1091 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE KOZA NOV - 10.MT Auto

VW GOLF 2.0 TDI 110 ks HIGHLINE UNIKAT KAKO NOV - 185000 KM GARANCIJ...


7.900 €
или предлог цена
27 мар 12:26Промовирано

BMW X1 sDrive 20d Comfort AUTOMATIC

BMW X1 sDrive 20d Comfort AUTOMATIC ⮚ Година на производство: 2010 ...


12.900 €
или предлог цена
24 мар 15:32Промовирано

Audi A6 3.0 TDI V6 (204 Hp) Multitronic

Audi A6 3.0 TDI V6 (204 Hp) Multitronic -Година на производство: 20...


20.000 €
или предлог цена
24 мар 15:27Промовирано

Delovi za Lada riva

Se prodavaat delovi za lada riva


1 €
или предлог цена
28 мар 13:54Skoda SuperB 2.0tdi

Skoda superb 2.0TDI 12. dekemvri 2011 god. NEUVEZUVANA KUPENA VO MK....


9.000 €
или предлог цена
28 мар 13:13Golg 5 2006 1.9

Registracija do 12.2024 servisiran kompletno za povejke info javetes...


По Договор
или предлог цена
28 мар 12:51Mercedes E220 EVO

Za info na 072 565 659 i 071 332 122


1 €
или предлог цена
28 мар 12:50Kangoo 1.9

Vo ispravna sostojba


1.800 €
или предлог цена
28 мар 12:50Mercedez Benz GL 350 BLUTEC 4MATIC

Se prodava Mercedez Benz GL350 BLUETEC 4MATIC so AMG 21 inc bandazi v...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
45.000 €
28 мар 12:45Mercedes E270 CDI EXTRA ZAMENA

🟢E 270 cdi avtomatic elegance 🟢306 000km original 🟢reg do 7mi 20...


5.350 €
или предлог цена
28 мар 11:49Mercedes B 180 cdi EXTRA I ZAMENA

🟢b180 cdi extra 🟢2006g prva reg 🟢204 000km realni 🟢registrira...


4.850 €
или предлог цена
28 мар 11:49KIA SPORTAGE 2.0 2001

Dzipot e vo dobra sostojba registriran Cenata e 3500 so prostor za d...


3.500 €
или предлог цена
28 мар 10:53VW PASSAT CC

Pasat cc 2009 Registriran do juli 2023 Servisiran pred 6000 km 2...


8.500 €
или предлог цена
28 мар 10:53OPEL INSIGNIA 2.0CDTi SPORTS TOURER EDITION 2010

Voziloto e vo ODLICA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.Ne...


5.900 €
или предлог цена
28 мар 10:17FORD FOCUS 1.8 TDCI

Focusot e vo odlicna sostojba so ful oprema sega registriran ,golem s...


4.700 €
или предлог цена
28 мар 10:10Opel Corsa D 1.3 cdti 55kw Registrirana cela god

Opel Corsa D 1.3 cdti 55 kw REGISTRIRANA CELA GODINA 03.2024 Servis...


3.850 €
или предлог цена
28 мар 09:50Peugeot 308 2.0 Dizel

Se prodava odlicna kola Peugeot kupena od mk od prv gazda


5.300 €
или предлог цена
27 мар 23:48Ford Focus dizel HITNO!

Ford Focus DIZEL Kolata e vo ispravna sostojba Pali vozi Naprave...


1.499 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
2.100 €
27 мар 23:33BMW

Донесена од Германија 2019. 6 000 е. може и по договор. 2005 год. ...


6.000 €
или предлог цена
27 мар 22:11Ford focus

Godina 2002 1.4 benzin piln na dizna Klima ispravna Servo Centra...


800 €
или предлог цена
27 мар 21:42VW Volkswagen jetta 2011 1.6 TDI automatik

Odlicno ekonomicno vozilo, 1.6 TDI so 105 ks. Automatik Idealno za...


9.499 €
или предлог цена
27 мар 20:28Opel Vectra

Se prodava: Opel Vectra, 3.0 CDTI - 16v (dizel), 2004 godina. Mozna...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
27 мар 18:46VW GOLF VI 2.0 TDI 140 KS HIGHLINE-2010

VW GOLF 2.0 TDI 140 ks 6 BRZINI HIGHLINE OPREMA-2010 GODINA -KLIMATR...


8.800 €
или предлог цена
27 мар 18:12MERCEDES E 220 ELEGANCE 2011

Mercedesot e dojden od Germany so vozenje Plateni se site davacki ...


14.000 €
или предлог цена
27 мар 17:46VOLVO V70 2.4i FULL OPREMA !

Se prodava vozilo VOLVO V70: MOTOR 2.4 BENZIN VOLVO ORIGINAL POSEDUVA...


2.600 €
или предлог цена
27 мар 17:36Fiat grande punto 1.3 multiget 2007god

Se prodava Fiat grande punto 1.3 multiget 2007god vo odlicna sostojba


3.750 €
или предлог цена
27 мар 16:50Bmw 530 M57

Bmw e39ka 530 184 kojna Fali registracija vo top sostojba Poveke in...


1.800 €
или предлог цена
27 мар 15:52Golf 6 plus Highline 2010god 1.6tdi 77kw 105ks

Golf 6 plus Highline 1.6tdi 77kw 105ks 2010god Najdobar motor so na...


8.550 €
или предлог цена
27 мар 15:49VW CADDY LIFE TDI klimatronik

VW CADDY LIFE TDI 1.9TDI FABRICHKI ZATEMNETI STAKLA 6*AIRBAG, KL...


2 €
или предлог цена
27 мар 15:40Mercedes A140 bezin

Vo odlicna sostojba


1.600 €
или предлог цена
27 мар 15:27Golf 6 2.0tdi 140ks Highline

Golf 6 Highline 2.0tdi 103kw 140ks 6brzini 2009god Euro 5 so dpf N...


9.300 €
или предлог цена
27 мар 15:03OPEL REKORD 2.0 BERLINA MODEL D

Opelot e vo odlicna sostojba,Momentalno ne e registriran posledna reg...


2.000 €
или предлог цена
27 мар 15:00Bmw 530d 8g 2011god full 071/835-749

Kolata e uvezena od Germanija i e so plateni davacki do reg. Kolata e...


17 €
или предлог цена
27 мар 14:00mercedes c220 cdi

/


5.500 €
или предлог цена
27 мар 13:25VW GOLF VI 2.0 TDI 140 KS HIGHLINE-2010

VW GOLF 2.0 TDI 140 ks 6 BRZINI HIGHLINE OPREMA-2010 GODINA -KLIMATR...


8.800 €
или предлог цена
27 мар 13:15Golf 7 so servisna kniska

Se prodava Golf 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks 2013 god Extra sostojba kolata ...


10.999 €
или предлог цена
27 мар 13:05se prodava vozilo ESPERO

voziloto e vo vozna, ispravna sostojba i mnogu zacuvano. kontakt tel....


1 €
или предлог цена
27 мар 12:44VW GOLF 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE NOV UVOZ - 05.MT Auto

VW GOLF 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE UNIKAT KAKO NOV - 194000 KM SO GARAN...


5.300 €
или предлог цена
27 мар 12:27AUDI A3 2.0 TDI 143 KS S-LINE LED XENON FEJSLIFT- 10.MT Auto

AUDI A3 2.0 TDI 143 KS FEJSLIFT SPORTBACK S-LINE - NOV UVOZ MILANO I...


8.800 €
или предлог цена
27 мар 12:27OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 6 BRZ FEJSLIFT - 09.MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 6 BRZINI 185000 KM EURO-5 ELEGANCE - KOLA...


4.600 €
или предлог цена
27 мар 12:26MERCEDES E 220 CDI 170 KS AVANTGARDE KOZA AVTOMAT-10.MT Auto

MERCEDES E 220 CDI 170 KS, AVANTGARDE BLUE EFFICIENCY - UVEZEN OD S...


11.999 €
или предлог цена
27 мар 12:26VW GOLF 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE KOZA NOV - 10.MT Auto

VW GOLF 2.0 TDI 110 ks HIGHLINE UNIKAT KAKO NOV - 185000 KM GARANCIJ...


7.900 €
или предлог цена
27 мар 12:26SEAT IBIZA 1.4 TDI 80 KS STYLE KLIMATRONIK - 10.MT Auto

SEAT IBIZA 1.4 TDI 80 KS EURO5 NOV UVOZ GERMANY - 192000 KM, NOVI GU...


5.500 €
или предлог цена
27 мар 12:26Страна 4 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам