1058 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Range Rover Sport 2.7

Se prodava Range Rover Sport 2.7 vo odlicna sostojva registriran do a...


11.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.000 €
01 фев 14:16Промовирано

Mercedes c220 FACELIFT 2014 w204

Се продава или заменува во перфеткна состојба! Редовно сервисирана,...


13.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.999 €
Денес 09:20Промовирано

Audi A4 2.0tdi S-line

Audi A4 2.0tdi S-line Kolata e so full oprema Registirana do 11.2023 ...


10.800 €
или предлог цена
Денес 09:42Промовирано

SKODA OCTAVIA 2.0 TDI DSG, AVTOMATIK, 150KS, 2014 god.

Se prodava SKODA OCTAVIA 2.0 TDI DSG AVTOMATIK, 150ks. Uvezena od Ger...


По Договор
или предлог цена
07 фев 12:46SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. UvoZ od Germanija. Reg...


По Договор
или предлог цена
07 фев 12:46Touran 1.9 tdi 2006

Touran 1.9 tdi 2006 265.000 km 5 sedista 6 brzini Elektricni prozori ...


3.900 €
или предлог цена
07 фев 12:22Se prodava vw polo 1.2 benzin reg I zelen karton

Se prodava vw polo 1.2 benzin reg zelen karton novi gumi ful oprema t...


1 €
или предлог цена
07 фев 12:16Golf 6 2.0tdi 140ks highline CH

Golf 6 highline 2.0tdi 103kw 140ks. 2009god. Uvezena od svajcarija�...


9.400 €
или предлог цена
07 фев 11:52VW Volkswagen jetta 2011 1.6 TDI automatik

Odlicno ekonomicno vozilo, 1.6 TDI so 105 ks. Automatik +f1 menuvanje...


9.499 €
или предлог цена
07 фев 11:37LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE OPREMA 2015 GODINA MOTOR 2.0. 150 K.S...


28.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
28.600 €
07 фев 11:30Se prodava Ford Fiesta.odlicna bez zabelski.

se prodava odlicna fiesta.2009. 1.4 bezin/plin.fabricki.brc.fiestata ...


По Договор
или предлог цена
07 фев 11:30Kangoo 1.9

Vo ispravna sostojba


1.800 €
или предлог цена
07 фев 11:04Golg 5 2006 1.9

Registracija do 12.2024 servisiran kompletno za povejke info javetes...


По Договор
или предлог цена
07 фев 11:04Mercedes E220 EVO

Za info na 072 565 659 i 071 332 122


1 €
или предлог цена
07 фев 10:58Opel Vectra 1.9 tdi (2006 - Restyling)

Se prodava Opel Vectra 1.9 tdi (120 ks), najdobriot i najekonomicen m...


3.200 €
или предлог цена
07 фев 10:47OPEL ASTRA 1.7 CDTi EDITION **NAVI** 2008

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.NE ...


По Договор
или предлог цена
07 фев 10:13PEUGEOT 308 1.6HDi Tendance 66KW-90KS 2009

Voziloto e EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.Ne far...


По Договор
или предлог цена
07 фев 10:13OPEL CORSA 1.0i 12V ECOFLEX 2010

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.NE ...


По Договор
или предлог цена
07 фев 10:13OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 165000 KM NOVA -13..MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 165000 KM EURO5 ! ! ! - KOLATA E BUKVALNO...


7.200 €
или предлог цена
07 фев 10:09AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2X S-LINE KOZA LED NAVI - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS SX S-LINE EDINSTVENA VO MK ! ! ! - 3 KLUCEVI,...


8.999 €
или предлог цена
07 фев 10:09AUDI A3 1.6 TDI SPORTBACK FEJSLIFT 112000KM - 14.MT Auto

AUDI A3 1.6 TDI FEJSLIFT SPORTBACK NOV UVOZ - SERVISIRANA KOMPLET, ...


8.900 €
или предлог цена
07 фев 10:09TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 KS 4X4 NOVA - 08..MT Auto

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 KS 6 BRZINI 4X4 UNIKAT NOV **** 146000 KM, 3...


8.500 €
или предлог цена
07 фев 10:09VW GOLF 1.6 TDI 105 KS 135000 KM HIGHLINE NAVI - 11..MT Auto

VW GOLF 1.6 TDI 105 ks HIGHLINE NAVI PDC - 135000 KM GARANCIJA SERVI...


7.900 €
или предлог цена
07 фев 10:09FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 167000 KM TITANIUM - 10. MT Auto

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS TITANIUM NOV UVOZ ITALY - 167000 KM, NOVI...


5.200 €
или предлог цена
07 фев 10:09FIAT 500 1.2 70 KS 116000KM ABARTH LOOK CH - 08..MT Auto

FIAT 500 1.2 70 KS 116000 KM SPORT ABARTH LOOK - 116000 KM ! ! ! EDI...


5.300 €
или предлог цена
07 фев 10:09FORD FIESTA 1.6 TDCI 90 KS TITANIUM UVOZ CH - 10.MT Auto

FORD FIESTA 1.6 TDCI 90 KS TITANIUM ECONET NOV UVOZ SVAJCARIJA - 150...


5.400 €
или предлог цена
07 фев 10:08MAZDA 2 1.3 85 KS 150000 KM UVOZ CH - 09..MT Auto

MAZDA 2 1.3 85 KS UNIKAT NOVA UVOZ CH SWISS ***** 150000 KM ***** NO...


4.500 €
или предлог цена
07 фев 10:08MERCEDES E 320 CDI 204 KS AVANTGARDE KOZA NAVI - 05.MT Auto

MERCEDES E 320 CDI 204 KS, AVANTGARDE AVTOMATIK - 247000 KM SERVISNA...


6.500 €
или предлог цена
07 фев 10:08OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS NOV UVOZ GERMANY - 08.MT Auto

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS NOV UVOZ GERMANY - SERVISNA KNISKA NOVA UN...


4.400 €
или предлог цена
07 фев 10:08VW POLO 1.2 TDI 75 KS NAVI HIGHLINE UVOZ CH - 12.. MT Auto

VW POLO 1.2 TDI 75 KS HIGHLINE NAVI NOV UVOZ SVAJCARIJA - 144000 KM,...


6.500 €
или предлог цена
07 фев 10:08BMW 320 D 136 KS E46 M-PAKET RECARO UNIKAT - 01.MT Auto

BMW 320 D 136 KS E46 M-PAKET UNIKAT EDINSTVEN VO MK - 188000 KM MOZE...


3.300 €
или предлог цена
07 фев 10:08FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS UVOZ CH - 07..MT Auto

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS UVOZ CH SWISS NOVA KOLA - SERVISNA KNISKA...


3.900 €
или предлог цена
07 фев 10:08VW POLO 1.2 60 KS 133000 KM NOVO - 08..MT Auto

VW POLO 1.2 60 KS 133000 KM GARANCIJA ZA KM ! ! ! - SERVISNA KNISKA ...


3.900 €
или предлог цена
07 фев 10:07FIAT BRAVO 1.6 JTDM MULTIJET EURO5 NOV UVOZ - 11.MT Auto

FIAT BRAVO 1.6 JTDM 105 KS FEJSLIFT MULTIJET EURO 5B - SERVISNA KNIS...


4.800 €
или предлог цена
07 фев 10:07MAZDA 2 1.3 86 KS 150000 KM UVOZ CH - 09. MT Auto

MAZDA 2 1.3 85 KS UNIKAT NOVA UVOZ CH SWISS ***** 150000 KM ***** NO...


4.800 €
или предлог цена
07 фев 10:07VW POLO 1.2 TDI 75 KS NAVI HIGHLINE NOVO - 11.. MT Auto

VW POLO 1.2 TDI 75 KS HIGHLINE NAVI NOV UVOZ HOLANDIJA - 185000 KM, ...


6.800 €
или предлог цена
07 фев 10:06MAZDA 3 1.6 HDI 90 KS FEJSLIFT UNIKAT NOV UVOZ - 08.MT Auto

MAZDA 3 1.6 HDI 90 KS UNIKAT NOVA FEJSLIFT ***** 150000 KM ***** NOV...


4.600 €
или предлог цена
07 фев 10:06AUDI A5 2.7 TDI 300 KS ABT S-LINE LED AVTOMATIK - 09.MT Auto

AUDI A5 2.7 TDI 300 KS S-LINE AVTOMATIK KAKO NOVA UVOZ GERMANY MOTOR...


10.800 €
или предлог цена
07 фев 10:06AUDI A3 2.0 TDI 140 KS SPORTBACK UNIKAT - 08.MT Auto

AUDI A3 2.0 TDI 140 KS SPORTBACK NOVIOT 2.0 TDI 8V 160000 KM SERVISN...


5.999 €
или предлог цена
07 фев 10:06NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110 KS NAVI PANORAMA - 13..MT Auto

NISSAN QASHQAI 1.5 PURE DRIVE DCI 110 KS FEJSLIFT - SERVISNA KNISKA ...


9.800 €
или предлог цена
07 фев 10:06ALFA GIULIETTA 1.6 JTDM 105 KS LED NOVA - 13.MT Auto

ALFA GIULIETTA 1.6 JTDM 105 KS NAJDOBRIOT MULTIJET EURO 5B - SERVISN...


6.999 €
или предлог цена
07 фев 10:06OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS FEJSLIFT EURO5 - 14..MT Auto

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS, FEJSLIFT EURO -5 KUPENA I SERVISIRANA SAM...


5.800 €
или предлог цена
07 фев 10:05FIAT SEDICI 1.9 JTDM 120 KS FEJSLIFT 4X4 NOVO - 09.MT Auto

FIAT SEDICI 1.9 JTDM 120 KS 6 BRZINI 4X4 FEJSLIFT **** EDNO VO MK UN...


5.800 €
или предлог цена
07 фев 10:05Страна 4 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам