239 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apple iPhone Xs Max 64gb dobro socuvan

Apple iPhone Xs Max 64gb dobro socuvan ispraven samo nema face id i t...


250 €
или предлог цена
Вчера 15:57  НОВ ОГЛАС

Samsung Note 20 Ultra 5G 12/256GB Full Pack

Telefonot e bukvalno kako nov bez nikakvi tragi ili znaci na koristen...


540 €
или предлог цена
Вчера 11:59Samsung S20 Fe 6/128-Full Pack

Se prodava Samsung S20 Fe,full pack kupen od vip,bez nitu edna grepka...


250 €
или предлог цена
27 јан 18:59Xiaomi Note 9 Pro 6/128-Kako nov

Se prodava Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6ram 128rom,telefonot e kako nov,r...


8.500 МКД
или предлог цена
27 јан 13:54iPhone X 64 Gb-Neverlock

Se prodava iPhone X,raboti na site karti,telefonot e kako nov nikogas...


210 €
или предлог цена
27 јан 13:49Iphone 11 pro max 64gb

Se prodava iphone 11 pro max 64gb vo dobra sostojba kupen vo Svajcari...


420 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
440 €
27 јан 13:12iPhone xr

iPhone xr


200 €
или предлог цена
27 јан 13:11Se prodavaat 12x ajfoni 5 i 5s

Se prodavaat 12 ajfoni 5 i 5s + gratis 6 maticni i 3 baterii dva ...


2.000 МКД
или предлог цена
27 јан 12:06Samsung galaxy NOTE 9

telefonot e vo odlicna sostojba 6.4 inci ekran 128gb memorija 6gb ram...


8.500 МКД
или предлог цена
27 јан 11:20Apple iPhone 6s 64gb nova baterija ispraven socuvan

Apple iPhone 6s 64gb nova baterija ispraven socuvan bez nikakva maana...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
27 јан 11:20Android tv box

Tv box x 96 max v56 Ram 8 rom 64 Najnoviot model android 12 S...


6.100 МКД
или предлог цена
27 јан 09:37Се продава Huawei P smart Z 2021

Се продава Huawei P smart Z 2021 телефонот е многу сочуван со оригина...


4.000 МКД
или предлог цена
26 јан 21:41Honor X7 so 4+2gb ram i 128gb memorija full pack

Honor X7 so 4+2gb ram i 128gb memorija full pack koristen eden mesec ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
26 јан 20:54T Phone so 4gb ram i 64gb memorija kako nov

T Phone so 4gb ram i 64gb memorija kako nov zemen od Telekom raboti n...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
26 јан 20:46Apple iPhone 14 Pro 256gb i 14 Pro Max 128gb

Iphone 14 Pro 256GB purple1300evra Iphone 14 Pro 256GB black 1300evr...


1.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 €
26 јан 19:25iPhone 14 Pro 128GB, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 12 meseci. PRODADEN ...


1.250 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.400 €
26 јан 13:39iphone 14 pro neotpakuvan ot usa

iphone 14 pro neotpakuvan ot usa kupen vo Apple


1.270 €
или предлог цена
26 јан 11:49iphone 13 pro max nov 128 gb ot CH

iphone 13 pro max kako nov bes edna tocka nigde 98%baterija ot USA


920 €
или предлог цена
26 јан 11:49Samsung Galaxy Note 9 6gb ram 128gb malku puknat

Samsung Galaxy Note 9 so 6gb ram i 128gb memorija malku puknat komple...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
26 јан 11:24SAMSUNG S9 PLUS ODLICNA SOSTOJBA

SAMSUNG S9 PLUS ODLICNA SOSTOJBA BEZ NITU EDNA MANA! 6 GB RAM 64 G...


По Договор
или предлог цена
26 јан 02:29Samsung Galaxy S9

raboti na site mrezi


130 €
или предлог цена
25 јан 21:22Motorola G8 POWER

raboti na site mrezi


100 €
или предлог цена
25 јан 21:20Xperia X10 II

raboti na site mrezi


170 €
или предлог цена
25 јан 21:18Samsung Galaxy S10+ 8gb ram full pack bez grepka

Samsung Galaxy S10+ 8gb ram i 128gb memorija full pack bez grepka ist...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
25 јан 17:34Samsung A23 5G Nov Neotpakovan

Se prodava Nov neotpakovan Samsung A23,24 meseci garancija.Moze zamen...


200 €
или предлог цена
25 јан 16:38Iphone 13 pro max 256

Prodava iphone 13 pro max 256 gb skoro nov Moze zamena za iphone 14 ...


960 €
или предлог цена
25 јан 11:41Iphone 12 pro max 128

Prodava iphone 12 pro max 128 gb mnogu socuvan so orginal kabel


650 €
или предлог цена
25 јан 11:41BEZ GREPKA KAKO NOV SAMSUNG A51 6GB/128GB

Se prodava poloven (kako nov!!) Samsung Galaxy A51. Mnogu dobro socuv...


8.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.500 МКД
25 јан 11:41apple watch ultra

se prodava apple watch ultra no v full pack vo ekstra sostojba


800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
24 јан 21:14Samsung A04s Nov Neaktiviran-Vip

Se prodava nov neaktviran so 24 meseci garancija Samsung A04S.Moze za...


8.000 МКД
или предлог цена
24 јан 18:48Se prodava iPhone X

Se prodava iPhone X koristen e 6 meseci,bez nikakvi oshtetuvanja 078...


11.000 МКД
или предлог цена
23 јан 20:47Samsung A20e-Full pack

Se prodava samsung A20e,telefonot e kako nov bez grepka,raboti na sit...


5.000 МКД
или предлог цена
23 јан 19:26Samsung A12-Full pack

Se prodava Samsung A12 4/64 ,raboti na site karti,slwduva so kutija i...


7.500 МКД
или предлог цена
23 јан 19:24iPhone 6 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


60 €
или предлог цена
23 јан 15:40iPhone X 256GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. Ne raboti Face ID ...


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
23 јан 15:38Samsung Galaxy A53 5G, nov

Nov, garancija 24 meseci.


320 €
или предлог цена
23 јан 15:35Samsung S21 Ultra-Full pack

Se prodava ili menuva Samsung S21 Ultra,sleduva so celosno pakuvanje,...


650 €
или предлог цена
22 јан 18:27Samsung A01-Kako nov Bez grepka

Telefonot e kako nov,raboti na site karti,bez nitu edna grepka,sleduv...


4.000 МКД
или предлог цена
22 јан 17:54Samsung S20 Fe 6/128-Kako nov

Se prodava Samsung S20 Fe 6/128,raboti na site karti,sleduva so polna...


15.000 МКД
или предлог цена
22 јан 17:54Samsung A40 4/64

Se prodava Samsung A40,telefonot raboti na site karti socuvan maksima...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
22 јан 17:54Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам