Струмица
                   
97 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektricen Velosiped Mini Move Wattworld Swiss

Се продава електричен велосипед со едноставна конструкција за градски...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

11 дек 18:59Cross Urban LifeStyle NEXUS 3 брзини

Велосипед Cross Urban LifeStyle NEXUS 3 брзини, големина за висина од...


240 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

09 дек 06:40Nov Velosiped

Se Prodava Skoro Nov Velosiped mnogu Malki vozen,Cena po dogovor ,Moz...


23.999 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

02 дек 17:10Velosiped Road Bike - Giant SCR4

Се продава велосипед Giant Scr4 - Алуминиум, големина на тркала 28ца ...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

14 ное 23:10trek 3700

Se prodava TREK 3700 montain bike. Velosipedot e so aluminium ram i ...


17.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

13 ное 15:37BMX Tall Order

Се продава БМX Tall Order


По Договор
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

13 ное 12:05BIXS Qualifyer Велосипед

Велосипедот е во одлична состојба.


120 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

12 ное 01:10VELOSIPEDI SVAJCARSKI...

Velosiped Svajcarski 28 gumi vo aluminiumski ram vo odlicna sostojba....


4.500 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

31 окт 17:25Velosiped

Se prodava velosiped


2.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

06 окт 15:18Prodavam mountain bike "BC"

Prodavam dobro socuvan mountain bike "BC BUSTER". Ramot e aluminski s...


9.000 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

04 окт 08:44Prodavam vintage velosiped 28er

Prodavam ispraven italianski velosiped so tri brzini i 28" gumi.


5.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

04 окт 08:44Prodavam city bike VILLIGER 28inch

Prodavam svajcarski voopsto nekoristen gradski velosiped VILLIGER Bed...


340 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

01 окт 13:00Cannondale Trigger 29 Carbon

Се продава велосипед Cannondale Trigger 29 Carbon https://m.pinkbike...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

01 окт 12:21Velosipedi

Trkacki 100 drugiot 50eur


50 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

13 сеп 06:11Продавам велосипед Wheeler Velosiped Wheeler- Shimano Alivio

Продавам велосипед Wheeler со Shimano Alivio машинка за менување на б...


234 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

10 сеп 01:31Prodavam "KSC" Road Bike

🚲Se PRODAVA "KSC" Road Bike🚲 ▪️Golemina na Ram "M/L" ▪️Golemina na...


240 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

22 авг 12:24Victoria Frankfurt електричен велосипед точак

Градски велосипед во одлична состојба . Поседува и корпа , нема батер...


1 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

13 авг 17:12VELOSIPED SVAJCARSKI...26 GUMI..

Velosiped donesen od Svajcarija vo odlicna sostojba...


4.500 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

31 јул 14:05VELOSIPED SVAJCARSKI 24 GUMI...

Velosiped donesen od Svajcarija vo odlicna sostojba...


4.500 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

31 јул 13:54VELOSIPED SVAJCARSKI...26 GUMI...

Velosiped donesen od Svajcarija vo odlicna sostojba...


6.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

31 јул 13:51VELOSIPED SVAJCARSKI 28 GUMI...

Velosiped donesen od Svajcarija vo odlicna sostojba...


6.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

31 јул 13:48VELOSIPED SVAJCARSKI...26 GUMI...

Velosiped donesen od Svajcarija vo odlicna sostojba...


6.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

31 јул 13:44Specialized stumpjumper FSR

Trkalo 26 Ram L Preden i zaden amortizer FOX


420 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

25 јул 15:17Velosiped- BACHINI

Se Prodava velosiiped nogo malko vozen kako nov poveke informacii na ...


7.900 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

18 јул 16:54Folding bike

Folding bike... EDELWEISS -CH proizvodstvo, pogoden za patuvanje, se ...


18.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

18 јул 14:09CANYON YellowStone

Skoro nov velosiped


250 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

15 јул 13:12Velosiped 24" - 6 Brzini

Zennski Velosiped 24" Trkala - 6 Brzini - Korpa - Lampa pred zad.... ...


10.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

10 јул 13:58Velosiped 24" - 6 Brzini

Zenski Velosiped 24" Trkala , 6 Brzini , Korpa , Lampa pred i zad....


10.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

10 јул 13:52ROSE RS PRO full Ultegra...

ROSE RS PRO Golemina 56cm L ULTEGRA koćnici ULTEGRA pogon ULTEG...


700 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

05 јул 00:20Trek xl

Golemina na ram 21 XL Gumi 26 Standard oprema Moze zamena so moja...


320 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

28 јун 07:31TREK 2000 ZF9000 prekrasen drumski velosiped

Во одлична состојба. Вистинските велосипедисти знаат за каков велосип...


680 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

25 јун 17:02Prodavam mountain bike "CANNONDALE" 28er.

Prodavam dobro socuvan velosiped "CANNONDALE CONTRO" 28er. Ramot e a...


400 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

21 јун 13:29SE PRODAVA VELOSIPED GTZ 3850

SE PRODAVA VELOSIPED GTZ 3850


10.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

22 мај 19:49Продавам женски сити велосипед

Се продава женски сити велосипед..солидно зачуван и одржуван.. Инф...


4.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

04 мај 14:36Trinex велосипед

Velosipedot e vo odlicna sostojba, golemina 36 bez zamena. Na velosip...


133 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

30 апр 18:24Trinex велосипед

Velosipedot e vo odlicna sostojba koristen samo edna sezona.


133 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

24 апр 17:20Drzac na Kuka za Velosipedi BMW X5

Drzac za 2 velosipedi


90 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

07 апр 16:18E-bike FISCHER 28" trkala so dve baterii...

E-Bike FISCHER 28"-trkala 7-brzini SHIMANO NEXUS 2-baterii levo I ...


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

08 мар 01:14TOP velosiped

Road bike Raleigh Alu ram M 55cm Shimano SIS 2x7 Gumi Shwalbe novi...


11.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

28 фев 12:37Детски велосипеди, тротинет, ролерки и количка за бебе

Можна е замена за врлосипед за возрасни


1 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

26 јан 19:10Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам