1059 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES E 320 CDI 204 KS AVANTGARDE KOZA NAVI - 05.MT Auto

MERCEDES E 320 CDI 204 KS, AVANTGARDE AVTOMATIK - 247000 KM SERVISNA...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 19:48Промовирано

VW POLO 1.2 TDI 75 KS NAVI HIGHLINE UVOZ CH - 12.. MT Auto

VW POLO 1.2 TDI 75 KS HIGHLINE NAVI NOV UVOZ SVAJCARIJA - 144000 KM,...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 19:48Промовирано

TOUAREG 3.2 V6 Moze i zamena

🇨🇭VW TOUAREG 4MOTION socuvan max ...


1 МКД
или предлог цена
- 83 % Попуст
6 МКД
Вчера 18:50Промовирано

Se prodava vw touran

Se prodava touran 1.6 tdi so pet sedista,komandi na volan,grejaci na ...


9.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.300 €
31 јан 18:37Mercedes c270cdi avangard

Prodavam Mercedes c270cdi avangard 2002 godina napravem komplet ser...


2.750 €
или предлог цена
31 јан 18:33VV Touareg 3.0 V6

ПРОДАВАМ: VW Tuareg 3.0tdi V6 4x4 -Алуминиумски бандажи со нови зимс...


9.500 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
10.999 €
31 јан 18:31BMW X4 x drive 190 ks EXTRA

Voziloto e vo odlicna sostojba .Uvoz od CH Mn oprema . Info ...


По Договор
или предлог цена
31 јан 17:25REXTON 2.7

rehton vo odlicna sostojba pogon na cetiri trkala avtomatski menuv...


6 €
или предлог цена
31 јан 17:16Toyota Auris 1.4 Dizel 90 ks! Tel.071771680

Toyota auris 1.4 D mala potrosuvacka!! 12. 2007 Reg.do 01. 2024 Dv...


5.001 €
или предлог цена
31 јан 17:10SUBARU FORESTER 2.0d AWD

Super avtomobil samo za ceniteli!! Uvoz od svajcarija so servisna Ful...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
13.500 €
31 јан 17:09Seat Ibiza 1.4i

Uvezena i plateni davacki do registracija, poseduva servisna kniska s...


5 €
или предлог цена
31 јан 17:00Hyundai Terracan 2.9

Se prodava hyundai terracan 2.9 - 150hp. Registriran do juli 2023, vo...


6.000 €
или предлог цена
31 јан 16:31Peugeot 207 1.6 hdi 2006 god.

Peugeot 207 1.6 hdi 2006 god. Kolata e vo odlicna sostojba,kako karo...


3.000 €
или предлог цена
31 јан 16:06Golf 6 2.0tdi 140ks highline

Golf 6 2.0tdi 103kw 140ks 2009god Uvezena od svajcarija Napraven m...


9.600 €
или предлог цена
31 јан 15:42Golf 6 plus

Golf 6 plus 1.6tdi 77kw 105ks 2010god Uvezena od italija Servisna ...


9.000 €
или предлог цена
31 јан 15:37VW Touran 2013 god 1.6 TDI

Kolata e vo odlicna sostojba so original 240 000 km. Navigacija Dvo...


10.600 €
или предлог цена
31 јан 14:50Se prodava Ford Mondeo 2.0 TDI

Vo vozna sostojba


2.200 €
или предлог цена
31 јан 14:09Volvo s40 1.6 D

kupena licno vo italia …koristena za familijarni potrebi .. Aluminium...


4.300 €
или предлог цена
31 јан 13:22mercedes c220 cdi


5.500 €
или предлог цена
31 јан 12:59Wv Touran 1.9 Dizel

Touran 1.9 motor 5 sedista 6 Brzini Redovno servisiran Registrira...


4.550 €
или предлог цена
31 јан 12:42SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. UvoZ od Germanija. Reg...


По Договор
или предлог цена
31 јан 11:59SKODA OCTAVIA 2.0 TDI DSG, AVTOMATIK, 150KS, 2014 god.

Se prodava SKODA OCTAVIA 2.0 TDI DSG AVTOMATIK, 150ks. Uvezena od Ger...


По Договор
или предлог цена
31 јан 11:58Golf 8 2.0Tdi

Golf 8 2.0Tdi BEZ ZAMENI


По Договор
или предлог цена
31 јан 11:55Lada110 kako nova

Lada110


500 €
или предлог цена
31 јан 11:51Mazda 2 1.3

🇨🇭Mazda2 1.3 benzin🇨🇭 Motor na Lance 2011 god 205.000km ...


5.400 €
или предлог цена
31 јан 11:49KIA CEED 1.6 Diesel Uvozn CH

Kolata e vo Odlicna sostojba 190.000km So servisna istorija Do...


5.200 €
или предлог цена
31 јан 11:49HONDA ACCORD 2.2D Uvoz CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HONDA ACCORD 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2.2 Diesel 150k...


10.300 €
или предлог цена
31 јан 11:49MAZDA 2 1.3 Benzin Uvoz CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Mazda 2 1.3 Benzin 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 -2009 God -209.000km...


5.100 €
или предлог цена
31 јан 11:49Nissan Qashgai 1.5 Diesel 5+2 Auto Swiss Ohrid

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Nissan Qashgai 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 1.5 Diesel 7 Sedista 20...


8.300 €
или предлог цена
31 јан 11:48Kia picanto GT line 1.0i

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 KIA Picanto GT line 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2012go...


5.900 €
или предлог цена
31 јан 11:48Fiat Punto EVO 1.4 NOV UVOZ CH SWISS

Doneseno do SVAJCARIJA🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Fiat Grande Punto EVO 1.4 Bendi...


4.800 €
или предлог цена
31 јан 11:48Se prodava peugeot 406 2.0 dizel ful oprema

Se prodava peugeot 406 dizel ful oprema klima ispravna dva kluca serv...


1.999 €
или предлог цена
31 јан 10:49Citroen Berlingo

Se prodava citroen berlingo vo perfektna sostojba bez nikakva mana ...


4.200 €
или предлог цена
31 јан 10:31Fiat grande punto 1.3 multiget 2007god

Se prodava Fiat grande punto 1.3 multiget 2007god vo odlicna sostojba


3.750 €
или предлог цена
31 јан 10:07Opel Astra H 1.7 cdti 2008 Cosmo

Se prodava pmv Opel Astra H 1.7 CDTI 2008 godina so Cosmo opema , vo ...


4.350 €
или предлог цена
31 јан 10:01OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 182000KM - 11..MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 182000 KM EURO5 ! ! ! - SERVISNA KNISKA ...


6.999 €
или предлог цена
31 јан 09:18CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI 90 KS LUX - 11 .. MT Auto

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI 90 KS - 163000 KM ! ! ! KOMPLETNO SERVISI...


5.500 €
или предлог цена
31 јан 09:18FORD FIESTA 1.6 TDCI 90 KS TITANIUM -07.MT Auto

FORD FIESTA 1.6 CDTI 90 KS 140000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - NOV UVOZ I...


2.999 €
или предлог цена
31 јан 09:17BMW 118 D 143 KS FEJSLIFT UVOZ CH - 08..MT Auto

BMW 118 D 143 KS 190000 KM FEJSLIFT UNIKAT NOVO UVOZ SWISS CH ** 190...


5.500 €
или предлог цена
31 јан 09:17VW POLO 1.2 60 KS 156000 KM NOVO - 11.MT Auto

VW POLO 1.2 60 KS 156000 KM GARANCIJA ZA KM ! ! ! - SERVISNA KNISKA ...


5.999 €
или предлог цена
31 јан 09:17FIAT 500 1.2 70 KS KOZA 149000 KM NOVO - 09.MT Auto

FIAT 500 1.2 70 KS 149000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - 149000 KM ! ! ! EU...


5.800 €
или предлог цена
31 јан 09:17FIAT 500 1.2 70 KS KOZA PANORAMA EU-5 135000KM - 10.MT Auto

FIAT 500 1.2 70 KS 135000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - NOVIOT EURO-5 MOTO...


5.999 €
или предлог цена
31 јан 09:17FIAT 500 1.2 70 KS KOZA 139000 KM NOVO - 09.MT Auto

FIAT 500 1.2 70 KS 139000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - 139000 KM ! ! ! EU...


5.800 €
или предлог цена
31 јан 09:17Страна 5 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам