Скопје Центар
                   
1119 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ROYAL BURGER VRABOTUVA !!!

Royal Burger vo DEBAR MAALO poradi zgolemen obem na rabota ima potreb...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

ELEKTRO INSTALATER

BARAM ELEKTRO INSTALATER SO ILI BEZ ISKUSTVO ZA RABOTA VO SKOPJE KO...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

19 мар 15:03gips karton

izrabotuvam gips karton ,isto taka vrsam gletovanje krecenje izrabot...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

18 мар 18:01krecenje

krecam ceni prifatlivi https:


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

18 мар 18:01Barame shalterki rabotnik M/z

Vrabotuvame kasier/kasierka za rabota vo nas.Aerodrom. Rabotno vreme...


21 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

18 мар 09:46Книговодство

Книговодствена фирма со 30 годишна работа и широк спектар на клиенти ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

17 мар 20:56Vrabotuvanje Vodoinstalatet

Vrabotuvame vodoinstalateri so rabotno iskustvo za rabota vo Skopje i...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

17 мар 11:31Agencija za nedviznosti

Agencija za nedviznosti bara agent ili agentka so ili bez rabotno isk...


25.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

16 мар 13:42Вработуваме хигиеничарки

Хауз Мајстор Плус Дооел Скопје како компанија со долгогодишно искуств...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

15 мар 21:34Вработуваме хаусмајстори

Вработуваме хаусмајстори Хауз Мајстор Плус вработува хаусмајстори...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

15 мар 21:34Се бараат собарки за во Омиш(Јадранско Море)

Контакт Слобо (на Вибер достапен) +385915156266 Се бараат поголем...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 мар 13:54Се бараат работници за угостителство во Хрватска

Контакт Слобо (на Вибер достапен) +385915156266 Се бараат работни...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 мар 13:48Се бараат работници за угостителство за на брод низ Хрватска

Контакт Слобо (на Вибер достапен) +385915156266 Се бараат работни...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 мар 13:48Се бараат работници за во ресторан во Омиш, Хрватска

Контакт Слобо (на Вибер достапен) +385915156266 Фамилијарен хотел...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 мар 13:48Rabotnici za gradeznistvo

Firma ima potreba od rabotnici za gradeznistvo. Dobro plateno. te...


1.111 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 мар 12:42Се нуди Работа

Ресторан за брза храна РАНЧЕРО има потреба од персонал за работа на с...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 мар 12:05BARAM MAJSTORI ZA KOSULICA

Firma bara majstori za postavuvanje na masinska kosulica.


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 мар 10:23Областен сметководител

Се бара областен сметководител со лиценца. За работа во сметководство...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

13 мар 20:38Изработка на архитектонска документација , 3Д проекти

Нудиме изработка на целосна проектна документација по поволна цена. ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

13 мар 12:37СЕ БАРА ДЕВОЈЧЕ ЗА РАБОТА ВО ХОТЕЛ

Hotel Dolce Int. - Скопје има потреба од проширување на својот тим ,...


25.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

13 мар 10:49Vozaci so C i E kategorija za megjunarodna kompanija

Meѓународна компанија за Транспорт и Дистрибуција со повеќе од 20 год...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

13 мар 08:56Се бата водвдџија / водоинсталатер vodoinstalater

Реномирана фирма за водовод и канализација од Скопје бара водинсталат...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

12 мар 18:19Работа во бистро за палачинки и чија пудинг

ЗА НАС И НАШАТА ДЕЈНОСТ: - Угостителски објект за храна и пијалоци ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

12 мар 13:00Хигиеничарка/Садоперка

Гостилница во центар маил: bife22@yahoo.com моб 071219033 Потребн...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

11 мар 23:04Асистент за подготовка на храна

Француска пекарница и слаткара Пастел,поради проширување на обемот на...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

11 мар 19:10Inzinjer so B ovlastuvanje, инжињер со Б овластување

ИНЖИЊЕР СЕ НУДИ СОРАБОТКА ЗА ГРАДЕЖНА ФИРМА ЗА ЛИЦЕНЦА! ОВЛАСТУВАЊЕ Б...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

11 мар 16:13Baram ozbilna Zena za cistenje vlezovi

Baram ozbilna Zena za cistenje vlezovi


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

11 мар 13:27Baram rabota kako vozac so C kategorija so moj kamion

Baram rabota so sopstven kamion za vnatresen prevoz so firma javetese...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

11 мар 13:00Majstor za proizvodstvo na sobni vrati

Nudam vrabotuvanje za majstor za proizvodstvo na medijapanski sobni v...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

10 мар 18:35Се бара персонал за ланч бар

Се бара продажен персонал за работа во ланч бар. Заинтересираните да...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

10 мар 11:53rabota od doma

GRAMFREE сајт за реклами, валута Грам 1. Најава со ФБ или gmail 2. К...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

10 мар 05:07Предавам англиски (општ англиски, граматика и комуникација)

Предавам англиски (општ англиски, граматика и комуникација). 0778828...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

10 мар 04:42Moler gipsar

Baram moleri - gipsari so i bes rabotno iskustvo 078 254 091 ile


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

08 мар 18:23Cafe Bar "SECTOR6" ima potreba od SHANKERI!

Кафе бар "SECTOR6" со локација во центарот на старата Сkопска Чаршија...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

08 мар 10:22Кaфе бар "SECTOR6" има потреба од Келнерки

Кафе бар "SECTOR6" со локација во центарот на старата Скопска Чаршија...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

08 мар 10:22Cafe Bar "SECTOR6" ima potreba od KELNERKI!

Кафе бар "SECTOR6" со локација во центарот на старата Сkопска Чаршија...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

08 мар 10:22Moleri i Gipsari

Firma ima potreba od Moleri i Gipsari so i bes rabotno iskustvo rabot...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

07 мар 19:16RECEPCIONER ZA HOTEL FAMA

Kaj avtobuska bitpazar


22.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

07 мар 11:38Potrebni se bebisiterki za rabota vo Anglija so EU pasos

Potrebni se bebisiterki za rabota vo Anglija so EU pasos za period do...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

07 мар 11:19Фризер/ка, маникир и педикир

Се бара специјалист за маникир и педикир и фризер/ка Локација: Цента...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

07 мар 10:00Kuvar za Germanija

Baram kuvar za Germanija za vo hotel, moze i so mkd pasos i so eu pas...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

07 мар 00:07Страна 3 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам