1260 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW F30 316d Automatic mozna zamena

Odlicna sostojba komplet servisirano i registrirano do 1 mesec 2024 g...


13.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.500 €
29 мар 13:31Промовирано

Audi A6 3.0tdi Quattro

Audi A6 3.0tdi quattro Servis na menjac 2022 septemvri Ulje ...


5.300 €
или предлог цена
Вчера 12:59Промовирано

Chevrolet Captiva ,Неувезувана, Прв сопственик

Возилото има прва регистрација на 15,12,2006 год купено од салон, Прв...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

FIAT 500 1.3 M-JET 2008-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVANO ODLICNA SOSTOJBA REG 08.23 MOZE ZAMENA 078408633 ...


5.300 €
или предлог цена
26 мар 12:22Mercedes-Benz C 250 cdi 204ks 2011g

Mercedes-Benz C250 cdi 204ks 2010/2011g Reg zelen karton 8 2023 mo...


10.700 €
или предлог цена
26 мар 11:27Ford galaxy 2.0tdci ghia oprema 07g

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana servisirana so ghia oprema ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
26 мар 10:56Peugeot 307 cc

Kolata e vo odlocna sostojba bez nikakvi zabeleski 2.0 motor benzin...


4.650 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.750 €
26 мар 10:43Kia sorento 2.5 crdi 170ks

Moze zamena za mercedes ml


1 €
или предлог цена
26 мар 10:26ASTRA J 1.3CDTI- 2010g-ECOFLEX-ODLICNA

Se prodava OPEL ASTRA J 1.3cdti 2010god 70kw,95ks so pominati 170 000...


5.800 €
или предлог цена
26 мар 10:07KIA PRO CEE'D 1.6crdi-2009g-SPORT PACK

Se prodava Kia Pro seed 1..6crdi 2009god 85kw,116ks so pominati 152 0...


4.600 €
или предлог цена
26 мар 10:07BMW 320 FACE LIFT

Se prodava BMW 320I facelift 2.0 170 k.s. 2008 godina Voziloto e ...


6.999 €
или предлог цена
26 мар 09:23CITROEN C4 1.6

Se prodava Citroen c4 1.6 benzin. Redovno odrzavan ispravno funkciona...


1.800 €
или предлог цена
25 мар 19:10Audi A5 2.0tdi automatik190 Virtual...

Audi A5 sportback 2.0tdi stronic 190konja.Za povekje info zvonete na ...


31.999 €
или предлог цена
25 мар 18:44Lancia LYBRA 2.4JTD

Lanciata poseduva full oprema ima 12 vozdusni pernicinja dvozonska kl...


2.200 €
или предлог цена
25 мар 16:24Fiat Stilo1.6 16v benzin plin

Od oprema poseduva El. Na prozori Klima funkcionira ASR AIR BAG...


1.850 €
или предлог цена
25 мар 16:24SUBARU FORESTER 2.0 DIZEL BOXER MOTOR

So full oprema Klima raboti Maglinki Osum air bag Cruize contro...


6.900 €
или предлог цена
25 мар 16:24POLO 1.4 TDI "KLIMATRONIK"PERFEKTNA SOSTOJBA

Poloto e vo odlicna sostojba so ful oprema i istata e vo funkcija ima...


3.700 €
или предлог цена
25 мар 14:40IBIZA 1.4 TDI REG SERVISIRANA ODLICNA SOSTOJBA

Ibizata e vo odlicna sostojba so ful oprema i istata e vo funkcija im...


2.999 €
или предлог цена
25 мар 14:34ZASTAVA 750, FICO, FIKJO , FIKO

Se prodava Zastava 750, god na proizvodstvo 1978,KOMPLETNO E ZA RESTA...


350 €
или предлог цена
25 мар 13:19Golf 5 2.0tdi

Prodavam Golf 5 2.0tdi 140hp highline oprema, registriran do 26.03.20...


4.000 €
или предлог цена
25 мар 11:26Audi A3 2.0tdi 2008

Audi A3 2.0tdi 8v 2008god vo sobrajkna Manuel so 6brzini Reg do 6...


6.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 €
25 мар 10:49Opel Corsa 1.3cdti tovarna ***car4uou***

Opel Corsa 1.3cdti tovarna *el prozori *el retrovizori *servo volan *...


3.100 €
или предлог цена
25 мар 10:46Alfa Romeo 147 1.9jtdm 120ks 2007

cena za kes a moze i zamena so vasa doplata 1.9jtdm 120ks 2007god n...


3.050 €
или предлог цена
25 мар 09:17VOLVO XC60 2.4D5 2013god. AWD

Se prodava Volvo XC60, 2.4 AWD dizel, kompletno servisiran nov akumul...


16.500 €
или предлог цена
24 мар 22:00Audi A4 b8 2.7tdi

Exstra sostojba Reg.11.23g servisirano Full oprema Poveke info vib...


9.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
10.200 €
24 мар 21:40FORD FIESTA 1.3 BENZIN-PLIN

se prodava FORD FIESTA 1.3benz-plin vo odlicna sostojba motor menjac ...


900 €
или предлог цена
24 мар 20:14GRANDE PUNTO 1.3 Multijet

Prodavam Fiat Grande Punto 1.3 Multijet so ful oprema


3.250 €
или предлог цена
24 мар 18:05PEUGEOT 2008 1.6 e-hdi-CROSSWAY-2015g-NAVI

Se prodava peugeot 2008 1.6 hdi,.2015god 68kw,94ks so REALNI pomina...


10.990 €
или предлог цена
24 мар 16:55VW GOLF 6 2.0tdi-NAVI-2009g

Se prodava Golf 6 2.0 tdi 11.mesec 2009god 81kw,110ks so pominati ...


7.600 €
или предлог цена
24 мар 16:47Citroen DS4 1.6e-HDI SPORT-AVTOMAT-F1

Se prodava Citroen DS4 1.6hdi.09.2011god 82kw,111ks so pominati realn...


9.300 €
или предлог цена
24 мар 16:47PASSAT B6 2.0 highline

Kolata e uvezena od Germanija 2019 ne ja vozela baba Dvozonski klim...


5.500 €
или предлог цена
24 мар 12:46FORD TRANSIT CONNECT 1.8TDCI T200S

FULL OPREMA KLIMA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


4.250 €
или предлог цена
24 мар 11:58OPEL MERIVA 1,4 GPL A.C. Avto Alex

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за ку...


3.980 €
или предлог цена
24 мар 09:57MAZDA 3 2,0 D 140KS - A.C. Avto Alex Veles

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за ку...


4.290 €
или предлог цена
24 мар 09:57ASTRA 1,7 CDTI COSMO-2010-A.C. Avto Alex Veles

Se prodava : Opel Astra 1,7 CDTI Cosmo 2010 - 201.500 km - realni ...


6.100 €
или предлог цена
24 мар 09:56PEUGEOT 2008 1.6 e-hdi-AVTOMAT-F1

Se prodava peugeot 2008 1.6 hdi,.2013god 68kw,94ks so REALNI pomina...


9.800 €
или предлог цена
24 мар 07:23Citroen C4 1.6hdi-68kw-KAKO NOV-euro5

Se prodava Citroen C4 1.6hdi.11.2010god 68kw,92ks so pominati 142 000...


6.800 €
или предлог цена
24 мар 07:12RENAULT MEGANE-1.9dci-Dynamique Plus

Se prodava RENAULT MEGANE 12.2008god proizveden 96kw,131ks so pominat...


5.800 €
или предлог цена
24 мар 07:12Fiat stilo delovi

Delovi fiat stilo so najpovolni ceni 077590860


1 €
или предлог цена
23 мар 22:43Fiat croma delovi

Fiat croma 1.9 jtd 16v 110kw na delovi se shto vi treba so extra ceni...


999 €
или предлог цена
23 мар 22:42Alfa romeo 156 2.4 delovi

Delovi za alfa romeo 156 sw 2.4 136 ks


По Договор
или предлог цена
23 мар 22:42Opel corsa 1.3 cdti delovi

Delovi za opel corsa 1.3 cdti motor menjac odlicni extra ceni


1.212 €
или предлог цена
23 мар 22:42Skoda Felicia plin

Kolata e pali vozi so atest i dokumenti.


По Договор
или предлог цена
23 мар 22:31Страна 7 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам