277 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Galaxy S10 plus

-Telefonot raboti na site SIM karticki + Dual sim opcija -Celosno is...


12.999 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
16.000 МКД
Вчера 09:24Промовирано

Se prodava Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G

Se prodava telefonot e nov neotpakuvan kupen od Telekom si imat i gar...


19.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:46Промовирано

Нов Екран / Display за CAT S40

Нов Екран / Display за CAT S40


800 МКД
или предлог цена
07 јан 01:27iPhone 11 Pro Max 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


500 €
или предлог цена
06 јан 12:06iPhone X 64GB

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


220 €
или предлог цена
04 јан 14:57iPhone XR 64GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


240 €
или предлог цена
04 јан 14:57iPhone XS 64GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


280 €
или предлог цена
04 јан 14:57iPhone 11 64GB, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 12 meseci. PRODADEN ...


500 €
или предлог цена
04 јан 14:56iPhone 12 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


580 €
или предлог цена
04 јан 14:55iPhone 14 128GB, nov

Nov, neaktiviran, garancija 12 meseci. PRODADEN ...


900 €
или предлог цена
04 јан 14:54Honor X8 5G

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 22 mes...


160 €
или предлог цена
04 јан 14:54Samsung Galaxy A04s

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 24 meseci. PRO...


130 €
или предлог цена
04 јан 14:53Samsung Galaxy A20e

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


80 €
или предлог цена
04 јан 14:53Samsung Galaxy A41

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


110 €
или предлог цена
04 јан 14:49Samsung Galaxy A52s 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija meseci. PRODAD...


220 €
или предлог цена
04 јан 14:49Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


450 €
или предлог цена
04 јан 14:45Samsung Galaxy S22 5G, nov

Nov, neotpakuvan. PRODADEN ...


650 €
или предлог цена
04 јан 14:43Samsung Galaxy S22 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 23 meseci. PRO...


650 €
или предлог цена
04 јан 14:41Samsung Galaxy S22 Ultra 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 23 meseci. PRO...


900 €
или предлог цена
04 јан 14:41Xiaomi Mi 10T Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 6 meseci. PROD...


300 €
или предлог цена
04 јан 14:39Сервис на сите Андроид и iPhone телефони

- Bypass на iCloud - FRP - Декодирање - Флешување - Промена на ди...


03 јан 14:11Нов Екран / Display за Samsung A71

Нов Екран / Display за Samsung A71 Екранот е AMOLED со пошироки безе...


1.700 МКД
или предлог цена
03 јан 14:10Prodavam Huawei p30 pro

Продавам Huawei P30pro ,во одлична состојба, користен само за сликање...


1 МКД
или предлог цена
03 јан 13:00Tablet samsung tab4

Ispraven slaba baterija


1.500 МКД
или предлог цена
02 јан 14:15iphone 13 pro kako nov 128 gb silver

iphone 13 pro 128gb kako nov evropski so kutija raboti sve i se orgin...


850 €
или предлог цена
02 јан 11:45OnePlus 10 Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 13 meseci.


600 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
630 €
29 дек 14:02Xiaomi Mi 11 Lite 5G

5G 6+2 Ram - 128 memorija kompletno pakuvanje kako nov raboti na...


220 €
или предлог цена
29 дек 00:00Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Kako nov, sledi so polnac.


180 €
или предлог цена
27 дек 14:14Iphone 11 Pro Max 256 gb

Iphone 11 Pro Max 256 gb


550 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
650 €
20 дек 00:16Lg nehus ubuntu

Mikeofonot ne raboti brz doagja so maska bez polnac


800 МКД
или предлог цена
19 дек 12:41Samsung Galaxy A21s

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. PRODADEN ...


90 €
или предлог цена
19 дек 09:05iPhone 6s 128gb kako nov

iPhone 6s kako nov so kutija orginal adapter i slushallki


100 €
или предлог цена
16 дек 13:34Samsung Galaxy A13, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci. PRODADEN ...


150 €
или предлог цена
15 дек 15:12Samsung Galaxy A23 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.+ PRODADEN ...


200 €
или предлог цена
06 дек 15:06Nokia,Samsung,Siemens,Emporia

Site telefoni se ispravni.Nekoi od starite nokii se bez baterii no is...


1 €
или предлог цена
06 дек 09:08iPhone 7 128GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. PRODADEN...


120 €
или предлог цена
05 дек 11:49iPhone 11 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


400 €
или предлог цена
05 дек 11:46iPhone 11 Pro 64GB

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


450 €
или предлог цена
05 дек 11:45iPhone 12 Pro 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


700 €
или предлог цена
05 дек 11:42iPhone 13 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 3 meseci. PROD...


720 €
или предлог цена
05 дек 11:40iPhone 13 Pro 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


950 €
или предлог цена
05 дек 11:40Huawei P40 Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


350 €
или предлог цена
05 дек 11:37Страна 4 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам