1082 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes-Benz ML 350 BlueTEC (258 Hp) 4MATIC

Mercedes-Benz M-class (W166) ML 350 BlueTEC (258 Hp) 4MATIC G-TRONIC ...


21.300 €
или предлог цена
25 мај 12:53Промовирано

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 KS 4MOTION NAVI XENON DVD - 08.MT Auto

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 ks 4 MOTION 4X4 6 BRZINI HIGHLINE NAVI UVOZ SWI...


10.500 €
или предлог цена
08 јун 12:02Промовирано

GOLF 6 TDI 1.6 105KS

Prodavam GOLF 6 TDI 2010god - Voziloto e vo moja sopstvenost 5 godi...


7.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.600 €
05 јун 21:43Промовирано

Peugeot 1.9d

Registriran do 07.23 Atest kuka Dva kluca. Central Izaklucuvajne S...


1.600 €
или предлог цена
07 јун 16:49Peugeot 308 1.6hd 2008

Peugeot 308 2008g 1.6hd Reg do 29.11.23 Atest foli Klima ispravna...


5.000 €
или предлог цена
07 јун 16:49Opel Vectra

Se prodava: Opel Vectra, 3.0 CDTI - 16v (dizel), 2004 godina. Mozna...


1.200 €
или предлог цена
07 јун 15:08Opel Corsa 1.3 diesel 2009

Se prodava Opel Corsa 1.3 dizel, 2009 godina, registrirana do 29.03.2...


4.400 €
или предлог цена
07 јун 13:39Ford eskort encore 1.4 so 85000 km

Reg do septemvri, maximalno zacuvan kako nadvoresno taka i vnatresno ...


1.600 €
или предлог цена
07 јун 13:24Mercedes C 250 CGI 204 ks (so 1.8 motor) CH

Kolata e donesena so vozenje od 🇨🇭🇨🇭 i se plateni site davacki i ...


1 €
или предлог цена
07 јун 13:13Fiat barchetta

Fiat barchetta odlicna Pominata Registrirana Plinski ured lovato d...


3.000 €
или предлог цена
07 јун 12:48Bmw 730d 2017 gotov lizing

Prodavam bmw 730d 2017 god so pominati 170.000 vo odlicna sostojba re...


35.000 €
или предлог цена
07 јун 12:28Chevrolet Kalos 1.2

Se prodava Chevrolet Kalos 1.2 Benzin plin ( atest ) Garazira...


2.100 €
или предлог цена
07 јун 12:08Mercedes 124 200 dizeL

Za vistinskite ljubiteLi na meRcedes 124 200 dizel vo odlicna sostojb...


1.800 €
или предлог цена
07 јун 11:30Opel Corsa

Opel Corsa 1.4 Benzin 2002 God Klima Elektrika na prozori Elektrik...


1 €
или предлог цена
07 јун 10:47Ford Focus 1.8 TdDi 2001 година

Одлично фамилијарно возило, во одлична кондиција зачувано без замени....


1.800 €
или предлог цена
07 јун 09:51Chrysler 300 base 2013 , 3.6l vvt

Se prodava Chrysler 300 base 2013 Godina 3.6l vvt Motor 8 step...


18 €
или предлог цена
- 84 % Попуст
111 €
07 јун 09:36Wv volkswagen pasat benzin plin

Se prodava pasat 1. 8 turbo benzin atestiran plin pasat e smeneto s...


1.200 €
или предлог цена
07 јун 09:20BMW 316i

Se prodava Bmw 316i redizajn model proizveden 2003 godina so samo 1...


4.300 €
или предлог цена
07 јун 08:54Opel Corsa 1.2

2010god 170000km golem servis napraen reg so zelen karton Novo koli...


4.600 €
или предлог цена
07 јун 08:27VW PASSAT CC 2.0 TDI

VW PASSAT CC 2.0 TDI - 201000 KM SO SERVISNA KNISKA -KOMPLETNO SER...


10.300 €
или предлог цена
06 јун 20:08OPEL CORSA D 1.2 BENZIN

Продавам Opel Corsa D 1.2 бензин, 2007 година увезена од Швајцарија с...


4.200 €
или предлог цена
06 јун 19:43Se prodava Peugeot 308 2.0 HDI

🚘Peugeot 308 2.0 HDI MOTOR 2008 🚘 🚘KOLATA IMA SMENETO ULJE SO...


5.100 €
или предлог цена
06 јун 18:42FIAT TIPO

Se prodava FIAT TIPO 1.4 S kupeno vo Makedonija ispravno ne e regist...


1 €
или предлог цена
06 јун 17:36MERCEDES GLK 220 CDI 4x4 Euro 5

GLK Mercedes 220 CDI 4x4 full oprema Koza,Navigacija ,Pragovi,Euro Ku...


15.000 €
или предлог цена
06 јун 16:08Se prodava Opel Astra GTC 1.7 isuzu motor

Astrata e vo odlicna sostojba. Ful oprema. Kupena e vo Auto Cem vo 20...


4.000 €
или предлог цена
06 јун 15:28Se prodava peglice

Se prodava peglice vo top sostojba teh ispravna novi gumi


1 €
или предлог цена
06 јун 14:21TOYOTA AYGO 1.0VVT-I SO SAMO 15000KM(NEUVEZUVANA)

SE PRODAVA SKORO NOVA VO FABRICKA SOSTOJBA TOYOTA AYGO 1.0 VVT-I, TRI...


10.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
10.600 €
06 јун 13:43Honda CR-V 2.2 i-ctdi 4x4

Registrirana do 05.2024 Zelen karton Redoven servis Letni gumi so ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.200 €
06 јун 13:13RENO G Laguna

Vo odlicna. Sostoja So Mali popravki normalno Ne raboti. Centralnot...


950 €
или предлог цена
06 јун 12:20PASSAT B8 2.0 TDI 150ps

Voziloto e vo besprekorna sostoba ja imam 3 godini bez nitu eden prob...


17.500 €
или предлог цена
06 јун 09:17Ford Mondeo 2.0 tdci Titanium

Kolata e odlicna vo sekoj pogled Servis napraven Bez nikakvi ostetuva...


5.690 €
или предлог цена
06 јун 08:36Mercedes-Benz Ml 430,4X4, V8, 272ks.

Prodavam Mercedes Benz ML 430, 4X4, 4300cc, 272ks, V8, so Lovato ates...


3.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.800 €
06 јун 08:33Opel corsa D 1.2 benzin 2007

Corsa D zacuvana stegnata ful oprema android radio so navigacija ,kam...


3.850 €
или предлог цена
06 јун 06:32Audi A6 kako novo 2007 God 2.8 Benzin bez turbo 112233

Kolata e vo perfektna sostojba


1 €
или предлог цена
06 јун 03:04VW PASSAT UVEZEN

Uvezen 2013 VW Passat so SE oprema. 270.000 KM Ne carinet Full op...


7.000 €
или предлог цена
06 јун 00:12Suzuki Grand Vitara swiss edition CH

Инфо на 070 232 163 Се продава: Марка: Сузуки Модел: Гранд Вит...


1 €
или предлог цена
05 јун 23:32SUZUKI 1.0

Vo odlicna sostojba Raboti I na plin Plinot e bez Ates Karoseriski...


850 €
или предлог цена
05 јун 22:06GOLF 6 TDI 1.6 105KS

Prodavam GOLF 6 TDI 2010god - Voziloto e vo moja sopstvenost 5 godi...


7.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.600 €
05 јун 21:43MERCEDES C 220 CDI 170 KS CH

Nov uvoz od CH Mercedes C 220 cdi proizveden 10 mesec 2010 god...


По Договор
или предлог цена
05 јун 20:15BMW 525 xd Luxury line

Prodavam 525d x Drive Luxury Line. Proizvedeno 9 mesec 2014 -xDr...


По Договор
или предлог цена
05 јун 20:14AUDI A3 2.0 TDI quatroo 4x4

AUDI A3 2.0 TDI 150ks 4X4 - NAJDOBRIOT 2.0TDI MOTOR PORTOSUV...


По Договор
или предлог цена
05 јун 20:13Opel Insignia 2.0 cdti 160 ks Cosmo

БИ КСЕНО - ЛЕД - ПАРК СЕНЗОРИ - ГОЛЕМА ФАБИЧКА НАВИГАЦИЈА СО ...


7.700 €
или предлог цена
05 јун 19:17SSANGYONG KYRON 2.0XDI 4X4 FACELIFT - NEUVEZEN 08

Se prodava dzip Ssangyong Kyron 2.0xdi Facelift (Mercedes motor/menuv...


7.700 €
или предлог цена
05 јун 19:13Страна 6 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам