272 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G

Se prodava telefonot e nov neotpakuvan kupen od Telekom si imat i gar...


19.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:59Промовирано

Iphone 12 pro max 128

Prodava iphone 12 pro max 128 gb mnogu socuvan so orginal kabel


650 €
или предлог цена
25 јан 11:41BEZ GREPKA KAKO NOV SAMSUNG A51 6GB/128GB

Se prodava poloven (kako nov!!) Samsung Galaxy A51. Mnogu dobro socuv...


8.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.500 МКД
25 јан 11:41Samsung Gear S2 Classic - Kako nov

Prodavam Gear S2 Classic, vo crna boja so kozni remcinja vo dobra sos...


1 €
или предлог цена
25 јан 07:04Samsung A04s Nov Neaktiviran-Vip

Se prodava nov neaktviran so 24 meseci garancija Samsung A04S.Moze za...


8.000 МКД
или предлог цена
24 јан 18:48Se prodava iPhone X

Se prodava iPhone X koristen e 6 meseci,bez nikakvi oshtetuvanja 078...


11.000 МКД
или предлог цена
23 јан 20:47Samsung A20e-Full pack

Se prodava samsung A20e,telefonot e kako nov bez grepka,raboti na sit...


5.000 МКД
или предлог цена
23 јан 19:26Garmin Fenix Chronos Titanium pameten sportski casovnik

Prodavam Garmin Chronos Titanium premium sportski casovnik na Garmin....


250 €
или предлог цена
23 јан 13:25Samsung A01-Kako nov Bez grepka

Telefonot e kako nov,raboti na site karti,bez nitu edna grepka,sleduv...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
22 јан 17:54Alcatel so vifi raboti so site mrezi ima i polnac

Alcatel so vifi raboti so site mrezi ima i polnac


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
21 јан 00:08Noki 6681

Nokia 6681


1.200 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.400 МКД
21 јан 00:08Nokia E51 raboti na site mrezi ima i polnac

Nokia E51 raboti na site mrezi ima i polnac


2.700 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.000 МКД
21 јан 00:07Samsung S9Plus

Tel.e zacuvan bez mana


7.500 МКД
или предлог цена
20 јан 16:25iPhone 8 64gb-Neverlock

Se prodava iPhone 8 64gb,raboti na site karts,se original na nego,bat...


8.500 МКД
или предлог цена
20 јан 16:11Samsung Galaxy A52s 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci. PRODADEN ...


280 €
или предлог цена
20 јан 09:23iPhone 11 Pro 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


500 €
или предлог цена
18 јан 11:36Honor 50 Lite

Koristen 3 dena, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 24 meseci....


160 €
или предлог цена
18 јан 11:35iPhone 8 Plus 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


180 €
или предлог цена
16 јан 12:52Huawei Nova 9

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 13 meseci. PRO...


230 €
или предлог цена
16 јан 12:49Samsung Galaxy Fold 12GB/512GB

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


450 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
480 €
16 јан 12:41Hiomi mi a2 lite

Ispraven dobra baterija


3.500 МКД
или предлог цена
16 јан 09:28Prodavam Xiaomi Mi Watch smartwatch

Prodavam smart casovnik Xiaomi Mi Watch kompletno pakuvanje seuste po...


3.300 МКД
или предлог цена
15 јан 10:54Xiaomi mi 10t lite 5G nov

Se prodava nov xiaomi mi 10T lite 5G Telefonot e bez nitu edna grepk...


11.000 МКД
или предлог цена
15 јан 10:08Nov Samsung A13 neotpakuvan od Telekom

Se prodava nov neotpakovan Samsung A13 od Telekom


8.500 МКД
или предлог цена
14 јан 10:56Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


580 €
или предлог цена
13 јан 09:05T home 5g

Nov so 2 godini garancia so pakuvanje


155 €
или предлог цена
12 јан 22:40iPhone 8, Black 64GB

Се продава iPhone 8, црна боја, 64GB, во одлична состојба, не сервиси...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
10 јан 16:06Huawei P30 Lite

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


90 €
или предлог цена
09 јан 12:57Xiaomi Poco X3 Pro

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 12 meseci. Pod...


200 €
или предлог цена
09 јан 12:55Samsung galaksi a5

Bombona dobra baterija


2.500 МКД
или предлог цена
09 јан 10:35Huawei mate10 lite

Ispraven dobra baterija


3.500 МКД
или предлог цена
09 јан 10:34Samsung S20 FE

Se prodava Samsung S20 FE, telefonot e full pack, top sostojba, zacuv...


250 €
или предлог цена
07 јан 15:56Display / Екран за iPad 10.2" 7th/8th/9th Gen

Display / Екран за iPad 10.2" 2019 7th Gen A2197 A2200 2020 8th Gen A...


1.000 МКД
или предлог цена
07 јан 01:27Нов Екран / Display за CAT S40

Нов Екран / Display за CAT S40


800 МКД
или предлог цена
07 јан 01:27iPhone 11 Pro Max 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


500 €
или предлог цена
06 јан 12:06iPhone X 64GB

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


220 €
или предлог цена
04 јан 14:57iPhone XR 64GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


240 €
или предлог цена
04 јан 14:57iPhone XS 64GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


280 €
или предлог цена
04 јан 14:57iPhone 11 64GB, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 12 meseci. PRODADEN ...


500 €
или предлог цена
04 јан 14:56iPhone 12 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


580 €
или предлог цена
04 јан 14:55iPhone 14 128GB, nov

Nov, neaktiviran, garancija 12 meseci. PRODADEN ...


900 €
или предлог цена
04 јан 14:54Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам