289 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

iPhone 13 128

iPhone 13 128Gb telefonot e nov raboti na site karti donesen od ch 10...


620 €
или предлог цена
17 мар 19:00Samsung A12 i A21s

Telefonite se kako novi,full pakovanje ne pagjani ne otvarani,celo vr...


10.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 МКД
17 мар 11:10Apple iPhone 8 kako nov

Iphone 8 64 giga, full pakuvanje, zacuvan kako nov. Telefonot ima apl...


7.000 МКД
или предлог цена
17 мар 11:04Нов Екран / Display за Samsung A71

Нов Екран / Display за Samsung A71 Екранот е AMOLED со пошироки безе...


1.500 МКД
или предлог цена
16 мар 23:28Realme C35, nov

Nov, garancija 24 meseci.


150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
160 €
16 мар 13:49iPhone XR 64GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


200 €
или предлог цена
16 мар 13:24iPhone 14 Pro Max 128GB, nov

Nov, garancija 12 meseci. PRODADEN ...


1.200 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.350 €
16 мар 13:21Samsung s22 Ultra 12/256 T-Mobile MK

Go imam kupeno od TMobile od MK seushte pod nivna garancija. Bukvaln...


799 €
или предлог цена
16 мар 11:26iPhone 6s Plus 128 Gb Kako nov

Se prodava iPhone 6S Plus 128gb raboti na site karti,telefonot e bez ...


5.500 МКД
или предлог цена
16 мар 10:04iPhone X 64 gb-Neverlock

Se prodava iPhone X 64 gb raboti na site karti,se e orginal na nego b...


200 €
или предлог цена
16 мар 09:09iPhone Xs Max 64Gb-Neverlock

Se prodava iPhone Xs Max,raboti na site karti,socuvan kako nov bez ni...


260 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
280 €
16 мар 09:09Xiaomi Mi band 4

Orginalno pakuvanje kupena vo Neptun. Malce koristena vo odlicna sost...


1.000 МКД
или предлог цена
15 мар 15:06Sony Ericsson k750i

Telefonot e bez ni edna maana raboti besprekorno sleduva so polnac i ...


1.500 МКД
или предлог цена
15 мар 12:34iPhone 12 Mini 64GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 2 meseci.


400 €
или предлог цена
14 мар 14:09Huawei P30 Lite

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


100 €
или предлог цена
14 мар 14:06Huawei P40 Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


350 €
или предлог цена
14 мар 14:06Samsung A13 4/64 Full Pack

Se prodava samsung A13 4/64 full pak koristen kako nov,raboti na site...


8.000 МКД
или предлог цена
14 мар 12:42SONY ERICSSON K800i

Prodavam dva mobilni sony ericsson edniot e potpolno ispraven jas sum...


1.500 МКД
или предлог цена
13 мар 15:54Honor X7 so 4+2gb ram i 128gb memorija full pack

Honor X7 so 4+2gb ram i 128gb memorija full pack koristen eden mesec ...


9.500 МКД
или предлог цена
11 мар 19:13Samsung Galaxy A71

Telefonot e bez grebnatinka Raboti odlicno


11.000 МКД
или предлог цена
11 мар 17:33Honor 50 Lite

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 14 meseci. PRO...


130 €
или предлог цена
10 мар 12:24Xiaomi Note 9 Pro 6/128-Kako nov

Se prodava Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6ram 128rom,telefonot e kako nov,r...


8.000 МКД
или предлог цена
08 мар 19:43iPhone 7 Plus 32Gb-Neverlcok

iPhone 7 Plus,se orginal na nego socuvan,raboti na site karti,batery ...


6.500 МКД
или предлог цена
08 мар 19:43iPhone 13 Mini 128GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


500 €
или предлог цена
08 мар 15:57Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Kako novi, sledat vo originalno pakuvanje. BLACK & SILVER ...


630 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
650 €
08 мар 15:57Samsung Galaxy A33 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


220 €
или предлог цена
07 мар 15:13Smart Watch ACME SW202

Kako nov, mnogu malku koristen, sledi vo originalno pakuvanje.


50 €
или предлог цена
06 мар 13:43Телефон се продава за делови Редми Ноте 11

Телефонот е паднат во вода, исправен екран и исправена маска. НЕМА В...


500 МКД
или предлог цена
05 мар 11:15Iphone 7 i samsung s10plus

Se prodava iphone 7 32gb staklo se raboti na nego bez grepka i Samsun...


8.000 МКД
или предлог цена
04 мар 21:57iPhone 7 Plus 128gb-Neverlock

Se prodava iPhone 7 plus 128gb raboti na site karti socuvan nova bate...


7.000 МКД
или предлог цена
03 мар 20:35iPhone 6S 16GB

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


70 €
или предлог цена
03 мар 13:45iPhone 8 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


140 €
или предлог цена
03 мар 13:45iPhone 8 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


160 €
или предлог цена
03 мар 13:45iPhone X 64GB

Kako novi, sledat so polnaci. BLACK & WHITE ...


200 €
или предлог цена
03 мар 13:44iPhone X 256GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. PRODADEN ...


250 €
или предлог цена
03 мар 13:44iPhone 11 Pro 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


430 €
или предлог цена
03 мар 13:43iPhone 11 Pro 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


480 €
или предлог цена
03 мар 13:43iPhone 11 Pro Max 256GB

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
520 €
03 мар 13:43iPhone 12 64GB

BLUE - Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje - 460 evra....


480 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
500 €
03 мар 13:42iPhone 12 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


530 €
или предлог цена
03 мар 13:41Страна 3 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам