272 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Xiaomi Mi band 4

Orginalno pakuvanje kupena vo Neptun. Malce koristena vo odlicna sost...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:35Се продава Huawei P smart Z 2021

Се продава Huawei P smart Z 2021 телефонот е многу сочуван со оригина...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:41  НОВ ОГЛАС

Honor X7 so 4+2gb ram i 128gb memorija full pack

Honor X7 so 4+2gb ram i 128gb memorija full pack koristen eden mesec ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
Вчера 20:54  НОВ ОГЛАС

T Phone so 4gb ram i 64gb memorija kako nov

T Phone so 4gb ram i 64gb memorija kako nov zemen od Telekom raboti n...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 20:46  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 14 Pro 256gb i 14 Pro Max 128gb

Iphone 14 Pro 256GB purple1300evra Iphone 14 Pro 256GB black 1300evr...


1.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 €
Вчера 19:25  НОВ ОГЛАС

iPhone 14 Pro 128GB, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 12 meseci.


1.250 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.400 €
Вчера 13:39iPhone 12 Pro 128gb

Prodavam iPhone 12 pro zacuvan maksimalno koristen so folija i maska ...


580 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
600 €
Вчера 12:52iphone 14 pro neotpakuvan ot usa

iphone 14 pro neotpakuvan ot usa kupen vo Apple


1.270 €
или предлог цена
Вчера 11:49iphone 13 pro max nov 128 gb ot CH

iphone 13 pro max kako nov bes edna tocka nigde 98%baterija ot USA


920 €
или предлог цена
Вчера 11:49Samsung Galaxy Note 9 6gb ram 128gb malku puknat

Samsung Galaxy Note 9 so 6gb ram i 128gb memorija malku puknat komple...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 11:24  НОВ ОГЛАС

Samsung Note 20 Ultra 5G 12/256GB Full Pack

Telefonot e bukvalno kako nov bez nikakvi tragi ili znaci na koristen...


540 €
или предлог цена
Вчера 10:40SAMSUNG S9 PLUS ODLICNA SOSTOJBA

SAMSUNG S9 PLUS ODLICNA SOSTOJBA BEZ NITU EDNA MANA! 6 GB RAM 64 G...


По Договор
или предлог цена
Вчера 02:29Samsung Galaxy S9

raboti na site mrezi


130 €
или предлог цена
25 јан 21:22Motorola G8 POWER

raboti na site mrezi


100 €
или предлог цена
25 јан 21:20Xperia X10 II

raboti na site mrezi


170 €
или предлог цена
25 јан 21:18Samsung Galaxy S10+ 8gb ram full pack bez grepka

Samsung Galaxy S10+ 8gb ram i 128gb memorija full pack bez grepka ist...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
25 јан 17:34Samsung A23 5G Nov Neotpakovan

Se prodava Nov neotpakovan Samsung A23,24 meseci garancija.Moze zamen...


200 €
или предлог цена
25 јан 16:38iPhone X 64 Gb-Neverlock

Se prodava iPhone X,telefonot raboti na site karti,batery health 93%,...


220 €
или предлог цена
25 јан 16:01Iphone 13 pro max 256

Prodava iphone 13 pro max 256 gb skoro nov


960 €
или предлог цена
25 јан 11:41Iphone 12 pro max 128

Prodava iphone 12 pro max 128 gb mnogu socuvan so orginal kabel


650 €
или предлог цена
25 јан 11:41BEZ GREPKA KAKO NOV SAMSUNG A51 6GB/128GB

Se prodava poloven (kako nov!!) Samsung Galaxy A51. Mnogu dobro socuv...


8.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.500 МКД
25 јан 11:41Samsung Gear S2 Classic - Kako nov

Prodavam Gear S2 Classic, vo crna boja so kozni remcinja vo dobra sos...


1 €
или предлог цена
25 јан 07:04apple watch ultra

se prodava apple watch ultra no v full pack vo ekstra sostojba


800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
24 јан 21:14Samsung A04s Nov Neaktiviran-Vip

Se prodava nov neaktviran so 24 meseci garancija Samsung A04S.Moze za...


8.000 МКД
или предлог цена
24 јан 18:48Iphone 11 pro max 64gb

Se prodava iphone 11 pro max 64gb vo dobra sostojba kupen vo Svajcari...


420 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
440 €
24 јан 11:00Se prodava iPhone X

Se prodava iPhone X koristen e 6 meseci,bez nikakvi oshtetuvanja 078...


11.000 МКД
или предлог цена
23 јан 20:47iPhone X 64 Gb-Neverlock

Se prodava iPhone X,raboti na site karti,telefonot e kako nov nikogas...


210 €
или предлог цена
23 јан 19:29Samsung A20e-Full pack

Se prodava samsung A20e,telefonot e kako nov bez grepka,raboti na sit...


5.000 МКД
или предлог цена
23 јан 19:26Samsung A12-Full pack

Se prodava Samsung A12 4/64 ,raboti na site karti,slwduva so kutija i...


7.500 МКД
или предлог цена
23 јан 19:24iPhone 6 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


60 €
или предлог цена
23 јан 15:40iPhone X 256GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. Ne raboti Face ID ...


250 €
или предлог цена
23 јан 15:38Samsung Galaxy A53 5G, nov

Nov, garancija 24 meseci.


320 €
или предлог цена
23 јан 15:35Garmin Fenix Chronos Titanium pameten sportski casovnik

Prodavam Garmin Chronos Titanium premium sportski casovnik na Garmin....


250 €
или предлог цена
23 јан 13:25Samsung S21 Ultra-Full pack

Se prodava ili menuva Samsung S21 Ultra,sleduva so celosno pakuvanje,...


650 €
или предлог цена
22 јан 18:27Samsung A01-Kako nov Bez grepka

Telefonot e kako nov,raboti na site karti,bez nitu edna grepka,sleduv...


4.000 МКД
или предлог цена
22 јан 17:54Samsung S20 Fe 6/128-Kako nov

Se prodava Samsung S20 Fe 6/128,raboti na site karti,sleduva so polna...


15.000 МКД
или предлог цена
22 јан 17:54Samsung A40 4/64

Se prodava Samsung A40,telefonot raboti na site karti socuvan maksima...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
22 јан 17:54XIAOMI MI A2 4GB/64GB-Full Pack

Se prodava Xiaomi Mi A2 4/64,raboti na site karti kako nov se orginal...


5.500 МКД
или предлог цена
22 јан 17:53Xiaomi Pocophone F1 6gb so 128gb super sostojba

Xiaomi Pocophone F1 6gb so 128gb super sostojba dobro socuvan komplet...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
22 јан 11:04Samsung galaxy NOTE 9

telefonot e vo odlicna sostojba 6.4 inci ekran 128gb memorija 6gb ram...


8.500 МКД
или предлог цена
21 јан 19:18Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам