121 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

igli za sienje

razni igli za sienje tekstil i koza germanski okolu 3500 parcinja


10 МКД
или предлог цена
01 јан 15:34МАШИНА ЗА ТЕПИСИ

СЕ ПРОДАВА ПАКЕРКА ЗА ТЕПИСИ, НОВА КОРИСТЕНА НЕКОЛКУ МЕСЕЦИ, ВИСОКО...


1.000 €
или предлог цена
27 дек 00:33Penomat 250L za samousluzna peralna

Prodavam penomati 250l pogoden za samousluzna peralna moze komplet s...


400 €
или предлог цена
17 дек 17:34Hidraulicna pumpa boy brizgalka

Se prodava hidraulicna puma od boy masina za brziganje i deugi delovi...


250 €
или предлог цена
11 дек 22:34CNC DRILLING MACHINE

🔘 Автоматизирана машина со висока прецизност ,моќност , енергетска е...


1 €
или предлог цена
10 дек 16:47delovi za kafemat

delovi od germanija vo odlicna sostojba


9.000 €
или предлог цена
16 ное 02:38Aparat za zavaruvanje

Industriski so elektrodi Kontakt 075 342 342


1 €
или предлог цена
07 ное 17:21PUMPI ZA BENZINSKA

PUMPI ZA BENZINSKA, ZA PRIVATNI POTREBI KOJ IMA CISTERNA ITN...SKORO ...


200 €
или предлог цена
06 ное 13:13TIG/CO2/aparati zavaruvanje

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon uvoz na sekakov vid na apar...


300 €
или предлог цена
04 ное 17:58Prodavam trofazen motor 5.5kw

Prodavam trofazen motor sever 5.5kw 1400 obrtai br za kontakt 0709120...


250 €
или предлог цена
25 окт 20:45Машина за производство на тоалетна хартија

КОНТАКТ: 070 253 997 Машините се со трофазни мотори и се во одличн...


1 €
или предлог цена
18 окт 15:27Ekstruder Extruder

Pravi traka vo dve boi 650 mm sirina na traka 2mm deblina 200kg ...


43.000 €
или предлог цена
06 окт 14:53Elektromotor Germanski 1KW monofazen

Elektromotor 1.2 KW monofazen.


120 €
или предлог цена
02 окт 21:21Elektro motori

Bonora 1,5kw 2800vrtezi monofazen Sever 1,5kw 1480vrtezi trofazen L...


120 €
или предлог цена
19 сеп 11:46Pumapa za voda

Puma za navodnuvanje 3 kw


1 €
или предлог цена
09 сеп 20:12Agregat/Generator GENESAL 500KVA

Agregatot e shpansko proizvodstvo i e vo odlicna sostojba. Informaci...


По Договор
или предлог цена
28 авг 16:08Atom(Stanc)

Se prodava stanc Atom malku koristen za povekje info javete se


2.000 €
или предлог цена
07 авг 09:40Cinkular so plotna na podesuvanje visina t305 I f250

Italijanski masini 078-394-965


1 €
или предлог цена
02 авг 21:48Aparati za zavarivanje

Se prodava aparat kempi kombiniran argon, eletroda 200a,i esab 250a s...


По Договор
или предлог цена
28 јул 10:07Компјутерски кројач HOMAG 3200*3200

СЕ ПРОДАВА Компјутерски кројач за иверка HOMAG 3200*3200 - со нова...


1 €
или предлог цена
19 јул 09:17Машини приклучни неколку видови

Се продаваат половни(недовршени) приклучни машини: Хидраулична преса...


1 МКД
или предлог цена
13 јул 08:45Kомплетна линија за производство

Kомплетна линија за производство. Текст: Се продава комплетна линиј...


1 €
или предлог цена
13 јул 08:44MLINCINJA

Mlinčeto e monofazno, so motor od 2.2kw


330 €
или предлог цена
29 јун 16:00Dva industriski ventilatori 30cm

Prodavam 2 industriski ventilatori. Golemina: 300mm Jacina: 100w ...


2.700 МКД
или предлог цена
26 јун 13:50Компјутерски кројач BIESSE SELCO EB 70

СЕ ПРОДАВА Компјутерски кројач BIESSE SELCO EB 70 - димензии 4200...


1 €
или предлог цена
05 мај 13:34Se prodavaat mašini za šivalna

*Se prodava komplet šivalna ili poedinačno sekoja mašina posebno -3 ...


По Договор
или предлог цена
04 мај 21:51Masina za ostrenje

prodavam masina za ostrenje kaltenbach


По Договор
или предлог цена
05 апр 19:51FEN UBODNA PILA GERMANSKA

-Se Prodava Fen Marka Ubodna Pila -Prizovstvo Germansko -Vo ispravn...


По Договор
или предлог цена
15 мар 02:35PRO WELD 364 s/2 ac dc pro

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon profesionalen ac dc aparat ...


1.500 €
или предлог цена
09 мар 18:01машини за млин

се продават комплет машини за млин кои се малку употребени цена по ...


По Договор
или предлог цена
05 фев 16:40Se prodava Masini dve za sienje skoro novi

Masini dve za sienje skoro novi koristeni edna sezona pigodni za teks...


1 €
или предлог цена
31 јан 11:32Se prodava Masini dve za sienje skoro novi

Masini dve za sienje skoro novi koristeni edna sezona pigodni za teks...


1 €
или предлог цена
31 јан 11:29Pumpa Grunfos za parno

Puma Grunfos za parno


7.500 €
или предлог цена
21 дек 14:50Kompresor doboj

Boca 1570 litra Kompresor Doboj Cena po dogovor VRTETE NA OVOJ BROJ 0...


111 €
или предлог цена
18 дек 23:38PECKA DUVALKA MIWE

Prodavama pecka duvalka marka MIWE so komora za odrzuvanje na gotov p...


12 €
или предлог цена
14 дек 22:06Kantirka(Typical)

Masinata e kako na slikite socuvana maksimalno i odrzuvana za povekje...


500 €
или предлог цена
09 ное 15:17Kantirka(Pffaf)

Kantirkite se soxuvani maksimalno kako na slikite ima 4ri masini edna...


600 €
или предлог цена
09 ное 15:16Kantirka(Taking)

Kantirkata e aoxuvana kako nova za povekje info javete sw


400 €
или предлог цена
09 ное 15:16Dvoiglovka(Pffaf)

Masinata e socuvana za povekje info javete se


400 €
или предлог цена
09 ное 15:16Prava(Pffaf)

Prava masina so dupli transport soxuvani maksimalno kako na slikite c...


400 €
или предлог цена
09 ное 15:16Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам