1273 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW F30 316d Automatic mozna zamena

Odlicna sostojba komplet servisirano i registrirano do 1 mesec 2024 g...


13.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.500 €
Денес 13:31Промовирано

VW GOLF 6 2.0TDI HIGHLINE 140KS

Vo odlicna sostojba, bez nikakvi vlozuvanja. Registrirana do kraj na ...


8.200 €
или предлог цена
Денес 16:31Промовирано

Chevrolet Captiva ,Неувезувана, Прв сопственик

Возилото има прва регистрација на 15,12,2006 год купено од салон, Прв...


6.700 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

VW GOLF 1.9TDI 105KS

FULL OPREMA KLIMA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


4.350 €
или предлог цена
Денес 18:34SEAT IBIZA 1.4TDI 2007G

FULL OPREMA KLIMA EURO KUKA SO ATEST PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


3.390 €
или предлог цена
Денес 18:34SEAT LEON 1.9TDI 105KS

FULL OPREMA KLIMATRONIK TEMPOMAT PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


4.550 €
или предлог цена
Денес 18:34VW POLO 1.4TDI

FULL OPREMA KLIMATRONIK GREACI NA SEDISTA PLATENI DAVACKI DO REGISTRA...


3.700 €
или предлог цена
Денес 18:34se prodava e300

se prodava mercedes w210 e300TD so mnogu oprema klima senzori ...


1 €
или предлог цена
Денес 18:20Ford Focus 1.6 TDCI

Kolata e kupena od Germanija pred 5 god i e donesena so vozenje do ...


7.700 €
или предлог цена
Денес 18:20Renault Megane 1.5 dci 110 ks

🔧Napraven golem servis, smenet rebrast kais, vodna pumpa, zategaci,...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:13Mercedes-benz c200cdi Blueeffienci euro5 moze zamena

Voziloto e komplet ispravno,servisirano Registrirano so zelen...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 17:45KIA PICANTO 1.0 2006

Kolata e odlicno zacuvana, kupena e od prv gazda ima 96 000km so serv...


2.550 €
или предлог цена
Денес 17:29VW Scirocco NEUVEZUVNO so pominato samo 44.000km

Prodavam vw scirocco 1.4 tsi so 160ks kupeno od tuka ne uvezuvano so ...


9.999 €
или предлог цена
Денес 17:05Renault Scenic1.9 dci 2200 €

Renault Scenic 1.9 dci 2004 god. Kolata e vo odlichna sostojba. Oprem...


2.200 €
или предлог цена
Денес 16:57BMW 316d (2.0) F30 2013 - Automatic

BMW 316d (2.0 diesel) F30 Registrirana do 10ti mesec so zelen karton...


14.800 €
или предлог цена
Денес 16:48  НОВ ОГЛАС

Mercedes c200 cdi ful oprema

077 610034


По Договор
или предлог цена
Денес 16:47  НОВ ОГЛАС

MERCEDES ML320 benzin/plin

✅️reg do 5 mesec 2023 so zelen karton ✅️klima ispravna ✅️18ki amg ...


4.500 €
или предлог цена
Денес 16:32VW GOLF 6 2.0TDI HIGHLINE 140KS

Vo odlicna sostojba, bez nikakvi vlozuvanja. Registrirana do kraj na ...


8.200 €
или предлог цена
Денес 16:31Bmw 530d e39

Bmw 530d 184ks 99g E39 Reg.do 20.04.2023 Avtomatski menuvac Ac klima ...


2.600 €
или предлог цена
Денес 16:22  НОВ ОГЛАС

Honda JAZZ 1.2 i-vtec - 2009

Se prodava HONDA JAZZ 1.2i-vtec 2009 god proizveden, 66kw, 90 ks so p...


5.400 €
или предлог цена
Денес 16:20FORD FIESTA 1.5tdci-2014g

Se prodava FORD FIESTA 12.2014god 55kw,70ks so pominati 100% 163 00...


6.990 €
или предлог цена
Денес 16:20Pezo 207

Se prodava pezo 207 1.4 benzin 2009god prva reg. 2010 kolata ne e uve...


3 €
или предлог цена
Денес 15:25  НОВ ОГЛАС

Citroen c3

Motorot top,karoseriski zabeleski ima


2.050 €
или предлог цена
Денес 15:04Daihatsu Terios 1.3 2006 Fabricki Plin 4x4 Reg 12.2023 Odlic

Daihatsu Terios 1.3 2006 bez gram sminka, uvezen 2019 vo odlicna sost...


6.400 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
7.000 €
Денес 14:58Ford Fiesta 1.8 TDI 55 KW 2001 Klima Reg 12.2023 Odlicna

Ford Fiesta 1.8 TDI 55 kw bez sminkanici Vo nasa sopstvenost 12 god...


1.450 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.700 €
Денес 14:58Opel Corsa 1.3 Ecoflex

Opel Corsa 1.3 dizel 2009 Ecoflex 160.700 kilometri Full oprema ...


3.450 €
или предлог цена
Денес 14:17  НОВ ОГЛАС

BMW E90 318D 2009 !!! EURO 5 !!!NOV UVOZ GERMANIJA!!!

BMW E90 318D NOVIOT MOTOR EURO 5 - 143 KS 2009 / 08 VO SOOBRAKAJNA S...


6.499 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.700 €
Денес 14:09Mercedes c220 cdi W203 coupe 2001 godina

Mercedes c220 cdi W203 coupe 2001 godina registriran do oktomvri 2023...


2.999 €
или предлог цена
Денес 14:08FORD FIESTA 1.4 TDCI, 2013god, 5 vrati, 121.000km - FABRIKA

🔴 Cena: 4750€ ☎️ INFO: 071/370-806 FORD FIESTA 1.4 TDCI (dizel)...


4.750 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.950 €
Денес 14:01  НОВ ОГЛАС

CITROEN C2 1.4 DIZEL 50 KW 2006 KLIMA.SERVO TOP

.


2.350 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.550 €
Денес 13:38BMW F30 316d Automatic mozna zamena

Odlicna sostojba komplet servisirano i registrirano do 1 mesec 2024 g...


13.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.500 €
Денес 13:31Golf 5 2.0tdi Zamena za Golf 6 2.0tdi

Golf 5 2.0 tdi Remapiran 170ks Sport line oprema Klima folii Ate...


5.299 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.390 €
Денес 13:25SE PRODAVA BMW 320d

BMW 320d Godina 2003 Registrirano do 10.2023 Klimatronik Centraln...


2.700 €
или предлог цена
Денес 13:11Audi Q3 Quattro 2.0TDI - 2016

Перфектна состојба, колата има поминато 225 000км. Редовно сервисира...


1 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
11 €
Денес 13:00Golf 7 variant 2.0 TDI 150 ks

Продавам голф 7 2.0 TDI 150 ks караван во одлична состојба. Направен...


13.200 €
или предлог цена
Денес 13:00MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 DID 4X4 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 DID 4X4 2008 GODINA UVEZEN OD 🇨🇭 PLATEN...


7.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Chevrolet Captiva ,Неувезувана, Прв сопственик

Возилото има прва регистрација на 15,12,2006 год купено од салон, Прв...


6.700 €
или предлог цена
Денес 13:00Mazda 3

Mazda 3 2007 230.000 km 1.6 HDI 109 hp / 80 kw Registrirana do 1...


4.200 €
или предлог цена
Денес 13:00Golf V 1.9 TDI 77KW 105 KS 2004 God

Golfot e vo odlicnaa sostojba mnogu socuvan redovnoo servisiran (so s...


4.300 €
или предлог цена
Денес 12:41MAZDA 3 1.6 D 4L NA 100KM 2008 FACE LIFT UVOZ GERMANIJA!!!

SEGA UVEZENA OD GERMANIJA!!! NE VOZENA VO MK PO VIE PATISTA SO V...


3.900 €
или предлог цена
Денес 12:26MERCEDES C 220D ELEGANCE BEZ SKAPNO FABRICKA SOSTOJBA UNIKAT

MERCEDESOT E MN CUVAN ZA GODINITE UNIKAT SOSTOJBA!!! VOZEN OD EDEN...


1.999 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.400 €
Денес 12:25NISSAN QASHQAI DCI EURO 5 PERFEKTNA SOSTOJBA KOZA NAVI FULL

PLATENI SITE DAVACKI DO REG BEZ SKRIENI TROSOCI MOZE DA SE REG ODMA P...


9.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 €
Денес 12:25ALFA.159.1.9.JTD..2008.REG.ODLICEN.VELES MOZE ZAMENA

Motor menjac interier karoserija vo odlicna sostojba gumi dobri...reg...


4.000 €
или предлог цена
Денес 12:16Страна 1 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам