1202 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CLS 320 FACELIFT

Mercedes CLS 320 FACELIFT pali vozi Odlicen


8.999 €
или предлог цена
02 јун 10:04



Промовирано

BMW 520d X-DRIVE

Se prodava BMW 520d x-drive. M-paket Proizvedeno 2014 godina. 240.000...


24.000 €
или предлог цена
08 јун 06:56



Промовирано

Opel Antara 2.2 dizel 2013g. Zamena

Opel Antara 2013 godina vo kniska, registrirana cela godina do 24.03....


9.600 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
11.000 €
Вчера 14:13



Промовирано

HYUNDAI iX35 2.0CRDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA

HYUNDAI iX35 2.0 CRDI 4X4 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 .....


12.200 €
или предлог цена
Вчера 13:19



MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 DID 4X4 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 DID 4X4 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA �...


7.250 €
или предлог цена
Вчера 13:19



SUBARU XV 2.0D 4X4 2012 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SUBARU XV 2.O DIZEL 4X4 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


9.000 €
или предлог цена
Вчера 13:19



Toyota Aygo

Se prodava Toyota Aygo 1.0,2007 godina,benzin,registrirana do mart 20...


3.200 €
или предлог цена
Вчера 13:03



AUDI A5

2.7 Motor Smeneto ulje vo motor i menjach+ site filtri Registracija d...


9.800 €
или предлог цена
Вчера 13:00



FIAT PUNTO 1.4 AVTOMATSKI MENUVAC UVOZ OD SVAJCARIJA

FIAT PUNTO 1.4 BENZIN 57 KW AVTOMATSKI MENUVAC 2012 GODINA UVOZ O...


5.900 €
или предлог цена
Вчера 13:00



Peugeot 107 1.0 50kw klima reg.04-24

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana skoro cela godina +zelen ka...


3.400 €
или предлог цена
Вчера 12:50



BMW 520i BENZIN/PLIN ATEST 1998GOD. REG DO 02.2024 CELA GOD

BMW 520i BENZIN/PLIN ATEST 1998GOD. REG DO 02.2024 CELA GOD CEN...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 12:49



  НОВ ОГЛАС

Golf 7 bluemotion 2014 uvezen od Avstrija

Se prodava Golf 7 1.6 2014god bluemotion Golfot e donesen od Avstri...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:42



FORD FUSION 1.4 TDCI-FACELIFT

Se prodava FORD FUSION 08 mesec 2007god 1.4 TDCI, 50kw,68ks so pomina...


3.990 €
или предлог цена
Вчера 12:30



Citroen DS4 1.6e-HDI SPORT-AVTOMAT-F1

Se prodava Citroen DS4 1.6hdi.09.2011god 82kw,111ks so pominati realn...


9.300 €
или предлог цена
Вчера 12:30



BMW E46 320D 1999GOD VO SUPER SOSTOJBA REGISTRIRAN

CENA : 2200€ ZAMENA DRUGA CENA KONTAKT : 077626766 BMW E46 320...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 12:28



  НОВ ОГЛАС

Fiat Grande Punto 1.3 mjet 2008

Motor,menjac i prednica top Reg do 25.05.24 so zelen karton Klima i...


2.849 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.850 €
Вчера 12:17



Vw Polo 1.4 Tdi 75 ks. 2006 god. Kako novo.

Vw Polo 1.4 Tdi 55 kw / 75 ks. 2006 god. So ful oprema: Abs , AirBag ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:10



FORD FOCUS

-Клима -ABS -Електрика на предни прозори -Централно заклучување ...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 11:55



OPEL.ZAFIRA.1.9.DIZEL.KOSMO..MODEL.2008.REG..7..CITAJ OGLASA

Motor menjac interier karoserija vo prefektna sostojba gumi novi 7.se...


3.400 €
или предлог цена
Вчера 11:40



CITROEN.C4.1.6.HDI.66.KW.REG.2005.REG.ODLICEN VELES

Motor menjac interier karoserija odlicni gumi novi i registriran....2...


2.800 €
или предлог цена
Вчера 11:40



PEUGEOT 207 1.6 HDI 90ks/66kw

PEUGEOT 207 1.6HDI 66KW.90KS 2008GOD.12MESEC,PRVA REG.2009GOD.SO NAJD...


3.899 €
или предлог цена
Вчера 10:59



  НОВ ОГЛАС

Golf 6 Team

Uvezen od Germanija pred 6god vo perfektna sostojba Najvisoko nivo ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:56



Hitnoo Chevrolet Captiva

Chevrolet Captiva vo odlicna sostojba ,registriran 076-455-612 0...


5.700 €
или предлог цена
Вчера 10:51



Fiat stilo 1.9 jtd

Fiat stilo 1.9 jtd 115 ks reg do 10 ti mesec 2023 Vo odlichna sostoj...


1.489 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
1.499 €
Вчера 10:23



Peugeot 306 HDI 2.0 so klima

pezo 306. HDI 2.0dizel 90 ks servisna kniska poseduva 3 kluca cetral...


1.750 €
или предлог цена
Вчера 10:23



VW GOLF VI 2.0tdi

Kolata e vo odlicna sostojba. Od oprema poseduva sledno. -klima klima...


111 €
или предлог цена
Вчера 10:13



Peugeot 308 1.6 HDi 68kw 2011

🔹Peugeot 308🔹 1.6HDI 68kw/92ps 2011god Servisiran Registrirano cela...


6.200 €
или предлог цена
Вчера 10:00



E280 Avantgarde

Mercedes E-Class E280 avantgarde 2006 Година Регистрирана до 07/202...


5.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.100 €
Вчера 09:45



Alfa Romeo 147 1.9jtdm 120ks 2007

cena za kes 1.9jtdm 120ks 2007god najubaviot 8ventilski motor Reg...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 09:34



Peugeot 407 1.6HDI 2005

Povekje info na telefon. Moze zamena za pomalo vozilo do ista cena


3.490 €
или предлог цена
Вчера 09:28



BMW E90 318D (NOV UVOZ GERMANIJA)-09

BMW E90 318D NOVIOT MOTOR EURO 5 - 143 KS 2009 / 08 VO SOOBRAKAJNA SE...


6.198 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
7.000 €
Вчера 09:26



Rexton 2.7 xdi 4x4

Se prodava Rexton 2.7 xdi 4x4 2007 god 270 000 km Reduktor Brzi spo...


4.950 €
или предлог цена
Вчера 09:18



TOYOTA AVENSIS 2,0 D4D 2007 - AC Avto Alex Veles

Se prodava : Toyota Avensis 2,0 d4d 2007 - 205.500 km - realni - r...


4.780 €
или предлог цена
Вчера 09:17



Mercedes benz E200 diesel 2143cm 136ks

Mercedes benz E200 Sedan 2143 cm facelift posledna serija na w212 mod...


13.900 €
или предлог цена
Вчера 09:17



SUZUKI SPLASH - 1.3 DDIS - 2011 - A.C. AVTO ALEX - VELES

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


4.190 €
или предлог цена
Вчера 09:16



RENAULT MASTER TERMOKING 2.5 DCI -09 A.C. AVTO ALEX

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 09:16



VW PASSAT CC 2.0 TDI R-LINE

Passat CC R-Line 2009 2.0 140ks Registriran 09.2023 Oprema: -Koma...


9.200 €
или предлог цена
Вчера 09:01



Golf 7 1.6 105 konja 2014 godina

Golf 7 1.6 105 konja 2014 godina Uvoz Avstrija plateno se do registr...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:00



  НОВ ОГЛАС

VW Passat 1.6 tdi DSG 7G ***car4you***

VW Passat 1.6 tdi DSG 7G *2014god *dvozonski klimatrokik *tenpomat *4...


10.200 €
или предлог цена
Вчера 08:42



Opel Corsa 1.3cdti tovarna ***car4uou***

Opel Corsa 1.3cdti tovarna *el prozori *el retrovizori *servo volan *...


3.100 €
или предлог цена
Вчера 08:42



CITROEN C3 1.4HDI 2010GODINA

CITROEN C3 1.4 HDI 50KW 2010GODINA FULL OPREMA KLIMA BORD KOMPJUTER N...


4.700 €
или предлог цена
Вчера 08:25



SEAT LEON 1.6TDI 105KS 2010GODINA FACELIFT

SEAT LEON 2010GODINA 1.6TDI 77KW 105KS FACE LIFT COPA MODEL FULL OPR...


6.200 €
или предлог цена
Вчера 08:25



CITROEN C3 1.4 2008GODINA

CITROEN C3 1.4 BENZIN METAN 2008GODINA EXSLUZIV MODEL 2KLUCA NOVI GUM...


3.300 €
или предлог цена
Вчера 08:25



Страна 2 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам