1268 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW F30 316d Automatic mozna zamena

Odlicna sostojba komplet servisirano i registrirano do 1 mesec 2024 g...


13.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.500 €
Вчера 13:31Промовирано

VW GOLF 6 2.0TDI HIGHLINE 140KS

Vo odlicna sostojba, bez nikakvi vlozuvanja. Registrirana do kraj na ...


8.200 €
или предлог цена
Вчера 16:31Промовирано

Chevrolet Captiva ,Неувезувана, Прв сопственик

Возилото има прва регистрација на 15,12,2006 год купено од салон, Прв...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

BMW X3 3.0 D 204KS 2004EURO 3 NE MOZE DA SE CARINI

BMW X3 3.0D 204KS 2004 EURO 3 BG NE MOZE DA SE CARINI 3000E


3.000 €
или предлог цена
23 мар 12:00BMW X5 M SPORT 3.0SD (286) ANGLISKI TABLI

BMW X5 E70 3.0SD (3.5) 286KS M SPORT ANGLISKI TABLI 7000E


7.000 €
или предлог цена
23 мар 12:00Mercedes CLA 220

Se prodava Mercedes CLA 220 2015 god Kozen enterier Kozen volan K...


По Договор
или предлог цена
23 мар 11:42Opel zafira 1.9cdti

Manuel so 6 brzini 6+1 74kw Smenti zadni diskovi plocki novi so ...


3.800 €
или предлог цена
23 мар 10:22VW Touran 1.9 TDI

Se prodava Volkswagen Touran 1.9 TDI 2005 godina.. 327500 km momental...


4.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
23 мар 08:54CITROEN C3 1.4 2008GODINA

CITROEN C3 1.4 BENZIN METAN 2008GODINA EXSLUZIV MODEL 2KLUCA NOVI GUM...


3.300 €
или предлог цена
23 мар 08:00VW POLO 1.2 2009GODINA

VW POLO 1.2 BENZIN 55KW 75KS 2009GODINA FULL OPREMA NOVI GUM...


5.200 €
или предлог цена
23 мар 08:00Bmw 320D e90 320 D

Kolata e vo odlicna sostojba Ima 4novi gumi Avtomatski menuvac Rad...


6.100 €
или предлог цена
22 мар 22:27Audi A8 4.2 V8 TDI Bi Turbo Quattro 326 ks

Se prodava Audi A8 4.2 V8 TDI Bi Turbo Quattro 326 ks - Automatic 6 ...


12.500 €
или предлог цена
22 мар 18:04MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC

Se prodava MERCEDES ML320CDI 4MATIC 2008god Napraven e golem servi...


14.800 €
или предлог цена
22 мар 16:34TOYOTA YARIS 1.4 D-4D

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba so odlicen motor i menuvac. Zdrav...


2.550 €
или предлог цена
22 мар 16:00Daihatsu Terios 1.3 2006 Atest Plin 4x4 Reg 12.2023 Odlic

Daihatsu Terios 1.3 2006 bez gram sminka, uvezen 2019 godina Atest ...


6.400 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
7.000 €
22 мар 14:56PEUGEOT 407 1,6 HDI-2010-NAVI - AC Avto Alex Veles

Se prodava : Peugeot 407 1,6 HDI 2009 - 218.000 km - realni - redo...


5.190 €
или предлог цена
22 мар 13:39Peugeot 407 2,0 HDI 2009 navi AC Avto Alex Veles

Se prodava : Peugeot 407 2,0 HDI 2009 - 188.300 km - realni - redo...


5.190 €
или предлог цена
22 мар 13:39FORD FIESTA 1,4 TDCI-2010-NAVI - AC Avto Alex Veles

Se prodava : Ford Fiesta 1,4 tdci 2010 - 155.000 km - realni - red...


4.590 €
или предлог цена
22 мар 13:39TOYOTA AVENSIS 2,0 D4D 2007 - AC Avto Alex Veles

Se prodava : Toyota Avensis 2,0 d4d 2007 - 205.500 km - realni - r...


4.980 €
или предлог цена
22 мар 13:39OPEL INSIGNIA2,0 CDTI 96KW - A.C.AVTO ALEX VELES

Se prodava : Opel Insignia 2,0 CDTI Cosmo 2009 - 203.500 km - real...


7.187 €
или предлог цена
22 мар 13:39Cela ili na delovi renault scenic 7 sedista 1.5dci 2005

Samo na delovi renault grand scenic 7 sedista 1.5dci 2005


1 €
или предлог цена
22 мар 11:02Delovi za renault scenic 1.5dci reno

Delovi za renault scenic 1.5dci reno


1 €
или предлог цена
22 мар 11:01Cela ili na delovi Opel vectra 1.9 150ks 2006

Cela ili na delovi Opel vectra 1.9 150ks 2006 Bez prevod


700 €
или предлог цена
22 мар 11:01Seat ibiza 1.4 tdi hitno

Seat ibiza 1.4 tdi hitno


2.500 €
или предлог цена
22 мар 11:01JEEP PATRIOT 2.0CRD 4X4 2010

JEEP PATRIOT 2.0CRD 4X4 2010 REG. 12.2023 154.000km NOVI GUMI SO A...


8.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
9.100 €
22 мар 10:01Audi A4 B8 2.7 190ks

Kolata e vo ehtra sostojba 2009/2008 !!! Servisirana bez dodatni vloz...


10.200 €
или предлог цена
22 мар 09:38HONDA CIVIK 2.2

Kolata e vo besprekorna sostojba registrirana cela godina so zelen ...


5.500 €
или предлог цена
22 мар 09:29C220 CDI FACELIFT-2005 AUTOMATIC

Mercedesot e uvezen od Berlin so celosna servisna istorija vo Daimler...


6.200 €
или предлог цена
22 мар 09:22Se prodava BMW X6 3.5d 286ps E71 2009g X-drive

Se prodava BMW X6 3.5d 286ps E71 2009g X-drive Mozna zamena Za pove...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
22 мар 08:39VW PASSAT B6 2.0 140ks 4MOTION 8ventili

Prodavam VW Passat B6 2.0 140ks 4motion 8v. BMP Registracija do 08....


6.900 €
или предлог цена
22 мар 00:21Bmw 530d 218ks 078 409 467

Se prodava bmw 530d 218ks 2004god. Odlicno socuvano i odrzuvano so or...


7.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.300 €
21 мар 22:31Yugo 45

Prodavam delovi za yugo 45 samo ova na slikive lamelata e nova ne voz...


2.500 МКД
или предлог цена
21 мар 21:38Golf 4 katalizator

Prodavam kompleten katalizator ispraven za golf 4 izvaden e od 1.9 11...


1 €
или предлог цена
21 мар 21:36AUDI A4 2.0tdi-FACELIFT-KAKO NOV

Se prodava Audi A4 2008god 105kw,140ks so pominati realni 197 000km ...


8.300 €
или предлог цена
21 мар 17:10Seat Ibiza 1.4 tdi Registirana do 03.2024

•Seat Ibiza 1.4 tdi 80ks 2007 godina odlichno sochuvana •Kolata ima ...


3.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.800 €
21 мар 17:03FORD PUMA 1.7I

se prodava FORD PUMA 1.7i COUPE benz-plin dizna sistem so atest vo od...


1.100 €
или предлог цена
21 мар 16:06Mercedes C220 2004 redizajn

Se prodava mercedes c220 2004 godina redizajn 150ks registriran servi...


4.800 €
или предлог цена
21 мар 13:07SEAT LEON 1.6 TDI 77 kw / 105 ks. 2015/2016 godina.

SEAT LEON 1.6 TDI 77 kw / 105 ks. 2015/2016 godina. Oprema: Abs , Ai...


1 €
или предлог цена
21 мар 13:04Audi A3 2.0 Tdi 140 ks. 2005/2006 god. S-Line!!.

Audi A3 2.0 Tdi 140 ks. 2005/2006 god. S-Line!!. So ful oprema , Abs ...


1 €
или предлог цена
21 мар 11:09Vw Golf 5 1.9 Tdi 105 ks. 2003/2004 god. Pali vozi.

Vw Golf 5 1.9 Tdi 105 ks. 2003/2004 god. So ful oprema , Abs , Airbag...


1 €
или предлог цена
21 мар 10:56VW PASSAT B7 2013 1.6TDI BLUE MOTION COMFORTLINE!!!

Се продава VW PASSAT B7 26.12.2012 година 1.6 TDI. Возилото е увезено...


9.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.400 €
21 мар 09:43Hyundai Trajet 2.0

Se prodava Hyundai Trajet 2.0 crdi..... 2002 godina Top sostojba .......


2.700 €
или предлог цена
21 мар 07:41Opel Antara 2.0 4x4

Se prodava Opel Antara 2.0... 4x4 ..2008 godina, ne uvezuvana,so real...


По Договор
или предлог цена
21 мар 07:41Страна 8 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам