Кавадарци
                   
1002 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FIAT 500 1.3M-jet 2008G PANORAMA

FIAT 500 1.3M-jet 2008G OPREMA: PANORAMA KLIMA SERVO CITY VOLAN ...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Кавадарци

Автомобили

22 мар 18:38Промовирано

Ford Focus 1.6 TDCI 2012 Limusine Titanium (Navi-Euro5)

-Ford Focus motor:1.6tdci 86kw 116ks -EURO5- menuvac: 6brzini go...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:21НОВ ОГЛАС
Промовирано

Peugeot 308sw 1.6BlueHdi 2015 Business Line Panorama (Euro6)

-Peugeot 308SW Panorama Business Line motor: 1.6BlueHDI 120ks menu...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:20Промовирано

ASTRA J zamena za Antara ili Mokka

ASTRA J 1.4 Turbo , Cosmo oprema koza,klimatronik,senzor dozd,auto sv...


7.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 15:16So ful oprema ekstra sostojba

Vtor sopstvenik kupeno od automakedonija bez udari enterierno socuvan...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 15:02VW GOLF VII 1.6 TDI 2014 FULL OPREMA

Prodavam Golf VII Comfort Line 1.6 tdi 110 konja. Plateni site davack...


11.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 13:49OPEL ASCONA OLDTIMER

Voziloto e maksimalno zacuvano vo ispravna sostojba, vtor sopstvenik,...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 13:08Opel Vectra

Se prodava Opel vektra 1.9cdti 2005-2006 god vo dobra sostojba donese...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 11:15PEUGEOT 207 1.4

Se prodava Peugeot 207 1.4 2008 godina.Kolata e kupena i uvezena od G...


3.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 11:08VW Polo 1.4 tdi

Se prodava VW Polo 1.4tdi 2006 godina. Kolata e vo dobra sostojba don...


2.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.850 €
Кавадарци

Автомобили

21 мар 11:08Delovi za Mercedess C270 Avtomatik. 2003

Se prodavat polovni delovi za Mercedes c270 2003 avtomatik . Kolata e...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 10:27Opel Ascona...Askona 1.6s Luxus

Asconata e od vtor sopstvenik,so pominati 78.000 kilometri...prva far...


5.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 10:24Seat Leon 1.4 TSI 125KS 2008 god NEUVEZEN...

Kolata e so pominati 139.000 kilometri...prva farba....vtor sopstveni...


6.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 10:24Honda Prelude...2.0i atestiran plinski ured

Kolata e udrena...ne registrirana...motor menjac top...enterierot e e...


1.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 10:24CRYSLER 2.2 DIZEL chrysler

Crysler 2.2 dizel 2002 god 240000 km Full oprema Registriran do...


2.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 10:21NISSAN QASHQAI 1.5 DCI PANORAMA

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FULL OPREMA KEY LESS (Otklucuva/zaklucuva so ...


7.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 09:47Citroen Nemo 1.4 hdi 2009 god

Se prodava Citroen Nemo 1.4 hdi 68 ks proizveden 12.2009 godina, vo o...


4.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 09:38Terenec Fiat Sedici 2.0 136 ks 4x4 2012g 118.000 km

Se prodava Terenec Fiat Sedici 2.0 JTD 136 ka 4x4 na 118. 400 km Pro...


7.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 09:38Fiat Bravo 1.9 Multijet 120ks 2008god

Kolata e vo mnogu dobra sostojba, plateni davacki do registracija


3.890 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 09:15Opel Meriva 1.7 TDI 2010 god

Kolata kako e stignata taka se prodava, nema sminkanje po nea. Plate...


3.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 09:14Opel Astra 1.7CDTI 125KS

OPEL ASTRA H FaceLift 1.7CDTI 92KW/125KS(noviot motor) 6stepen menu...


4.750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 08:56Delovi za Ford Focus 2.0i

Delovi za Ford Focus 2.0i Automatik Za poveke inf na tel 075 536 94...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 08:50Delovi za Opel Insignia 2.0 CDTI

Delovi za Opel Insignia 2.0 CDTI Za poveke inf na tel: 075 536 945 ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 мар 08:50*BMW X5 INDIVIDUAL 3.0D 235ks XDRIVE

BMW X5 INDIVIDUAL 3.0D 235ks XDRIVE M PAKET Od oprema poseduva INDIV...


15.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

20 мар 20:46Ford Eskort 18td

Ford Eskort 18td 66kw 1994 god registriran , servisiran , so ful opre...


1.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

20 мар 20:14Fiat Panda 1.2 2012

Se prodava Fiat Panda -Godina na proizvodstvo 2012 -Benzin 1.2 51kw ...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

20 мар 19:46MINI ONE 1.4 D4D DIZEL 6 BRZINI

Mini One dizel 1.4 d4d 2003 godina menuvac 6 brzini motor tojota...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.300 €
Кавадарци

Автомобили

20 мар 19:37Peugeot 307sw 2.0hdi 110ks, pezoto, Пежо

Peugeot 307sw 2.0 HDI 110ks 2003g 207000km - Dva kluca - Panorama ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

20 мар 19:17PEUGEOT 308 1.6 HDI 90KS

PEUGEOT 308 1.6 HDI 90KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2009)GOD; -FULL O...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

20 мар 17:53Se prodava Audi A6(3.0 quatro) 2007 godina

Se prodava Audi A6 S-line(3.0 quattro). Proizvedeno 2007 godina so po...


3.850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

20 мар 15:18BMW F30 FACELIFT 2012

Kolata e vo top sostojba moze da se vidi i proba vo sekoe vreme, Real...


15.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

20 мар 14:55Opel Rekord Karavan

Opel Rekord Karavan 1700 kubika. 1970 godina


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

20 мар 14:12AUDI A4 2007 140KS

Se prodava Audi A4 2007 Od oprema poseduva: -KLIMATRONIK -EL.PROZO...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

20 мар 13:19Opel Vectra

Za poveke informacii na brojot 070218054 070218054


700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

20 мар 12:59BMW 525tds Automatik E39 REGISTRIRANO

Se prodava BMW Radio so ekran Mahagoni Dvozonski klimatronic Komandi...


2 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

20 мар 08:27Peugeot 407 2.0HDi 100kw BEZ CARINA

Se prodava Peugeot 407 Bez carina BG Tablicki Moze da se carini -...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

20 мар 08:27Prodavam ili menuvam Ford Mondeo.

Ford Mondeo 2.0 Tddi 90 konja. Kolata e perfektno zacuvana. Ne e re...


2.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.350 €
Кавадарци

Автомобили

20 мар 08:07Se prodava BMW X1 xDrive 1.8d

BMW X1 xDrive 1.8 Dizel, 143 konja, 2011 god, ful oprema, 232.000 km....


11.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

19 мар 21:51Se Prodava Mazda 626 dizel delovi hitno

Se prodava cela Mazda 626 dizel problem motorot kompletna e ne reg hi...


350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

19 мар 21:21Jeep Cherokee 2.2 Diesel

Prodavam jeep cherokee 2.2 dizel automatik euro 6 registriran cela go...


18.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

19 мар 17:31Audi Q5

Прв сопственик! Интериерот е зачуван навлаки има ставено како е излез...


13.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

19 мар 17:15Opel astra 1.6 benzin/plin

Opel astra 1.6 benzin/plin


1.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

19 мар 15:55VW caddy 1.9 td

Vw Caddy 1.9 td


1.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

19 мар 15:45Страна 4 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам