263 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G

Se prodava telefonot e nov neotpakuvan kupen od Telekom si imat i gar...


19.000 МКД
или предлог цена
05 фев 12:02Промовирано

Samsung Galaxy S10 plus

-Telefonot raboti na site SIM karticki + Dual sim opcija -Celosno is...


12.999 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
16.000 МКД
Вчера 11:48Промовирано

iPhone X 256GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. Ne raboti Face ID ...


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
02 фев 15:03iPhone XS Max 64GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
320 €
02 фев 15:03iPhone 11 64GB

BLACK - Kako nov, sledi so polnac - 380 evra. GREEN - Kako nov, sl...


380 €
или предлог цена
02 фев 15:02iPhone 11 128GB

Koristen 1 mesec, sledi so polnac i garancija 11 meseci. PRODADEN ...


430 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
450 €
02 фев 15:02iPhone 12 Mini 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


380 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
400 €
02 фев 15:02iPhone 12 64GB

BLUE - Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje - 480 evra....


480 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
500 €
02 фев 15:02iPhone 12 Pro Max 128GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
730 €
02 фев 15:01iPhone 13 Mini 128GB

Zaklucen na iCloud, bez grepka.


250 €
или предлог цена
02 фев 15:01Google Pixel 6

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 10 meseci.


400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
430 €
02 фев 14:59Honor X8 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.


200 €
или предлог цена
02 фев 14:59Huawei Nova 9 SE

Kako nov, sledi so polnac i garancija 22 meseci.


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
02 фев 14:59Huawei P20 Pro

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


150 €
или предлог цена
02 фев 14:59Huawei P40 Lite

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. PRODADEN ...


110 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
120 €
02 фев 14:59Motorola Edge 20 Lite 5G

Kako nov, koristen 5 dena, sledi vo originalno pakuvanje i garancija ...


220 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
230 €
02 фев 14:58Samsung Galaxy A23 5G

Koristen 1 nedela, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 23 mesec...


180 €
или предлог цена
02 фев 14:58Samsung Galaxy A32

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


150 €
или предлог цена
02 фев 14:58Samsung Galaxy A50

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


100 €
или предлог цена
02 фев 14:58Samsung Galaxy A53 5G, nov

Nov, garancija 24 meseci.


320 €
или предлог цена
02 фев 14:56Samsung Galaxy A70

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


120 €
или предлог цена
02 фев 14:56Samsung Galaxy A71

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


160 €
или предлог цена
02 фев 14:55Samsung Galaxy A72

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
02 фев 14:55Samsung Galaxy S10

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
02 фев 14:54Samsung Galaxy S20 FE 5G

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. Podobrata verzija, so 5G i S...


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
02 фев 14:54Samsung Galaxy S20 Plus

BLACK - Kako nov, sledi so polnac - 320 evra. BLUE - Kako nov, sle...


320 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
330 €
02 фев 14:54Samsung Galaxy S20 Ultra

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


420 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
430 €
02 фев 14:53Samsung Galaxy S21 5G

Black - Vo odlicna sostojba, sledi so polnac - 380 evra. BLACK - V...


380 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
420 €
02 фев 14:53Samsung Galaxy S21 Plus 5G

SILVER - Kako nov, sledi so polnac - 500 evra. PURPLE - Kako nov, ...


500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
520 €
02 фев 14:53Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


550 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
560 €
02 фев 14:52Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


150 €
или предлог цена
02 фев 14:51Xiaomi Redmi Note 10 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 23 meseci.


150 €
или предлог цена
02 фев 14:51Xiaomi Poco F2 Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


200 €
или предлог цена
02 фев 14:51Xiaomi Mi 9

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


160 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
180 €
02 фев 14:50Нова Батерија за Huawei P9Lite / P10Lite

Нова Батерија за Huawei P9Lite / P10Lite


600 €
или предлог цена
02 фев 14:36XIAOMI POCO X3 NFC

Телефонот е во одлична состојба од прв ден се користи во футрола, со ...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
02 фев 12:47SAMSUNG A71

Telefonot e bez ni edna maana cuvan e uste od prviot den vo zastitna ...


10.000 МКД
или предлог цена
02 фев 12:37SAMSUNG GALAXY J3 2017 16 GB

PRODAVAM SAMSUNG J3 2017 OD PRV SOPSTVENIK TELEFONOT E KAKO NOV BEZ N...


4.000 МКД
или предлог цена
02 фев 12:37SONY XA2 3GB RAM 32 GB INTERNA MEMORIJA

SONY XA2 BEZ NI EDNA MANA BEZ NI EDNA GREBKA NA NEGO CUVAN E VO FUTRO...


6.000 МКД
или предлог цена
02 фев 10:34Samsung galaxy NOTE 9

telefonot e vo odlicna sostojba 6.4 inci ekran 128gb memorija 6gb ram...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
02 фев 08:04iPhone 7 Plus 32Gb l-Neverlock

Se prodava iPhone 7 Plus,raboti na site karti socuvan,baterija 89%,sl...


6.000 МКД
или предлог цена
01 фев 10:45HUAWEI P20 Pro

6GB - 128GB raboti na site mrezi


150 €
или предлог цена
01 фев 01:44Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам