1268 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes C220 AMG Line

Servisna istorija od MakAutoStar, so visoko nivo na oprema za ovoj mo...


24.000 €
или предлог цена
04 мар 14:10Промовирано

VW GOLF 6 2.0TDI HIGHLINE 140KS

Vo odlicna sostojba, bez nikakvi vlozuvanja. Registrirana do kraj na ...


8.200 €
или предлог цена
27 мар 14:06Промовирано

Chevrolet Captiva ,Неувезувана, Прв сопственик

Возилото има прва регистрација на 15,12,2006 год купено од салон, Прв...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Bmw x3 2.0d x-drive 150hp facelift mozna zamena

Bmw x3 2.0d x-drive, 150hp facelift 2007 godina, registrirana do 03.0...


7.700 €
или предлог цена
Вчера 10:01PEZO.4007.2.2.HDI.2009 4X4. 7.SEDISTA 6.BRZ.RACEN PREFEKTEN

Motor menjac interier karoserija vo odlicna sostojba registriran..200...


8.000 €
или предлог цена
Вчера 09:41Opel Zafira 2.2 DTI 7 sedista 2002 год

Продавам Опел Зафира 2002 година 2.2 DTI 7 седишта Електрика на 4 ...


5 €
или предлог цена
Вчера 09:23OPEL MERIVA

81 kw....1.7..…..2011...zelen karton


5.500 €
или предлог цена
Вчера 09:13OPEL ASTRA J 2.0 CDTI 160ks COSMO SPORT AVTOMATIK NAVI SIBER

OPEL ASTRA J 2.0 CDTI 160ks COSMO SPORT AVTOMATIK 2010g. EURO 5. Reg ...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 09:05Intoo matiz /075 885 548 075 813 672

Pali vozi ne registriran cena 800e


800 €
или предлог цена
Вчера 08:54  НОВ ОГЛАС

PORSCHE MACAN 2015 DIESEL

Full oprema, novi gumi, akumulator nov, napraven golem servis novi l...


50.000 €
или предлог цена
Вчера 08:44BMW E63 630I INDIVIDUAL

BMW 630i 2005 Atestiran Plin - Full Oprema Automatik - Site servisi ...


11.500 €
или предлог цена
Вчера 08:44Seat ibiza 1,2 tng klima Registrirana

Top sostojba Registrirana Servisirana Ful oprema Lieni bandazi Novi g...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:22Opel insignia 2.0cdti

Opel insignia 2.0cdti 2009g vo ekstra sostojba napravena golem i mal ...


6.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.350 €
Вчера 08:18Peugeot 206 SW

Се продава Peugeot 206 Station wagon ,2005 година, 1.6 HDI ,80 Kw,пом...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 07:15Vw Passat

Vw passat 1.9 tdi Godina 2006 Kilometri 220 000 Registriran do 25.07....


5.700 €
или предлог цена
Вчера 06:43Mercedes Cla 180

Prodavam mercedes Cla 180 vo odlicna sostojba Kontakt 078400192


20.000 €
или предлог цена
Вчера 06:43PRODAVAM AUDI A3

Prodavam audi a3 vo odlucna sostojba reg servis napraven interierno z...


5 €
или предлог цена
Вчера 06:14BMW E90 318D 2009 !!! EURO 5 !!!NOV UVOZ GERMANIJA!!!

BMW E90 318D NOVIOT MOTOR EURO 5 - 143 KS 2009 / 08 VO SOOBRAKAJNA S...


6.499 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.700 €
Вчера 03:10PRODAVAM FORD FOCUS SEDAN 1.6

PRODAVAM FORD FOCUS SEDAN 1.6 - 2005 G. ODLICNO SOCUVANA I GARAZIRAN...


По Договор
или предлог цена
Вчера 01:30Alfa Romeo

Kolata e vo odlična sostojba so full oprema 1.9 jtdm se funkcionira n...


3.350 €
или предлог цена
Вчера 01:26ALFA.159.1.9.JTD..2008.REG.ODLICEN.VELES MOZE ZAMENA

Motor menjac interier karoserija vo odlicna sostojba gumi dobri...reg...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 01:19Tuareg

Dzipot e kompletno servisiran registriran cela godina so zelen karton...


22.500 €
или предлог цена
Вчера 00:19VW Golf 1.9 tdi

Golfot e mnogu zacuvan nema skinato osteteno lamella zamaec motor top...


2.699 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.850 €
Вчера 00:19Jeep compass 2.2 crd 2014

Dzipot e kompletno servisiran so najvisoko nivo na oprema uvezen od s...


10.650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
11.499 €
Вчера 00:19TOYOTA AURIS 2.0 DIZEL 2008

TOYOTA AURIS 2.0 ✅️TEMPOMAT ✅️BORDKOMPJUTER ✅️KOMANDI NA VOLAN ...


1 €
или предлог цена
Вчера 00:09CITROEN C3 1.4 HDI

CITROEN C3 1.4 HDI GOD 2003 REG DO 02 2024 FULL OPREMA 4 NOVI GU...


2.100 €
или предлог цена
27 мар 23:58SEAT LEON 1.6 TDI MATRIX

SEAT LEON 1.6 TDI GOD 2014 REGISTRIRAN CELA GODINA POMINATI 156000...


1 €
или предлог цена
27 мар 23:58VW PASAT 2.0 TDI BLUEMOTION DSG F1

VW PASAT 2.0 TDI DSG F1 BLUEMOTION ALKANTARA KOLATA E SO NAJ FULL ...


11.499 €
или предлог цена
27 мар 23:58CITROEN C1 1.0

CITROEN C1 1.0 GOD 2006 VO SOOBRAKJSJNA REGISTRIRANA CELA GOD DO 11...


2.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.650 €
27 мар 23:58FORD FOKUS 2.0 TDCI GJIJA

FORD FOKUS 2.0 TDCI 2006 GOD REGISTRIRAN SERVISIRAN REG DO 7 MES...


33 €
или предлог цена
27 мар 23:58Citroen Berlingo 1.4 Tng

Berlingo 1.4 Ates Plin 2005 godina Full Oprema Maksimalno zacuvano ...


1 €
или предлог цена
27 мар 22:59RENAULT MEGANE 1.6I

se prodava RENAULT MEGAN 1.6i benz - plin dizna sistem so ates vo odl...


1.100 €
или предлог цена
27 мар 21:54OPEL VECTRA 1.8I

se prodava OPEL VECTRA 1.8i vo odlicna sostojba motor menjac perfektn...


850 €
или предлог цена
27 мар 21:50Се продава спарк со 51 000 км

Се продава спарк со поминати 51000 км,со сервисна историја добри гуми...


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.800 €
27 мар 21:22Citroen c3

Motorot top,karoseriski zabeleski ima


2.050 €
или предлог цена
27 мар 20:36Honda jazz 1.2 2008g uvoz.CH reg do 03.24g.

Kolata e vo odlicna sostojba uvezena od Ch.registrirana e cela god. S...


3.700 €
или предлог цена
27 мар 20:21FORD FOCUS 1.8 TDCI *KLIMA* REG. -03

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 FORD FOCUS 1.8 TDCI OD 2003 GO...


По Договор
или предлог цена
27 мар 20:08FORD FIESTA 1.4 TDCI -03

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 FORD FIESTA 1.4 TDCI OD 2003 G...


По Договор
или предлог цена
27 мар 20:08VW SCIROCCO 1.4 TSI 160KS R-LINE FACELIFT -11

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 VW SCIROCCO 1.4 TSI 160KS R-LIN...


8.700 €
или предлог цена
27 мар 20:07OPEL ASTRA 1.7 TD *KLIMA* REG. -00

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 OPEL ASTRA 1.7 TD OD 2000 GODI...


По Договор
или предлог цена
27 мар 20:07Seat Altea 1.6

Сеат Алтеа 1.6 бензин Година на производтсво 2005 Километража 206 000...


3.500 €
или предлог цена
27 мар 19:47Vw Touran 1.9 TDI PD motor

Se prodava vw Touran 1.9 TDI 2004god najdobriot pumpa dizna motor ful...


1 €
или предлог цена
27 мар 19:22CITROEN C2 1.4 DIZEL 50 KW 2006 KLIMA.SERVO TOP

.


2.350 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.550 €
27 мар 19:19Страна 3 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам