1062 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW POLO 1.2 TDI 75 KS NAVI HIGHLINE UVOZ CH - 12.. MT Auto

VW POLO 1.2 TDI 75 KS HIGHLINE NAVI NOV UVOZ SVAJCARIJA - 144000 KM,...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 19:48Промовирано

MERCEDES E 320 CDI 204 KS AVANTGARDE KOZA NAVI - 05.MT Auto

MERCEDES E 320 CDI 204 KS, AVANTGARDE AVTOMATIK - 247000 KM SERVISNA...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 19:48Промовирано

Audi A4 2.0tdi S-line

Audi A4 2.0tdi S-line Registirana do 11.2023 Zimski gumi novi 2022 Ko...


10.800 €
или предлог цена
Вчера 13:34Промовирано

ML 280 moze I zamena so doplata

Prodavam ML 280 vo odlicna sostojba Moze zamena so vasa doplata MOZ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:54Mercedes-Benz ML430, 272ks,V8.

Prodavam Mercedes-Benz ML430, 4300cc, 200kw (272ks), V8, 4X4, Lo...


3.600 €
или предлог цена
- 35 % Попуст
5.500 €
Денес 09:53Opel Astra 1.7 DTI - 2002, prv gazda, servisna istorija

Se prodava Opel Astra 1.7 DTI - Isuzu motor, 2002 godina, prv gazda, ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:53Landrover freelender 1.8 benzin/plin

Voziloto e vo odlicna sostojba, nema skapano, niti krpeno, ne e vozen...


1 €
или предлог цена
Денес 09:45Renault Megane 1.4 TCE

Редовно одржување,на 120.000 направен голем сервис,мотор на ланче,пом...


7.800 €
или предлог цена
Денес 09:33Seat ibiza 1.2 2007 godina

Se prodava seat ibiza 1.2 benzin 47kw (64ks) motor na lance Idealna...


3 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.499 €
Денес 09:14Bmw e90 320d 116hp 2009 Facelift

BMW E90 116hp FACELIFT 2009 god Bez nikakvi vlozuvanja. Od oprema pos...


8.200 €
или предлог цена
Денес 09:02BMW 520d ( F10 ) Steptronic

Bmw 520d f10 8g (brzini) 2010/11 SERVISIRANO I ODRZUVANO SO CELOSN...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:50Se prodava peugeot 307 1.6 hdi 7 sedista

Se prodava peugeot 307 1.6 hdi ful oprema


2.199 €
или предлог цена
Денес 08:30300 C

3.5 V6 260 KS ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2010 / 2012 proizvdena / kupena✅✅ 1 Sop...


52.500 €
или предлог цена
Денес 07:36Fiat punto 1.3 multijet

Se prodava fiat punto 1.3 multijet registrirano, vo dobra sostojba Ko...


2.500 €
или предлог цена
Денес 01:37BMW 320d

Se prodava BMW 320d 2007 vo odlicna sostojba Kontakt: 078833132


6.500 €
или предлог цена
Денес 01:37Land Rover Discovery 3 2.7 TdV6

Se prodava Land Rover Discovery 3 2.7 TdV6 vo odlicna sostojba Konta...


1 €
или предлог цена
Денес 01:37Reno kangoo za delovi

Reno kangoo. Moze na delovi ili celo so mk dukumenti Kontakt: 0788331...


600 €
или предлог цена
Денес 01:37Delovi za Golf 3 1.9tdi

Delovi za golf 3 1.9tdi Motorot i menjacot se vo odlicna sostojba M...


500 €
или предлог цена
Денес 01:37Passat Dizel

Se prodava passat za delovi Kontakt:078833132


1 €
или предлог цена
Денес 01:36TOUAREG 4X4 2.5TDI

SE PRODAVA TOUAREG 2.5TDI prva raka prva farba nikakva grebnatinka n...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:04Touareg 3.0v6 tdi

Mozi da se carini, vo mnogu dobra sostojba so realni km.


8.700 €
или предлог цена
Вчера 23:29Skoda SuperB 2.0tdi

Skoda superb 2.0TDI 12. dekemvri 2011 god. NEUVEZUVANA KUPENA VO MK....


9.000 €
или предлог цена
Вчера 23:11FIAT 500 1.2 70 KS 116000KM ABARTH LOOK CH - 08..MT Auto

FIAT 500 1.2 70 KS 116000 KM SPORT ABARTH LOOK - 116000 KM ! ! ! EDI...


5.300 €
или предлог цена
Вчера 22:59  НОВ ОГЛАС

ФОРД ФОКУС 1.6СЕДАН-МНОГУ СОЧУВАН-НЕУВЕЗЕН-135.000 км-ЗАМЕНА

ЗАМЕНУВАМ (НЕ ПРОДАВАМ,БИДЕЈКИ НЕ МОЖАМ ВО ЗИМА БЕЗ ВОЗИЛО),феноменал...


2.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.099 €
Вчера 22:20FORD FIESTA 1.6 TDCI 90 KS TITANIUM UVOZ CH - 10.MT Auto

FORD FIESTA 1.6 TDCI 90 KS TITANIUM ECONET NOV UVOZ SVAJCARIJA - 150...


5.400 €
или предлог цена
Вчера 22:14  НОВ ОГЛАС

MAZDA 2 1.3 85 KS 150000 KM UVOZ CH - 09..MT Auto

MAZDA 2 1.3 85 KS UNIKAT NOVA UVOZ CH SWISS ***** 150000 KM ***** NO...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 21:50  НОВ ОГЛАС

Opel astra 1.7 101hp

1.7 cdti 100 ks registrirana do 29 dec 23 servisirana rebrast smenat ...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 21:50  НОВ ОГЛАС

Punto EVO 2012 REGISTRIRANO/GOLEM SERVIS

KONTAKT: 077740888 DIMITAR За колата имам потврда од Carvertical з...


4.700 €
или предлог цена
Вчера 21:24  НОВ ОГЛАС

Peugeot Partner 1.9

Se prodava Peugeot Partner 1.9D Ne e kako novo :) vo vozna sostojb...


2 €
или предлог цена
Вчера 21:13SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god

SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god;kolata poseduva tempomat,klimatronik,...


6.150 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.200 €
Вчера 20:58Audi A6 3.0 Quattro S LINE

Se prodava Audi A6 3.0 vo super sostojba so ful oprema


8.800 €
или предлог цена
Вчера 20:51Renault Megane 1.5 2007 Karavan

Se prodava Renault Megane 1.5 Karavan 2007 So izminati 192000 km, ori...


3.600 €
или предлог цена
Вчера 20:34Se prodava daewoo lanos

Kolata e vo odlicna sostojba, 2000 godina, benzin motor 1.5, vtor gaz...


950 €
или предлог цена
Вчера 19:51KIA SOUL 1.6 CRDI 128 KS 168000 KM NOV - 10.MT Auto

KIA SOUL 2.0 CRDI 128 KS 168000 KM - SERVISNA KNISKA NOVA UNIKAT - ...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 19:50NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS PERFEKTEN - 08.MT Auto

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS NOV BEZ ZABELESKA - SERVISNA KNISKA NO...


7.300 €
или предлог цена
Вчера 19:50MINI COOPER ONE D 1.4 D 90 KS NOV - 07..MT Auto

MINI COOPER D 1.4D 90 KS 121000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - 172000 KM ! ...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 19:49CHEVROLET SPARK 1.0 70 ks BENZ-PLIN 107000 KM - 12 MT Auto

CHEVROLET SPARK 1.0 70 KS 107000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - FABRICKI LP...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 19:49MERCEDES E 320 CDI 204 KS AVANTGARDE KOZA NAVI - 05.MT Auto

MERCEDES E 320 CDI 204 KS, AVANTGARDE AVTOMATIK - 247000 KM SERVISNA...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 19:48OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS 138000 KM GERMANY - 08.MT Auto

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS COSMO NOV UVOZ GERMANY - SERVISNA KNISKA N...


4.400 €
или предлог цена
Вчера 19:48OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS NOV UVOZ GERMANY - 08.MT Auto

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS NOV UVOZ GERMANY - SERVISNA KNISKA NOVA UN...


4.400 €
или предлог цена
Вчера 19:48VW POLO 1.2 TDI 75 KS NAVI HIGHLINE UVOZ CH - 12.. MT Auto

VW POLO 1.2 TDI 75 KS HIGHLINE NAVI NOV UVOZ SVAJCARIJA - 144000 KM,...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 19:48BMW 320 D 136 KS E46 M-PAKET RECARO UNIKAT - 01.MT Auto

BMW 320 D 136 KS E46 M-PAKET UNIKAT EDINSTVEN VO MK - 188000 KM MOZE...


3.300 €
или предлог цена
Вчера 19:47FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS UVOZ CH - 07..MT Auto

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS UVOZ CH SWISS NOVA KOLA - SERVISNA KNISKA...


3.900 €
или предлог цена
Вчера 19:47Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам