Чаир
                           
387 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава одличен двособен стан од 67м2 во Чаирчанка.

Агенција Чанак ви нуди одличен двособен стан во Чаир (Чаирчанка). Ст...


52.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 мар 12:14Се продава стан во Чаир

Се продава комплетно реновиран стан на ул.Џон Кенеди, спроти Телеком,...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 мар 14:51Se prodava Duplex Stan vo cair 164m2 ulica pavle ilic 2

Se prodava stan vo cair duplex 164m2 ulica pavle ilic so ciat imoten ...


10 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 мар 13:21Stanovi

-Se prodavat stanovi: 1.KAT -1 stan 102 m2 2.Prizemje stan 85 m2 Z...


920 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 мар 11:57Stan vo Topansko Pole

Stanot e vo solidna sostojba, dosta socuvan Se naoga vednas pozadi n...


64.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 фев 10:13Stan vo Toopansko pole kaj Kipper.

Vlado 078-273-771. Se prodava stan vo Topansko Pole na prizemje. Stan...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 фев 17:07Нов стан спроти East Gate mall, 65m2

Се продава нов стан од 65м2 спроти East Gate mall (сајмиште) Вселив ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 фев 08:31Se prodava stan vo Skopje, Cair

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Skopje, Cair. _________...


74.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 фев 18:32Se prodava nov stan od 55m2 vo Cair ( Itno )

ш.66А Се продава стан од 55м2 во Чаир, со две спални соби, нова град...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 фев 11:33Се продава нов стан 59квадрати

Се продава стан на пластичарска улица од 59квадрати со имотен лист на...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 фев 19:07Stan 55m2 nova gradba HITNO

se prodava stan kaj noviot objekt blisku balkan university vo pocetok...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 фев 23:37Se izdava stan na dzon kenedi cair

Se izdava stan na 6ti sprat so lift na ulica dzon kenedi Stanot im...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 фев 14:06STAN CAIR KARSI TETEKS

se prodava stan u cair kaj teteks kaj parkot u cair KONTAKT TELE...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 фев 13:18Се издава или се продава стан во Чаир

Се продава или издава стан во Чаир, 50 м/2. Цена на киријата е 160 ев...


160 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 фев 16:43Se izdava stan vo Chair

Se izdava stan vo Sever, Opstina Butel, cena 160 evra mesecno, so toa...


160 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 фев 16:42Se prodava Stan vo Topansko

Se prodava Stan vo Topansko na Ul.Metodija Mitevski do skoloto Rajko ...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 фев 14:43Se prodava stan vo Topansko pole

Шифра 7033 Се продава стан во Toпанско поле кај малиот трговски 88м2...


61.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 фев 13:16IPET BANES ME QIRA / ИЗНАЈМУВАМ СТАН

IPET ME QIRA BANES TREDHOMESHE NE CAIR E ZBRAZUR (MBRAPA KOMUNES CAI...


1 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 фев 09:58Се издава наместена гарсоњера на ул Џон Кенеди

Се издава наместена гарсоњера на ул Џон Кенеди 25, 22 м2, 7-ми кат,...


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 фев 08:08Се издава наместена гарсоњера позади пластичарска улица

Се издава наместена гарсоњера на ул Џон Кенеди 25, (позади пластичарс...


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 фев 06:50prodavam stan

Prodavam (ili menuvam) Stan od 77m2 vo Skopje Sever za pomal stan do ...


450 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 фев 13:28se izdava stan

stanot e izdavan Topansko.ul.Metodija.Mitevski


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 јан 12:37Ш.7194 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО Т.ПОЛЕ

ШИФРА - 7194 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО Т.ПОЛЕ ОД 67 М2 НА 8 КАТ СО ЛИФТ , 1...


850 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 јан 12:55Se izdava namesten stan 64m2 Balkan University 2+1

Станот е нов, комплетно и модерно наместен, со голем дневен и трпезар...


400 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јан 12:20Stanovi na Ul. Dzon Kenedi

Се продаваат станови во градба на ул. Џон Кенеди во нова зграда. Цени...


95 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 јан 16:19SE IZDAVA NOV STAN POD KIRIJA

Se Izdava nov stan pod kirija satnot ima 77m2 vo mnogu dobra lokacija...


300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 јан 13:26Se prodava stan

Se prodava stan Lokacia: Cair Shitet Banesa Lokacioni: Cair W...


53.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 јан 13:00Itno - Stan vo Cair nad Ramstor

Në shitje banesë ekskluzive dhe ideale në Çair, 78m2, me 2 dhoma gjum...


1.250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 јан 19:08Се продава стан во Скопје нова градба

Се продава стан во Скопје нова градба 58 m² Џон Кенеди Цена 1000 м²...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 јан 21:03Се издава еднособен стан во Топанско поле - до трговскиот

Се издава еднособен комплетно наместен стан во Топанско поле - до трг...


130 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 јан 16:13Cair 110m2 cetvorosoben - se prodava 90.000 eu

Agencija za nedviznosti prodava cetvorosoben komforen stan vo Cair 11...


90.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 јан 13:30Namesten Luksuzen stan vo Dzon Kenedi - Cair

Se prodava kompletno luksuzno namesten stan vo Dzon Kenedi bulevardot...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 дек 07:44Stan vo T.Pole

Stan na mnogu ubava lokacija gleda na 2 strani vo blizina na Viva Fre...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 дек 23:40Се издава стан за студенти Banes me qira për studentë

Ipet me qira banes për studentë Banesa gjindet në Shkup-Duqanxhik ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 дек 15:51Se prodava stan vo Cair

Шифра 7030 Се продава стан во Чаир во близина на Веро ,110м2 : дневна...


125.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 дек 16:34Se izdava luxuzno opremen stan

Se izdava luxuzno opremen stan perfekten..Se izdava za podolg vremens...


440 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 дек 23:09Се изнајмува стан во Топанско Поле

Комплетен мобел, за повеќе информации: 076-589-485


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 дек 14:45Stan pozadi poliklinika cair 130m2 i garaza 25m2

Se prodava stan po dogovor Kaj poliklinika cair 130m2 i garaza 25m2 ...


110.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 дек 21:22Продавам стан во Чаир

Продавам стан во Чаир во близина на ресторан Фа-Фа. Се продава полуна...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 дек 10:53Нов четирисобен стан во Чаир.

Агенција Чанак нуди на продажба нов стан во Чаир. Станот е со површин...


57.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 дек 12:55Страна 2 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам