231 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G

Se prodava telefonot e nov neotpakuvan kupen od Telekom si imat i gar...


19.000 МКД
или предлог цена
05 фев 12:02Промовирано

Samsung Galaxy S10 plus

-Telefonot raboti na site SIM karticki + Dual sim opcija -Celosno is...


12.999 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
16.000 МКД
Денес 12:43Промовирано

Samsung A52

Socuvan kako nov komplet so kutija i garancija od T-mobile


11.500 МКД
или предлог цена
05 ное 11:40Huawei P50 Pro

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 21 mesec. PROD...


680 €
или предлог цена
04 ное 18:04Apple iPhone 13 Pro Max

Se prodava Apple iPhone 13 Pro Max 128 GB Gold. Telefonot e bukval...


1 €
или предлог цена
01 ное 14:27Apple iPhone 12 Pro Max

Se prodava Apple iPhone 12 Pro Max 256 GB Pacific Blue. Telefonot ...


1 €
или предлог цена
01 ное 14:27Apple iPhone XS Max

Se prodava Apple iPhone XS Max 64 GB Space Gray. Telefonot e bukva...


1 €
или предлог цена
01 ное 14:27iPhone 11 Pro Max 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


600 €
или предлог цена
01 ное 13:41Samsung Galaxy A22 5G

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 20 mes...


140 €
или предлог цена
01 ное 13:30Iphone Xs Max

Se prodava iphone Xs Max ✅64GB ✅4GB Ram ✅88%BatteryHealth ✅BezGr...


1 МКД
или предлог цена
29 окт 23:29Lumia 535 1/8GB

Lumia 535 отклучена на сите мрежи 1GB RAM 8GB меморија 1000ден


1.000 МКД
или предлог цена
21 окт 20:04iPhone 13 Pro Max 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 6 meseci. PROD...


1.050 €
или предлог цена
21 окт 19:18Baram za delovi wiko lenny

Mi treba plocata


1 МКД
или предлог цена
18 окт 22:42iPhone 12 Pro 256GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


730 €
или предлог цена
17 окт 15:15Xiaomi 11T 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 17 meseci. PRO...


320 €
или предлог цена
14 окт 19:50Huawei P30 Pro

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


250 €
или предлог цена
03 окт 13:11Sony Xperia android ispraven

Sony Xperia android ispraven raboti na site mrezi. Cena 800den


800 МКД
или предлог цена
27 сеп 10:50Samsung s9+

Telefonot e dobro ocuvan,160eu bez zameni 078279268


160 €
или предлог цена
19 сеп 13:18Iphone 6s 128gb ko nov 1 mesec koristen

Iphone 6s silver128gb eden mesec koristen ko nov bes 1 tocka so kutia...


120 €
или предлог цена
17 авг 00:17iphone 7 so 128 gb ot ch

iphone 7 so 128 gb ot shvajcarija


100 €
или предлог цена
17 авг 00:17Zopo p35

Srsen tac pola faca pola ne


800 МКД
или предлог цена
01 авг 21:38Gigaset

Ekranot sam raboti si uklucuva amplikacii


600 МКД
или предлог цена
01 авг 21:36Display комплет со Touch и батерија за Lenovo A7-50 A3500

Display комплет со Touch Display flat Батерија Рамка и заден капак Sp...


700 МКД
или предлог цена
12 јун 23:03Nokia e 72 kako nova made in finland

Nokia e 72 kako nova made in finland


60 €
или предлог цена
09 јун 17:20iPhone se 2 so iCloud ot

iPhone se 2 zaklucen na iCloud ot shvajcarija


80 €
или предлог цена
09 јун 17:19A1 Alpha 20

A1 Alpha 20 odlicno socuvan raboti na site mrezi doajga so zastitna m...


5.500 МКД
или предлог цена
26 апр 14:31Nov !!!

Kompletno pakuvanje Garancija Nekoristen


2.000 МКД
или предлог цена
11 апр 00:13Xiaomi mi 8 lite

Одлична состојба, како нов. Задна камера 12Mp со 5Mp Предна камера...


6.000 МКД
или предлог цена
06 мар 23:53Huawei P30 pro

Tel.e ko nov full pack


15.500 МКД
или предлог цена
13 фев 17:12Iphone 12

Telefonot e kako nov,Sleduva so polnac


1 €
или предлог цена
12 фев 20:39NOTE 20 5G U.S.A.

SM-N981U 128 GB OTKLUČEN


490 €
или предлог цена
08 фев 11:56GALAXY S4 USA T MOBILE

Otklučen,ispraven,bez grebnatinka 071 904 047


3.200 МКД
или предлог цена
18 јан 17:17Htc desire 12

Skrsen ekran


1.000 МКД
или предлог цена
07 дек 20:57Huawei nowa

Ispraven fingerprint rab na site karticki skrsen ekran


1.000 МКД
или предлог цена
05 дек 10:35Se prodava Xiaomi Mi Note 10 Lite

Telefonot e vo dobra sostojba. Pod garancija e do 27.07.2022. Cenata ...


13.000 МКД
или предлог цена
29 ное 00:04Nokia 8310 6510

Se prodava nokia od starite vo ispravna sostojba 071796118


1 €
или предлог цена
31 окт 17:34Samsung S6 Edge

Se prodava samsung s6 edge 32 gb 16 megapixel kamera komplet so pako...


6.000 МКД
или предлог цена
26 окт 11:39Се продава Huawei Honor 9 Lite

Телефонот е одлично сочуван (како нов), исправен, користен е 3 години...


3.900 МКД
или предлог цена
02 окт 16:05Huawei Lo1

Zaklucen na logo za delovi


600 МКД
или предлог цена
15 авг 10:55Samsung S10 Lite

Vo Dobra Sostojba koristen 6 meseci 2godini garancija


350 €
или предлог цена
28 јун 18:16Nokia 7210

Se prodava nokia 7210 od starite modeli funkcionalen so nova baterija...


1.000 МКД
или предлог цена
01 јун 12:43Lg

Se prodava lg joy kupen od t mobile 1 god koristen vo ispravna sostoj...


1.200 МКД
или предлог цена
06 мај 23:27Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам