277 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G

Se prodava telefonot e nov neotpakuvan kupen od Telekom si imat i gar...


19.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:46Промовирано

Samsung Galaxy S10 plus

-Telefonot raboti na site SIM karticki + Dual sim opcija -Celosno is...


12.999 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
16.000 МКД
Вчера 09:24Промовирано

Samsung Galaxy A50

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


100 €
или предлог цена
02 фев 14:58Samsung Galaxy A53 5G, nov

Nov, garancija 24 meseci.


320 €
или предлог цена
02 фев 14:56Samsung Galaxy A70

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


120 €
или предлог цена
02 фев 14:56Samsung Galaxy A71

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


160 €
или предлог цена
02 фев 14:55Samsung Galaxy A72

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
02 фев 14:55Samsung Galaxy S10

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
02 фев 14:54Samsung Galaxy S20 FE 5G

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. Podobrata verzija, so 5G i S...


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
02 фев 14:54Samsung Galaxy S20 Plus

BLACK - Kako nov, sledi so polnac - 320 evra. BLUE - Kako nov, sle...


320 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
330 €
02 фев 14:54Samsung Galaxy S20 Ultra

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


420 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
430 €
02 фев 14:53Samsung Galaxy S21 5G

Black - Vo odlicna sostojba, sledi so polnac - 380 evra. BLACK - V...


380 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
420 €
02 фев 14:53Samsung Galaxy S21 Plus 5G

SILVER - Kako nov, sledi so polnac - 500 evra. PURPLE - Kako nov, ...


500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
520 €
02 фев 14:53Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


550 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
560 €
02 фев 14:52Samsung Galaxy Z Fold 4 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci. PRODADEN ...


1.300 €
или предлог цена
02 фев 14:52Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


150 €
или предлог цена
02 фев 14:51Xiaomi Redmi Note 10 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 23 meseci.


150 €
или предлог цена
02 фев 14:51Xiaomi Poco F2 Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


200 €
или предлог цена
02 фев 14:51Xiaomi Mi 9

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


160 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
180 €
02 фев 14:50Нова Батерија за Huawei P9Lite / P10Lite

Нова Батерија за Huawei P9Lite / P10Lite


600 €
или предлог цена
02 фев 14:36XIAOMI POCO X3 NFC

Телефонот е во одлична состојба од прв ден се користи во футрола, со ...


9.500 МКД
или предлог цена
02 фев 12:47SAMSUNG A71

Telefonot e bez ni edna maana cuvan e uste od prviot den vo zastitna ...


10.000 МКД
или предлог цена
02 фев 12:37SAMSUNG GALAXY J3 2017 16 GB

PRODAVAM SAMSUNG J3 2017 OD PRV SOPSTVENIK TELEFONOT E KAKO NOV BEZ N...


4.000 МКД
или предлог цена
02 фев 12:37iPhone 14 128gb-Telekom 12 meseci Garancija

Se prodava iPhone 14 128gb zemen vo telekom pred dve nedeli Nov.Moze ...


850 €
или предлог цена
02 фев 11:22Samsung A13 4/64-Kako nov-Garancija

Se prodava Samsung A13 so garancija od Neptun Telefonot e kako nov ko...


8.500 МКД
или предлог цена
02 фев 10:55SONY XA2 3GB RAM 32 GB INTERNA MEMORIJA

SONY XA2 BEZ NI EDNA MANA BEZ NI EDNA GREBKA NA NEGO CUVAN E VO FUTRO...


6.000 МКД
или предлог цена
02 фев 10:34T Phone so 4gb ram i 64gb memorija kako nov

T Phone so 4gb ram i 64gb memorija kako nov zemen od Telekom raboti n...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
02 фев 08:32Samsung galaxy NOTE 9

telefonot e vo odlicna sostojba 6.4 inci ekran 128gb memorija 6gb ram...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
02 фев 08:04Samsung Galaxy Note 10 so 8gb ram i 256gb memorija

Samsung Galaxy Note 10 so 8gb ram i 256gb memorija mnogu dobro socuva...


16.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
17.000 МКД
01 фев 18:46iPhone 7 Plus 32Gb l-Neverlock

Se prodava iPhone 7 Plus,raboti na site karti socuvan,baterija 89%,sl...


6.000 МКД
или предлог цена
01 фев 10:45HUAWEI P20 Pro

6GB - 128GB raboti na site mrezi


150 €
или предлог цена
01 фев 01:44iPhone 11 Pro MAX

kompletno pakuvanje celosno ispraven (ne e servisiran) 87% battery ...


490 €
или предлог цена
01 фев 01:41iPhone 12 neotpakuvan ot t mobile

iPhone 12 neotpakuvan zemen deneska ot T mobile


570 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
630 €
31 јан 19:39Iphone 13 pro max 256

Prodava iphone 13 pro max 256 gb skoro nov Moze zamena za iphone 14 ...


960 €
или предлог цена
31 јан 16:45Android tv box

Tv box x 96 max v56 Ram 8 rom 64 Najnoviot model android 12 S...


6.100 МКД
или предлог цена
31 јан 12:52Samsung A13-Neverlock

Se prodava Samsung A13 kako nov raboti na site karti sleduva so polna...


7.000 МКД
или предлог цена
31 јан 09:45Xiaomi Mi band 4

Orginalno pakuvanje kupena vo Neptun. Malce koristena vo odlicna sost...


1.000 МКД
или предлог цена
31 јан 08:06Samsung A13 Nov Neaktviran

Samsung A13 Nov neaktiviran so 24 meseci garancija neptun.Moze zamena


8.500 МКД
или предлог цена
31 јан 00:12Xiaomi Redmi 7a full pack bez grepka kako nov

Xiaomi Redmi 7a full pack bez grepka kako nov bez grepka raboti na si...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
30 јан 23:59Iphone 11 pro max CH

Se prodava iphone 11 pro max 64gb vo dobra sostojba kupen vo Svajcari...


420 €
или предлог цена
30 јан 23:27Tripod so drzac za mobilen

Prodavam tripod univerzalen za site digitalni aparati + drzac za mobi...


400 МКД
или предлог цена
30 јан 15:11iPhone 13 pro max kako nov

iPhone 13 pro max ko nov bes niedna tocka nigde


900 €
или предлог цена
30 јан 12:11Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам