 13:11Se prodava parcela Nize pole

078 207 206 Gjoko (samo na ovaj br.) Parcelata e na stariot pat Diho...


1 €
или предлог цена
04 апр 21:46Prodavan suma,lozje i nivi

Se prodava suma,lozje i nivi vo s.Capari-Bitolsko za poveke info jave...


5 €
или предлог цена
04 апр 10:46SE PRODAVAT PARCELI VO BITOLA

КП. бр 449 м.в " Црвеник лозје , класа 4 во површина од 1402 м2 КП ...


1 €
или предлог цена
03 апр 17:04Плацеви за Фотоволтаици

Се издава или продава земјиште за поставување на фотоволтаични центра...


1 МКД
или предлог цена
03 апр 14:37Се подаваат атрактивни градежни парцели

Се продаваат атрактивни градежни парцели, една до друга, со две марки...


95 €
или предлог цена
31 мар 20:51Parcela vo NIZEPOLE ( NIZE POLE , НИЖЕПОЛЕ)

Se prodava pacela, nad seloto, na samiot pat, pogodna za vikendici. ...


17 €
или предлог цена
31 мар 16:47Se prodavaat ili izdavaat dve Parceli

e prodavaat dve parceli, istite se naogaat vo Bitolsko, pomegu raštan...


По Договор
или предлог цена
31 мар 16:06Парцела со куќа во с.Кукуречани

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50...


13.200 €
или предлог цена
31 мар 12:16Placovi Nizo Pole Bitola

Се продаваат следните парцели од имотен лист бр 25 општина Битола , Н...


По Договор
или предлог цена
30 мар 05:00SE PRODAVA NIVA 071/251-483

Se prodava niva 9000m2 na patot za Logovardi posle zelezniot most-na ...


По Договор
или предлог цена
29 мар 15:19Се продаваат ниви во с Трн

Се продаваа нивa во с Трн 15000m2 моб 075 930 395


120 МКД
или предлог цена
28 мар 15:09ниви во с Карамани

Се продаваат ниви во село Карамани КП 1174 2133м2, КП 655 3156М2 И...


120 МКД
или предлог цена
28 мар 15:05Plac na industriski pat

Se prodava plac na industriski pat od 5471m2 Izleguva 20m na patot k...


28 €
или предлог цена
28 мар 12:53plac

Се продава плац 471м2, кој се наоѓа во близина на хотел Битола.


По Договор
или предлог цена
25 мар 20:09Се продава нива на патот за Меџитлија

Се продава нива во атарот на село Бистрина. Нивата е покрај асфалтн...


1 €
или предлог цена
20 мар 15:53Plac za izgradba na kukja

Se prodava plac za izgradba na kukja vo Gorno Orizari - Bitola vo bli...


25 €
или предлог цена
18 мар 16:08Земјиште Дихово

Продавам земјиште позади живинарските фарми Дихово. Парцела КП. 91...


75.000 €
или предлог цена
17 мар 13:43Placevi Bitola “Bal Banja”-G-Orizari

KP-1395/12 -310m2 (-KP-1395/3- 330-M2-)-KP-(-1410-)-640m2-placevi te ...


60 €
или предлог цена
16 мар 13:07Страна 5 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам