1184 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Honda Civic 2.2 140ks

Voziloto e vo odlicna sistojba bez nikakvi vlozuvanja. Redovno servis...


4.699 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.999 €
05 фев 10:54Промовирано

Porsche Macan S Diesel 2015

extra sostojba


48.000 €
или предлог цена
Денес 10:43Промовирано

Audi Q3 Quattro 2.0TDI - 2016

Перфектна состојба, колата има поминато 225 000км. Редовно сервисира...


11 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

VW SHARAN 1.9 TDI 4motion(4X4) 2008 g.UVOZ OD SVAJCARIJA

VW SHARAN 1.9 TDI 4MOTION (4X4) UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 SO 7 SED...


7.200 €
или предлог цена
Вчера 10:31BMW X3 2.0D X-DRAIV(4X4)FACELIFT UVOZ OD SVAJCARIJA

BMW X3 2.0D X-DRAIV (4X4)FACELIFT 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA ...


8.900 €
или предлог цена
Вчера 10:31KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 2008.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PL...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 10:31Se prodava Toyota Auris

Vtor gazda, uvezena od Germanija. Mnogu socuvana I malku vozena. Mozn...


5.950 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 €
Вчера 10:24Chevrolet Captiva

Se Prodava Chevrolet Captiva 2.0 dizel 2010god Registriran do 06.202...


5.500 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
6.200 €
Вчера 10:17MERCEDES C 220D ELEGANCE BEZ SKAPNO FABRICKA SOSTOJBA UNIKAT

MERCEDESOT E MN CUVAN ZA GODINITE UNIKAT SOSTOJBA!!! VOZEN OD EDEN...


2.400 €
или предлог цена
Вчера 10:12MAZDA 3 1.6 D STAGE 2 POP CORN ZVUK KAKO BENZIN MN OPREMA!!!

MAZDATA E SREDENA ZA MERAK MN INVESTIRANO VO KOLATA STAGE 2 + POP ...


5.900 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
6.600 €
Вчера 10:12ALFA ROMEO 159 1.9JTD 120HP 8V REGISTRIRANA TOP SOSTOJBA

Alfa romeo 159 1.9JTDm 8V 120hp 88kw 2005 godina uvezena 2015 godina ...


3.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.750 €
Вчера 09:25Peugeot 206 SW

Се продава Peugeot 206 Station wagon ,2005 година, 1.6 HDI ,80 Kw,пом...


3.600 €
или предлог цена
Вчера 09:13OPEL CORSA D 1.3 MILTIDJET 2011

Prodavam opel corsa Registrirana do 12.05.2023 Zelen karton 55 k...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 08:57OPEL MERIVA 1.7

Se prodava opel meriva 1.7 dizel registrirana do maj 2023. Kolata e v...


2.200 €
или предлог цена
05 фев 21:27KIA PRO CEE'D 1.6crdi-2009g-SPORT PACK

Se prodava Kia Pro seed 1..6crdi 2009god 85kw,116ks so pominati 152 0...


4.990 €
или предлог цена
05 фев 20:04MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC

Se prodava MERCEDES ML320CDI 4MATIC 2008god Napraven e golem servi...


14.800 €
или предлог цена
05 фев 19:12DELOVI ZA BMW 325 TDS

Se prodava BMW e36 325 TDS na delovi se sto vi treba Prakam po kargo


1 €
или предлог цена
05 фев 19:12VW CC 1.4 TSI 160hp

Kolata e kupena od Germanija od prv gazda so 107000km. Napraven e ser...


1 €
или предлог цена
05 фев 18:23Rexton 2.7 xdi 4x4

Se prodava Rexton 2.7 xdi 4x4 2007 god 270 000 km Reduktor Brzi spo...


5.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.400 €
05 фев 17:50HONDA CIVIK 2.2

Kolata e vo besprekorna sostojba registrirana cela godina so zelen ...


4.600 €
или предлог цена
05 фев 16:33Peugeot 207 kako novo 117 000km

Peugeot 207 1.6 benzin 120ks, 2009 godina, bez plin, 117 000 realni k...


По Договор
или предлог цена
05 фев 16:33Prodavam BMW X6 3.0d 2009god vo odlicna sostojba

Prodavam BMW X6 3.0D 2009 GOD VO ODLICNA SOSTOJBA NOVI GUMI SERVISIRA...


19.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 €
05 фев 16:11AUDI A6 3.0TDI QUATTRO 2012

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO 2012 245ks 8g MULTITRONIC KOZNI SEDALA GR...


19.500 €
или предлог цена
05 фев 16:11AUDI A6 2.0TDI 2011

AUDI A6 2.0TDI 2011 Reg do 3.2023 Kolata e vo odlicna sostojba povi...


15.500 €
или предлог цена
05 фев 16:11Chevrolet Spark 2010 1.0

Chevrolet Spark 2010 1.0 Registracija so zelen karton Atestiran Pl...


3.500 €
или предлог цена
05 фев 16:03Golf 5 1.9 2007god.

Se prodava Golf 5 so Full oprema. Proizveden 2007 godina, 105 konjsk...


4.799 €
или предлог цена
05 фев 16:03Bmw e92 320d

Kolata e vo odlicna sostojba Registrirana Servisirana Novi 4 gumi Za...


111 €
или предлог цена
05 фев 15:24Mercedes benz cls 320

Мерцедесот е во одлична состојба , комплетен сервис . Колата има поми...


11 €
или предлог цена
05 фев 15:24SEAT IBIZA 1.9 TDI 105KS!!! KLIMATRONIK!!! TEMPOMAT UVOZ GER

NAJDOBRIOT MOTOR NA VW 1.9 TDI 105KS MN EKONOMICEN I MN EFTIN ZA ODRZ...


5.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.600 €
05 фев 14:21VW Golf 7 1,6 TDI 2015

Vw golf 7 1,6 tdi 105 ks. 2015/14 g. Registriran do noemvri 2023. Nap...


12.700 €
или предлог цена
05 фев 14:12BMW 320 GT SPORT

BMW 320GT SPORT paket 135KW 8g-tronic 2014g.Vo odlicna sostojba.Regis...


21.500 €
или предлог цена
05 фев 12:45FIAT PUNTO 1.3MJET DIzel 2011 godina

Se prodava Fiat PUNTO 1.3 MJET DIzel 2011 godina. Kolata ima full op...


3.500 €
или предлог цена
05 фев 11:32VW PASSAT B7 2013 1.6TDI BLUE MOTION COMFORTLINE!!!

Се продава VW PASSAT B7 26.12.2012 година 1.6 TDI. Возилото е увезено...


9.800 €
или предлог цена
05 фев 11:32Honda Civic 2.2 140ks

Voziloto e vo odlicna sistojba bez nikakvi vlozuvanja. Redovno servis...


4.699 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.999 €
05 фев 10:54Seat ibiza 1.2 2011g

Seat ibiza 1.2 benzin 70ks Uvezena direktno od italija Realni 165...


3.990 €
или предлог цена
05 фев 10:29Delovi za Ford Sierra

prodavam delovi za Ford Sierra


По Договор
или предлог цена
05 фев 10:18Fiat 1100 vo restarvacija so site delovi

Prodavam Fiat 1100 so poveketo delovi ima motor, menjac, enterier i o...


По Договор
или предлог цена
05 фев 10:18BMW E92 335D

top sostojba


10.600 €
или предлог цена
05 фев 09:46CITROEN C4 EXCLUSIVE 1.6 HDI 2012 MK REGISTRACIJA

KOLATA E SEGA UVEZENA,PLATENI SITE DAVACKI I REGISTRIRANA NA MK TABLI...


7.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.200 €
05 фев 09:24WV POLO 14 benzin 55kv

poloto e vo odlicna sostojba sorealni 120000km


2.700 €
или предлог цена
05 фев 09:07PEUGEOT 405 A test plin Atest kuka

Se prodava PEUGEOT 405 reg. do 10/23 Servisirano na 01/02/23 A test...


1.700 €
или предлог цена
05 фев 08:56TOYOTA YARIS 1.4 D-4D

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba so odlicen motor i menuvac. Zdrav...


2.700 €
или предлог цена
05 фев 08:56PEUGEOT 206 1.4 HDI

Voziloto e vo odlicna sostojba. Registrirano Servisirano novi Gumi z...


3.200 €
или предлог цена
05 фев 08:56Страна 4 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам