1269 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Chevrolet Captiva ,Неувезувана, Прв сопственик

Возилото има прва регистрација на 15,12,2006 год купено од салон, Прв...


6.700 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Skoda Octavia 1.6

Se prodava Skoda Octavia vo dobra sostojba na mk tabli. Kontroli na ...


6.800 €
или предлог цена
Денес 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

BMW F30 316d Automatic mozna zamena

Odlicna sostojba komplet servisirano i registrirano do 1 mesec 2024 g...


13.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.500 €
Денес 13:14Промовирано

Opel Corsa 1.3 Ecoflex

Opel Corsa 1.3 dizel 2009 Ecoflex 160.700 kilometri Full oprema ...


3.450 €
или предлог цена
Вчера 13:18FORD FOCUS 1.6 TDCI 90KS.66KW.Euro-5**2010g.

💥FORD FOCUS 1.6 TDCI 90KS.66KW. EURO 5‼ 👉NAJDOBRIOT I NAJDOKAZAN M...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.499 €
Вчера 13:18MERCEDES A170 A 170 Avantgarde

Uvezen pred dva meseci ,atestiran plinski ured,zelen karton ,klima.is...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:51PASSAT B7 2.0 103 kw VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Passatot e vo bezprekorna sostojba,so full oprema i se funkcionira na...


9.750 €
или предлог цена
Вчера 12:45SE PRODAVA MERCEDES A KLASA 2015 god EURO 6

Viziloto e vo bezprekorna sostojba kako od nadvor taka i od vnatre,bu...


14.700 €
или предлог цена
Вчера 12:45CORSA D 1.2 2006g. SO 105000KM

Voziloto e vo solidna sostojba so full oprema i se funkcionira na neg...


3.750 €
или предлог цена
Вчера 12:45Продавам VW Touareg 2.5TDI (DPF), Facelift, не увезуван

Продавам 2008 VW Touareg, одлична состојба: - 2.5TDI 174кс, поновиот...


9.200 €
или предлог цена
Вчера 12:15BMW 218d Active tourer

Se prodava BMW 218d active tourer. Prva registracija 2015 god. 2.0 di...


16.500 €
или предлог цена
Вчера 11:49Alfa Romeo

Kolata e vo odlična sostojba so full oprema 1.9 jtdm se funkcionira n...


3.350 €
или предлог цена
Вчера 11:16Audi A6

Vo odlicna sostojba motor, turbina zamaec, napraven atest na zatemnet...


5.900 €
или предлог цена
Вчера 11:15Audi A4 B7 2007God

Registrirana do 20-02-2024God AUDI A4 2.0TDI 2007GOD S-LINE OPREMA P...


5.650 €
или предлог цена
Вчера 11:00VW Golf 6 2.0

Golf 6 2.0 2009 godina vo top sostojba. Napraven golem i mal servis, ...


8.500 €
или предлог цена
Вчера 10:49Opel insignia 2.0cdti

Opel insignia 2.0cdti 2009g vo ekstra sostojba napravena golem i mal ...


6.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.350 €
Вчера 09:43Fiat Panda 2011god

Prodavam Fiat PANDA 1.2cc 70hp servisirana(so servisna kniska) i regi...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 09:30Prodavam Punto

Se prodava punto 1.2cc 70hp servisirano i registrirano cela godina. ...


2.650 €
или предлог цена
Вчера 09:30Intoo matiz /075 885 548 075 813 672

Pali vozi tip top cena 800e ne registriran


800 €
или предлог цена
Вчера 09:21Pezo 207

Se prodava pezo 207 1.4 benzin 2009god prva reg. 2010 kolata ne e uve...


3 €
или предлог цена
Вчера 08:54Ford Focus 1.8 tdci

FORDOT E VO DOBRA SOSTOJBA REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO NAPRAVE...


2 €
или предлог цена
Вчера 08:34Golf 4 1.9 tdi 110ks

Golfot e vo dobra sostojba redovno servisiran nema skapano motor,m...


2.300 €
или предлог цена
Вчера 08:33OPEL ASTRA J 2.0 CDTI 160ks COSMO SPORT AVTOMATIK NAVI SIBER

OPEL ASTRA J 2.0 CDTI 160ks COSMO SPORT AVTOMATIK 2010g. EURO 5. Reg ...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 08:29Mercedes Benz GL 320 CDI ***car4you***

Se prodava Mercedes Benz GL 320 CDI Proizveden 2008 god napraven kolm...


15.500 €
или предлог цена
Вчера 08:00VW Passat 1.6 tdi DSG 7G ***car4you***

VW Passat 1.6 tdi DSG 7G *2014god *dvozonski klimatrokik *tenpomat *4...


10.200 €
или предлог цена
Вчера 08:00HONDA JAZZ 1.2 I-DSI MADE IN JAPAN FACELIFT FULL OPREMA 2008

BARAJTE ME NA VIBER ILI WHATSAPP KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ...


3.150 €
или предлог цена
Вчера 07:54Peugeot 206 SW

Се продава Peugeot 206 Station wagon ,2005 година, 1.6 HDI ,80 Kw,пом...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 07:21Seat cordoba 1.4mpi za delovi

Kolata se prodava na delovi


1 €
или предлог цена
Вчера 07:16Linea 1.3 multi jet 2009 na delovi

Kolata se prodava na delovi


1 €
или предлог цена
Вчера 07:16SEAT IBIZA TDI 2014/13 EURO 5!!! ECOMOTIVE!!! PERFEKTNA SOST

ECOMOTIVE EURO 5 NAJ EKONOMICEN MOTOR NA VW 4L NA 100KM I MN EFTIN ZA...


6.300 €
или предлог цена
Вчера 00:58Citroen c3 1.4hdi

Citroen c31.4hdi mnogu ekonomicno vozilo potrosuvacka 4.5l grad na d...


3.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.100 €
29 мар 22:00VW PASSAT 2.0TDI 140KS 2008

VW PASSAT 2.0TDI 140KS 2008 RACEN MENUVAC REG DO 12.2023 TEMPOMAT ...


8.800 €
или предлог цена
29 мар 21:10Honda jazz 1.2 2008g uvoz.CH reg do 03.24g.

Kolata e vo odlicna sostojba uvezena od Ch.registrirana e cela god. S...


3.700 €
или предлог цена
29 мар 20:12SUBARU XV 2.0D 4X4 2012 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SUBARU XV 2.O DIZEL 4X4 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


9.700 €
или предлог цена
29 мар 19:30Citroen c3 pluriel cabrio automatik

Citroen c3 pluriel cabrio 1.6 automatik benzin plin, 160000km, regist...


3.350 €
или предлог цена
29 мар 19:30GOLF 1.9 TDI 66 90ks EXTRA

Top kolice ima klima funkcionalna 16ki felgi so gumi 4odlicni maksima...


95 €
или предлог цена
29 мар 19:14KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 2008.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PL...


5.500 €
или предлог цена
29 мар 19:06CHEVROLET CAPTIVA 2.0 D 4X4 SO 7 SEDISTA UVOZ OD SVAJCARIJA

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 D 4X4 SO 7 SEDISTA 2008.GODINA UVOZ OD SVAJCA...


7.300 €
или предлог цена
29 мар 19:06SKODA OCTAVIA 1.2 BENZIN 2010 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SKODA OCTAVIA 1.2 BENZIN 2010 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


5.500 €
или предлог цена
29 мар 19:05FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN UVEZEN OD SVAJCARIJA

FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN 226 hp UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI...


6.300 €
или предлог цена
29 мар 19:05Se prodava Opel Antara

Voziloto e vo odlichna sostojba. Cena po dogovor !!!!! Site informaci...


11 €
или предлог цена
29 мар 19:05VW GOLF 1.9TDI 105KS

FULL OPREMA KLIMA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


4.350 €
или предлог цена
29 мар 18:34SEAT IBIZA 1.4TDI 2007G

FULL OPREMA KLIMA EURO KUKA SO ATEST PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


3.390 €
или предлог цена
29 мар 18:34Страна 3 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам