330 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Мала гарнитура на алат

Продавам гарнитура како на сликата. Сите елементи што се во неа се пр...


900 МКД
или предлог цена
21 мар 17:32PARKSIDE STRAFILICA 20V BRUSHLESS

Strafilicata e nova vo kufer,brushless model,bez polnac i baterija.


85 €
или предлог цена
21 мар 17:13PARKSIDE UDAREN KLUC 20v-1400NM BRUSHLESS

Nov vo kufer,brushless model,bez polnac i baterija.


180 €
или предлог цена
21 мар 17:13Hilta 20v PARKSIDE-Performance

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performance. Jacin...


10.000 МКД
или предлог цена
21 мар 12:35Brusalica 20v PARKSIDE-Performance

Brusalicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performance. J...


10.000 МКД
или предлог цена
21 мар 12:32Strafilica udarna 20v PARKSIDE-Performance

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performance. ...


8.000 МКД
или предлог цена
21 мар 12:29Strafilica 20v PARKSIDE-Performance

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performance. ...


8.000 МКД
или предлог цена
21 мар 12:21Батерија 20v-4Ah PARKSIDE

Батеријата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 20v-4Ah...


3.500 МКД
или предлог цена
21 мар 12:13Батерија - Полнач 20v PARKSIDE

Батеријата и полначот се нови од германско производство PARKSIDE. Ја...


3.500 МКД
или предлог цена
21 мар 12:13Шлајферица PARKSIDE

Шлајферицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 200 в...


3.000 МКД
или предлог цена
21 мар 12:13Фен индустриски PARKSIDE

Фенот е нов од германско производство PARKSIDE. Јачина на фенот 2000...


3.000 МКД
или предлог цена
21 мар 12:13Raider stafilica

strafilica za knauf ispravna malce koristena so se kutija


1.200 МКД
или предлог цена
21 мар 07:57Bater. Brusalica 12v PARKSIDE

Bateriskata brusalica e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jac...


5.000 МКД
или предлог цена
20 мар 18:41Hilta 1050w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1050 wati ...


6.000 МКД
или предлог цена
20 мар 18:40Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


6.000 МКД
или предлог цена
20 мар 18:40Pravosmukalka 1400w PARKSIDE

Pravosmukalkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 14...


7.000 МКД
или предлог цена
20 мар 18:40Hilta krsac 1300w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1300w - 15...


8.000 МКД
или предлог цена
20 мар 18:40Brusalica bateriska Parkside BRUSHLESS NOVA

Brusalicata e nova vo kufer,brushless model.Cenata e bez polnac i bat...


85 €
или предлог цена
20 мар 08:18Pravosmukalka Parkside 1500w NOVA

Pravosmukalkata e nova za suvo i vodeno metenje.


125 €
или предлог цена
20 мар 08:15KOMPRESOR, compresor, компресор

Prodavam kompresor FINI - DUO DRIVE so dve glavi ( ednata 800 l/min ,...


2.500 €
или предлог цена
19 мар 12:46Фреза за метал LUKAS HFD 1210.06 Z7

Се продаваат две фрези за метал, со топчеста глава од германската фир...


600 МКД
или предлог цена
19 мар 09:22Инструмент за мерење температура testo 925 и сонда

TESTO 925 e професионален инструмент за мерење температура + површи...


6.000 МКД
или предлог цена
19 мар 09:21Hilta 20v PARKSIDE-Performance

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performance. Jacin...


10.000 МКД
или предлог цена
18 мар 12:21Brusalica 20v PARKSIDE-Performance

Brusalicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performance. J...


10.000 МКД
или предлог цена
18 мар 12:16Strafilica udarna 20v PARKSIDE-Performance

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performance. ...


8.000 МКД
или предлог цена
18 мар 12:14Strafilica 20v PARKSIDE-Performance

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performance. ...


8.000 МКД
или предлог цена
18 мар 12:11Pravosmukalka 1400w PARKSIDE

Pravosmukalkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 14...


7.000 МКД
или предлог цена
18 мар 11:56Hilta krsac 1300w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1300w - 15...


8.000 МКД
или предлог цена
18 мар 11:55Gedore-krckalka klucevi catali racvasti

Gedore krckalka golema za patenti mehanicarska Alati mehanicarski ra...


1 €
или предлог цена
17 мар 15:58Gedore-krckalka klucevi catali racvasti

Gedore krckalka golema za patenti mehanicarska Alati mehanicarski ra...


1 МКД
или предлог цена
17 мар 15:57Хилта 20v PARKSIDE-Performance

Хилтата е нова од германско производство PARKSIDE-Performance. Јачин...


10.000 МКД
или предлог цена
17 мар 11:56Брусалица 20v PARKSIDE-Performance

Брусалицата е нова од германско производство PARKSIDE-Performance. Ј...


10.000 МКД
или предлог цена
17 мар 11:52Штрафилица ударна 20v PARKSIDE-Performance

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE-Performance. ...


8.000 МКД
или предлог цена
17 мар 11:47Штрафилица 20v PARKSIDE-Performance

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE-Performance. ...


8.000 МКД
или предлог цена
17 мар 11:43Motorna benzinska pila PARKSIDE

Pilata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Dvotakten benzinsk...


10.000 МКД
или предлог цена
17 мар 11:34Baterija 20v-8Ah Parkside

Baterijata e nova odgovara na site alati od parkside koi koristat 20v.


90 €
или предлог цена
16 мар 20:44BRUSALICA PARKSIDE PERFORMANCE 20V

Brusalicata e nova vo kufer,brushless model.Cenata e bez polnac i bat...


85 €
или предлог цена
16 мар 20:43Parkside polnac i baterija 18V

Info na slikite, cena za dvete 1800 den. Polovni, ispravni.


1.800 МКД
или предлог цена
16 мар 20:24Bater. Brusalica 12v PARKSIDE

Bateriskata brusalica e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jac...


5.000 МКД
или предлог цена
16 мар 11:32Strafilica 12v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 12v -...


5.000 МКД
или предлог цена
16 мар 11:32Страна 3 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам