Подкатегорија:
                   
87 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Zennheiser ew100 G2

Idealno za harmonika, duvacki instrumenti itn.. Kontakt tel: 389756...


270 €
или предлог цена
22 фев 22:50



Prodavam gitarsko pojacalo .

Prodavam gitarsko pojacalo Guyatone Jazz Reverb lampa.


05 јан 08:33



Skretnica za Zvucnik

Poveke vidovi na skretnici od 900 i od 2000 pogolemite


900 МКД
или предлог цена
15 дек 18:37



Nov SHUPU dinamicki mikrofon

Prodavam nov ne koristen SHUPU dinamicki mikrofon. Cist i kristalen z...


1.000 МКД
или предлог цена
14 дек 11:51



Se prodava mozi i zamena

Se prodava mikseta soundccraft lx7 24 kanali


500 €
или предлог цена
25 сеп 02:10



Се продава гитарски кабинет 1x15 со Celestion G15-100

Се продава гитарски кабинет 1x15 со Celestion G15-100 Rola. Димензии...


20 авг 22:44



AudioTechnica

NOVO......Dalecinsko+Pilotka (mozi da se koristi za instrument ili pi...


1 €
или предлог цена
31 мај 09:27



Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам