Прилеп
                   
2131 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Mondeo 2.0TDCi Ghia

Ford Mondeo 2.0 tdci HDI 85kw 115hp‼️ Motorot e peugeot(stariot pezo ...


5.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.850 €
Прилеп

Автомобили

28 мај 11:14Промовирано

VW Golf 6 1.6 Tdi Uvoz od Svajcarija

Golfot e vo odlicna sostojba. Registriran do 01-03-2024 Redovno ser...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.500 €
Прилеп

Автомобили

19 мај 19:08Промовирано

VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI 63 KW

✅VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI HIGLINE ✅ZELEN KARTON ✅SE...


5.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.900 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:58Промовирано

Mini Cooper S

Mini Cooper S 2003 godina Oprema: -servo -abs -panorama -fa...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 04:53MERCEDES BENZ 124 E300 124E300

Pali vozi


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 04:30MINI CLUBMAN D 1.6HDI 2010

MOZNA E ZAMENA 📲077791753📱


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:33AUDI A6 3.0TDI Quattro

MOZNA ZAMENA 📲077791753📱


8 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:32Renault MEGANE 1.5dci 2005

MOZNA E ZAMENA 📲077791753📱


2.450 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:30MERCEDES UNIMOG 2.3 DIZEL 4x4 UNIKAT

Godina 75 Voziloto e vo ispravna sostojba Original motor 2.3 Kom...


20.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:15SUZUKI JIMNY 1.3 BG TABLI 4X4

suzuki jimny 1.3 4x4 ispravno so proba 4 novi gumi 120 000 km vo ...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:15Se prodava mazda 6 2.0

Se prodava mazda 6 2.0 dizel motor top sostojba, registrirana do 28.1...


3.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:03Se prodava BMW X3

Se prodava bmw x3 top sostojba registirano do 17.01.2024god. Oprema: ...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:03FAROVI

FAROVITE SE ZDRAVI VNATRE I STAKLATA SAMO DRZACITE SE ISKRSENI I EDE...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:11mercedes E 212

VOZILOTO E VO SUPER SOSTOJBA SERVISIRANO VODNA POMPA,KAIS PLOCKI,AKUM...


8.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:01GOLF 7 2.0TDI R_LINE

GOLF 7 2.0TDI R_LINE PROIZVEDEN 2014GOD Racen menuvac Uvoz Holand...


17.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:31OPEL CORSA 1.3CDTI ECOFLEX 2010GOD

Uvezena od Holandija Plateni davacki do registracija Vozna sostojb...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:31GOLF 5 1.9TDI 2008GOD BLUEMOTION

GOLF 5 1.9 TDI 77KW 2008GOD BLUEMOTION MODEL UVOZ HOLANDIJA PLAT...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:31PEZO 207CC 1.6TNG KABRIOLET

❗️PEUGEOT 207 CABRIO 1.6i 2007GODINA ❗️REGISTRIRANO DO 8 MESEC 2023 ...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:31SEAT IBIZA 1.9 TDI 2009GOD

SEAT IBIZA 1.9 TDI 66KW 2009GOD UVOZ NL PLATENI DAVACKI DO REG P...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:31VW POLO 1.4TDI 51KW 2007GOD

Vw polo 1.4 tdi 51kw 2007god Uvoz Holandija plateni davacki Motor...


3.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:31SEAT IBIZA 1.9 Tdi 2009

Prodavam SEAT IBIZA 1.9 Tdi 66kw 90Hp SO 5+R BRZINI NOV UVOZ PLATEN...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:04SEAT LEON 1.9 Tdi 105 Hp 2007

PRODAVAM SEAT LEON 1.9Tdi 77kw 105 hp VO ODLICNA SOSTOJBA NOV UVOZ PL...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:03Opel Astra 1.7 isuzu karavan

Vo odlicna sostojba. Kuka Novi gumi Soncev krov


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:58Fiat Grande Punto Evo 1.3multijet - Dynamic

Одлично градско возило со минимална потрошувачка на гориво 3.5~4.5л н...


4.700 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
5.100 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:22BMW 530 xd m paket

Prodavam bmw vo odlicna sostojba.so realni kilometri.kako novo ,vredi...


28.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:09FORD FOCUS 1.6 TDCI

Prodavam Ford Focus 1.6 TDCI Vo odlicna sostojba i so cela oprema N...


3.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:46GOLF 6 VI 1.4 TSI 122HP

CLIMATRONIC ANDROID RADIO SO NAVI LED STOPOVI LED FAROVI I MAGLENK...


6.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.100 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:22Se prodava Audi a3

Se prodava Audi A3 klimatronik s line so ful oprema aluminski bandaz...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:55Peugeot 3008

Се продава Peugeot 3008 ,2017 година 1.6 блу хди 120кс.,регистрирано ...


21.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:50Yugo 55

Се продава YUGO 55 во возна сoстојба Не е регистрирана Нови з...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:50RENAULT KADJAR 1.6 DCI 2018 G 4X4 ENERGY

RENAULT KADJAR 1.6 DCI 2018 G 4X4 ENERY, 122 000 km REGISTRIRAN ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:48AUDI A3 1.9 TDI

Se prodava Audi A3 1.9 TDI 81kw Kolata e vo super sostojba, redovno s...


2.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:32  НОВ ОГЛАС

Audi A5 3.0 TDI Quattro

*Maksimalno zacuvan *Registriran do 04.2024 *Zimski gumi, novi letn...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:15AUDI A6 3.0TDI - 11 "PERFEKTEN"

● Se prodava Audi A6 C7 3.0TDI 150kW 204ks proizveden 2011 godina. ● ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:04VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI 63 KW

✅VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI HIGLINE ✅ZELEN KARTON ✅SE...


5.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.900 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:58VW GOLF 6 4MOTION 2.0 TDI 140ks, FULL-OPREMA SWISS

📣 СЕ ПРОДАВА 📣 🏁 VW GOLF 6 2.0TDI 4MOTION (140ks) ➡ Фул опрема,...


9.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:37  НОВ ОГЛАС

Opel Astra G

Se prodava odlicno zacuvana Astra G 1.2 , so atestiran plinski ured, ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:28  НОВ ОГЛАС

Opel korsa 1.2 benzin plin

Se prodava OPEL CORSA D 2010, 1.2 benzin/plin, registrirana do krajot...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:07OPEL CORSA C 1.0 - PLIN ATEST

OPEL CORSA C 1.0 2002god Plin so atest so dizni Servo volan Abs ...


1.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.050 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:58NISSAN NOTE 2007/8 EXTRA!!!

NISSAN NOTE 12M. 2007G. 1.4 66kw 90k. SO FULL OPREMA, 2 X ORG. KLUCA,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:58CITROEN NEMO 2010 1.4 HDI!!!

CITROEN NEMO 12M 2010 GOD. LIMITED EDISHN FULL OPREMA EDEN SOPSTVENIK...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:58FORD FIESTA 1.6 HDI 2010 god.

FORD FIESTA 1.6 66KW 2010 GOD. FULL OPREMA, ZIMSKI GUMI, NOV UVOZ OD...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:55FORD FOKUS SW 1.6 TDCI EXTRA!!!

FORD FOKUS 1.6 TDCI 2010/ VO HOMOGALIZACIJA 2009G.FULL OPREMA: KLIMAT...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:55Страна 1 од 54

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам