Прилеп
                   
2019 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes C220

Se prodava mercedes C220 2012 godina mnogu zacuvan. 4 novi Good Year ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.000 €
Прилеп

Автомобили

13 дек 21:16Промовирано

Seat Ibiza 1.9 TDI

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI FR Volkswagen motor 1.9 2008 god vo s...


4.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

25 јан 08:39Промовирано

SE PRODAVA BMW X3 2.0D 150ks 2007 X DRIVE

KOZA TEMPOMAT KOMANDI NA VOLAN 4x4 NOVI GUMI MS AUX PARKING...


7.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:38Промовирано

Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI 79KW, 2004g, moze zamena

Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6HDI 79KW(110KS), 2004g.,reg do 08.2022,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 17:01Se prodava LADA za delovi

Lada


350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 16:55Citroen ZX Refleks-fabricka sostojba-unikat-

Se shto ve interesira okolu kolata zvonete na tel.


75.398.574 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 16:44Рено шафране Renault safrane

Рено шафране 2.5 тд не регистрирано нема акомулатор into cenata ne e ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 16:28Peugeot 308

Kolata e mnogu dobra ja ima seta oprema donesena mie od finska malku ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 16:25GOLF 1.6 77KW 105 KS 2009G

GOLF VO SUPER SOSTOJBA UVOZ GERMANIJA SAMO REGISTRACIJA


7.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 16:17BMW 320i Coupe 12/2009

Makedonsko Auto Ne e Uvezeno !!! ➖Bmw E92 320i Benzin 170ks 2010➖ ➖1...


8.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 16:07Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-Line Sportback MOZNA ZAMENA

Audi A5 2.7 TDi Automatic 198000km (ako nekoj se somneva vo kilometr...


8 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 €
Прилеп

Автомобили

28 јан 15:00KIA DELTA AVELA

Se prodava kia avela delta 1999 godina 1.5 benzin standard oprema bez...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 14:57Seat Ibiza

Se prodava Seat Ibiza 2005 godina. 💶Plateni se site davacki do reg...


2.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 14:42Peugeot 206

Kolata e vo super sostojba pali vozi registrirana e servisirana novi ...


1.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 14:14Audi a6 s-line

Se prodava audi a6 quatro registrirano do 8.2023 so zelen karton s-li...


4.900 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
5.900 €
Прилеп

Автомобили

28 јан 13:14Opel astra

Se prodava opel astra 1.7cdti 74kw,101ks.voziloto ima napraven servis...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 13:11Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

alfata e top sosojba regisrirana do 22.09.2023 godina. Pred 20 000km ...


2.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 12:47Nissan Primera 2.2 DISEL

Од опрема поседува: -електрични стакла -климатроник -централно зак...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 12:22Mitsubishi Colt 1.1

Vo solidna sostojba, servisirano. So tri vrati. Ima klima. Ima zimsk...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 12:22PEUGEOT 508 2.0HDI 2012G

Peugeot 508 2.0hdi 2012 god Full oprema Reg so zelen karton Novi g...


8.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 12:04Ford escort 1.6 plin reg

Se prodava ford escort 1.6 16v 66kw, so nov atestiran dizna plin. Kol...


750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 12:00Se Prodava GOLF 5

Se Prodava GOLF 5 (1.9 tdi) Donesen Od Holandija So Vozejne Prva R...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 11:53NISSAN MICRA 1.4 66KW BENZIN/PLIN

NISSAN MICRA 1.4 66KW BENZIN/PLIN 4 NOVI GUMI M S


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 10:44VW GOLF VI 1.6 TDI TREND-LINE

VW GOLF VI 1.6 TDI TRENDLINE KLIMATRONIK CENTRALNO ALARM ABS SER...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 09:23Delovi od motor 2.0TDI BKD

Se prodava motor 2.0TDI BKD motor na delovi


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 08:58Se prodava citroen Jumpy 2015 gog.

Se prodava citroen Jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw prv sopstvenik dobr...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 08:31PASSAT 2.0 TDI SE AUTOMATIC(DSG) 2013

SE OPREMA KOMANDI NA VOLAN GREACI ELEKTRICNI SEDISTA KOZENI SEDISTA ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 07:26Passat CC 2.0 TDI 140 KS

PASSAT CC 2013 GOD 206.000 KM KOMPLETNO SERVISIRAN SO DOKUMENT ...


14.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јан 23:10Se prodava BMW 118

Vo odlicna sostojba gumi novi servisirano


4.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автомобили

27 јан 22:27Prodavam polovni delovi za Renault Megane

Kolata e kompletna I vo vozna sostojba, motor I menuvac vo odlicna so...


123.456 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јан 21:32Rover 75 2.0 cdt 2000 85kw

Roverot e tehnicki vo perfektna sostojba motor menuvac,napraven kompl...


2.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јан 21:15Delovi za Pezo Peugeot 106 XND 1.5 dizel 2000godina

Gi ima site delovi. Motor I menjac odlicen


111.111 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јан 20:39Dodge Nitro 2.8 CRD 4x4

Dodge nitro 2.8 crd 4x4 vo odlicna sostojba mozna zamena


10.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јан 20:26Matiz bandasi aluminski 4x114.3 13ki

Kupuvam aluminski bandasi za matiz 4x114, 13 ki. Ponudete na viber so...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јан 20:13Bmw X5 3.0. 7 sedista

Bmw x5 3.0. Original kilometri ,mozi proverka kaj sakate.Full oprema ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јан 20:13FIAT BRAVO 1.9 MULTI JET

Se prodava fiat bravo 1.9m jet 120 kojnski sili vo dobra kondicija pr...


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јан 20:08MERCEDES C220 CDI 2003god CEL ZA DELOVI

SE PRODAVA ZA DELOVI MERCEDES C220 CDI 2003GOD TOP SOSTOJBA STRANSKI ...


1.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јан 20:05VW GOLF 5 1.9 TDI

VW GOLF 1.9 TDI 2005g Ful oprema: Klima (klimatronik) Elektrika na si...


4.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јан 18:01Se prodava passat 1.6 tdi 2011 godina

Se prodava passat 1.6 tdi 2011 godina odlicno socuvan


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јан 17:10BMW F20 116i TURBO

MOZNA E ZAMENA 📲077791753📱


11.111 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јан 17:07AUDI A5 3.0 TDI quattro 3x S-line

Audi A5 Coupe 3.0 TDI Quattro, so 200.000km,Donesena od Svajcarija 🇨...


14.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јан 17:07BMW E39 530d Automatic

MOZNA E ZAMENA 📲077791753📱


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јан 17:07AUDI A6 3.0TDI QUATTRO S-Line

📲077791753📱


8.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јан 17:07Страна 5 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам