Кавадарци
                   
992 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat Leon 1.9tdi 105ks 2007 FULL

-Seat Leon- motor: 1.9tdi 77kw 105ks menuvac: 5brzini gorivo: dize...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:30Промовирано

Audi A6 3.0 Quattro

075 680 225


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Prodavam ili menuvam Ford Mondeo.

Ford Mondeo 2.0 Tddi 90 konja. Kolata e perfektno zacuvana. Ne e re...


2.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.350 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:07GOLF 5 1.9 TDI DSG AUTOMATIC

Moze zamena Se prodava Golf V 2005 godina REGISTRACIJA DO 19.12.202...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 07:38Audi A6

Se prodava Audi A6 2.7 132kw avtomatski menuvac so 8 brzini.Voziloto ...


6 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:43  НОВ ОГЛАС

Se prodava BMW X1 xDrive 1.8d

BMW X1 xDrive 1.8 Dizel, 143 konja, 2011 god, ful oprema, 232.000 km....


11.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:51Se Prodava Mazda 626 dizel delovi hitno

Se prodava cela Mazda 626 dizel problem motorot kompletna e ne reg hi...


350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:21Terenec Fiat Sedici 2.0 136 ks 4x4 2012g 118.000 km

Se prodava Terenec Fiat Sedici 2.0 JTD 136 ka 4x4 na 118. 400 km Pro...


7.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:17Wv passat 1.9 na delovi

Delovi za passat


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:33VW GOLF VII 1.6 TDI 2014 FULL OPREMA

Prodavam Golf VII Comfort Line 1.6 tdi 110 konja. Plateni site davack...


11.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:31Jeep Cherokee 2.2 Diesel

Prodavam jeep cherokee 2.2 dizel automatik euro 6 registriran cela go...


18.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:31Mitsubishi lancer 1.5 benzin plin 2008 vtor gazda

Mitsubishi lancer 1.5 benzin plin 2008 god Vtor gazda.. registriran...


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:30Audi Q5

Прв сопственик! Интериерот е зачуван навлаки има ставено како е излез...


13.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:15Audi A4 Ultra 2.0 TDI 150ks

Full oprema i full servisna istorija,uvezeno od Francija registrirana...


20.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:37Купувам автомобил бензин- плин

Купувам автомобил до 66 кв. во исправна состојба до 1500 евра. Дај...


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:27Opel astra 1.6 benzin/plin

Opel astra 1.6 benzin/plin


1.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:55VW caddy 1.9 td

Vw Caddy 1.9 td


1.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:45MERCEDES S 350

Mercedes S klasa 350 Amg long verzija Moze zamena


11.111.111 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:14BMW 320d X-drive 177 ks Fabricka Sostojba

Se prodava BMW 320d X-drive 130kw ili 177 ks Face Lift model- Limit E...


7.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:12Delovi za mercedes w204

2ta fara 7000den desen osteten Maglenki 2te 4000den Resetka dolna z...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:54AUDI A6 2.0TDI

Prodavam audi A6 2.0tdi 2008 vo odlicna sostojba


6.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:21Podavam Ford Mondeo

Prodavam Ford Mondeo 2.0 tdci, 2012 g proizveden 270000 km 6 brzini D...


7.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:58Audi A4 2.0 177ks

Se prodava Audi A4 2013 godina, avtomatic so 8 brzini, 177ks, registr...


13.999 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:50Mondeo atest plin. Klimatronik. Full oprema

Se prodavam ford mondeo Fabricka sostojba. Motor na lance atmosvere...


3.950 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:00Opel Agila 1.3 cdti 2009 Fabricka Sostojba

Se prodava Opel Agila 1.3 cdti 70 ks proizvedena 2009 godina, uveze...


3.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:49Citroen Nemo 1.4 hdi 2009 god

Se prodava Citroen Nemo 1.4 hdi 68 ks proizveden 12.2009 godina, vo o...


4.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:49Opel astra

se prodava opel astra vo odlicna sostojba tel 077 976 402


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:20MERCEDES E270

Mercedesot clasic ie vo perfekna sostojba bez zabeleski so napraven ...


5.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:05Punto Evo 1.3 m- jet 2010/11 euro 5 motor

Prekrasno gradsko vozilo so niska potrosuvack Mnogu socuvano kako vn...


4.950 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:04FIAT 500 1.3 MULTIJET PANORAMA 95 KS EURO5 2011 GODINA

FIAT 500 1.3 MULTIJET 95 KS EURO5 ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:32CITROEN C3 1.4 HDI 68 KS DEE JAY 2012 GODINA

CITROEN C3 1.4 HDI 68 KS 2012 GODINA ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:31CITROEN C3 1.6 HDI 90 KS EXCLUSIVE 2011 GODINA

CITROEN C3 1.6 HDI 90 KS EXCLUSIVE 2011 GODINA UNIKATEN !!! ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:31WV Golf Vll 1.6TDI 81kw 2015 Sportline Full Led/Navi/Koža

-Volkswagen Golf Vll motor: 1.6tdi 110ks menuvac: 6brzini gorivo: ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:30Peugeot 207 1.6 2008 full oprema

Se prodava Peugeot 207 2008 godina 140000km so servisna kniska S...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:30Seat Leon 1.9tdi 105ks 2007 FULL

-Seat Leon- motor: 1.9tdi 77kw 105ks menuvac: 5brzini gorivo: dize...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:30Se prodava Citroen C4 1.6HDI 80kw/109ks

Se prodava Citroen C4 1.6HDI dizel 2004g.Registriran do 05.2023g.Kola...


2.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:57Fiat 500

Kolata ima golem servis pred 2000 km napraveno i e so celosna istorij...


6.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.100 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:07Kia Picanto 1.0 EX

Kia Picanto 1.0 EX Год.на производ.2004 Сервисирана AirBag X 4 ...


2 €
или предлог цена
- 93 % Попуст
27 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 08:37Ford Mondeo 1.8 TDCI

Se prodava Mondeo (hatchback) 1.8TDCI 125KS Oprema: -Klimatronik (...


123 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 07:42Peugeot 407 2.0 HDI

Se prodava Peugeot 407 2.0 HDI 100kw/136ks Godina na proizvotstvo ...


123 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 07:42Seat Leon 2.0 TDI

Seat Leon 2.0 TDI 140ks Od oprema poseduva: Elektrika na prozor...


4.475 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

18 мар 22:58VW TOURAN 1.6 110hp 2015/2016

071324100 071324100 071324100


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

18 мар 21:53Страна 2 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам