290 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone X

Prodavam iphone x Odlicno socuvan Baterija:77%


200 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
12.000 €
Кичево

Останато

Вчера 20:45SAMSUNG S10

Potpolno ispraven, orginalno pakovanje. Memorija 6/128. Se prodava po...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:18Huawei nova y70

Tel.e nov full pack


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 10:16Lg v40 thinQ

Lg v40 thinQ во супер состојба само со полнач без замена цената е фик...


260 €
или предлог цена
Вчера 08:49Vivo Y22s so 6gb ram i 128gb memorija bez grepka

Vivo Y22s so 6gb ram i 128gb memorija bez grepka isto kako nov. Mnogu...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
27 мар 20:11Samsung A13 4/64 Novi Neaktvirani 24 mes Garancija

Se prodavaat samsung A13 novi neaktivirani so 24 meseci garancija


1 МКД
или предлог цена
27 мар 20:08OnePlus 8 Pro 8gb ram full pack bez grepka pod garancija

OnePlus 8 Pro so 8gb ram i 128gb memorija, full pack bez grepka pod g...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
27 мар 20:07Samsung Galaxy S21+ 256gb bez grepka

Samsung Galaxy S21+ 256gb bez grepka isto kako nov kompletno ispraven...


480 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
500 €
27 мар 19:11Apple iPhone 12 64gb red bez grepka kako nov

Apple iPhone 12 64gb red bez grepka kako nov raboti na site mrezi kom...


380 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
400 €
27 мар 18:50Apple iPhone 13 Pro 128gb bez grepka isto kako nov

Apple iPhone 13 Pro 128gb bez grepka isto kako nov mnogu socuvan komp...


770 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
780 €
27 мар 18:48Apple iPhone 8 64gb super socuvan ispraven

Apple iPhone 8 64gb super socuvan ispraven ima mali grepki po lajsnit...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
27 мар 18:45Samsung Galaxy Note 8 full pack puknat ispraven

Samsung Galaxy Note 8 full pack puknat ispraven raboti bez problem ot...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
27 мар 18:41Apple iPhone 6s 64gb nova baterija bez grepka

Apple iPhone 6s 64gb nova baterija ispraven socuvan bez nikakva maana...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
27 мар 18:37Xiaomi Poco X3 Pro 6gb so 128gb super socuvan

Xiaomi Poco X3 Pro 6gb so 128gb super socuvan kompletno ispraven so g...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
27 мар 18:32Xiaomi Redmi Note 10 pro full bez grepka

Xiaomi Redmi Note 10 Pro so 6gb ram i 128gb super socuvan ispraven sa...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
27 мар 18:30Samsung Galaxy A71 bez grepka super socuvan

Samsung Galaxy A71 so 6gb ram i 128gb memorija bez grepka super socuv...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
27 мар 18:25iPhone XS

Poloven vo extra sostojba.


220 €
или предлог цена
27 мар 17:54Redmi 9AT

Nov neotpakuvan so garancija.


100 €
или предлог цена
27 мар 17:54Galaxy A23 5G

Nov neodpakuvan


190 €
или предлог цена
27 мар 17:54XIAOMI POCO X3 NFC

Телефонот е во одлична состојба од прв ден се користи во футрола, со ...


9.000 МКД
или предлог цена
27 мар 12:38iPhone 7 32GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


100 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
110 €
27 мар 11:20Huawei P40 Lite

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


110 €
или предлог цена
27 мар 11:18Samsung Galaxy A13

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 13 meseci. Zab...


110 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
130 €
27 мар 11:14Samsung Galaxy A33 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci. PRODADEN ...


250 €
или предлог цена
27 мар 11:14Samsung Galaxy A51

Kako nov, sledi vo originalno pakuanje.


120 €
или предлог цена
27 мар 11:13Xiaomi 11T 5G

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


280 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
320 €
27 мар 11:11iPhone 13 pro 512 gb ot CH evropski

iPhone 13 Pro 512 gb raboti sve perfecno 90% batery ot shvajcarija so...


850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
900 €
27 мар 10:40Iphone 14 pro

Se prodava iphone 14 pro crn full pack od swis ima garancija 1 mesec...


960 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
970 €
27 мар 09:20Iphone 12 pro

Se prodava iphone 12 pro 128 gb vo prefektna sostojba baterija heal...


480 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
500 €
27 мар 09:20iPhone 4S со фабрички лепенки

Се продават iPhone 4S white 16GB со уште фабрички лепенки.Телефонот е...


7.000 МКД
или предлог цена
26 мар 16:46Xiaomi 12T 5G full pack so 21 mesec garancija

Xiaomi 12T 5G full pack so 21 mesec garancija od A1 bez nitu edna gre...


480 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
500 €
26 мар 14:29Mobilni komplet

Prodavam polovni telefoni,lg-android ispraven puknato staklo,htc-andr...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
26 мар 14:03Se prodavaat komplet

Gi prodavam site komlet ponudete cena,polnac ima za androidite i za n...


1 €
или предлог цена
26 мар 14:03Samsung A51 4/128 Full Pack

Se prodava Samsung A51,raboti na site karti sleduva so kutija i polna...


7.000 МКД
или предлог цена
25 мар 18:39Samsung Galaxy Note 5 super socuvan ispraven

Samsung Galaxy Note 5 super socuvan ispraven raboti na site mrezi sle...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
25 мар 16:52Samsung Galaxy S7 super socuvan ispraven

Samsung Galaxy S7 super socuvan ispraven raboti na site mrezi sleduva...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
25 мар 16:47Apple iPhone 7 Plus socuvan kako nov so nova baterija

Apple iPhone 7 Plus socuvan kako nov so nova baterija 100%. Fingerpri...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
25 мар 16:44Samsung Galaxy S20+ full pack bez grepka

Samsung Galaxy S20+ full pack bez grepka isto kako nov kompletno ispr...


20.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
21.000 МКД
25 мар 16:40Alcatel so vifi raboti so site mrezi ima i polnac

Alcatel so vifi raboti so site mrezi ima i polnac


20 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
1.200 €
25 мар 12:00Nokia E51 raboti na site mrezi ima i polnac

Nokia E51 raboti na site mrezi ima i polnac


45 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
2.700 €
25 мар 12:00Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам