Берово
                   
103 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL FRONTERA 2.0 OFF ROAD *** TOP SOSTOJBA***

Opel frontera 2.0 benzin 116ps 4x4 Voziloto e napraveno za svoja dus...


5.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

20 дек 14:05FORD FOCUS 1.6 TDCi

Автомобилот е во одлична состојба. Има нови гуми. Сменето уље, ребра...


3.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

30 сеп 12:07SEAT LEON 1.2TSI 110HP

Kolata e kupena od Toyota skopje,golem servis e napraven pred 2000km....


15.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

29 сеп 09:25jeep wrangler

more info viber +12392875050


35.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

18 авг 09:46Vo odlicna sostojba

So mali zabeleski nadvoresno na bojata,kuka,desen volan.Najdobriot mo...


3.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 јун 22:54Peugeot 206

Se prodava Peugeot 206 1.4 benzin so atestiran plin i klima Kontakt ...


2.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

13 јун 13:36Pasat

Se prodava pasat B6. TSI. 1.8 118kw.benzin 2010g. Pasatot e uvezen od...


7.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

04 мај 21:07ПРОДАВАМ FORD FOCUS GIA 1.6 101ks Бензин

ПРОДАВАМ FORD FOCUS GHIA 1.6 Бензин 101ks во одлична состојба. Цен...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

10 апр 19:02Се продава Fiat Brava

078/330/374- Делче


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 мар 16:15Audi A6 3.0 TDI V6 224 HP

Максимално сочувано ,без дополнителни трошоци, сите сервиси навреме н...


7.400 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

10 фев 18:27Renault Megane -

Се продава Рено меган во добра состојба. Контакт телефон: 075 304 631


450 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

12 јан 13:00Застава 750-фичо

Пали вози! За повеке информации јавете се на 078465744


400 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

02 јан 16:49Ford

Se prodava Ford Cougar vo odlicna sostojba. Za povekje informacii na ...


3.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

06 дек 12:19Opel Astra Prodava Menuvam

Opel Astra 2006 Registrirana do juli smenet cel set zamaec, napraven ...


3.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

02 дек 13:00AUDI A5 TDI QUATTRO DPF SPORT 3.0 Tdi

Audi a5 3.0tdi sport izvaden dpf 300+ HP cupe full servisna istorija,...


3.600 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

01 дек 12:25SUZUKI-GRAND VITARA

Smeneta prednica,dignat 5 cm.Deferencijali,reduktor ekstra.Gumi off r...


4.999 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

05 ное 20:44Opel Zafira

Колата е редовно сервисирана и зачувана. Има 4 нови гуми М+С и нов ак...


2.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

30 окт 21:17Opel Asta H 1.7 CDTI Cosmo-Sport

Opel Astra H 1.7 CDTI 74KW 2006 godina registrirana do 05.07.2022 god...


3.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

12 окт 20:52delovi za\od golf 2

prodavam delovi za golf 2 disel,motor i menjac prodadeni


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

11 окт 10:57delovi za golf 1 i golf 2

golem izbor na delovi za golf 1 i golf 2 diesel ekstra ceni


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

11 окт 10:57Mitsubishi Outlander 2.0

Vo odlicna sostojba moze i zamena za terenski Dzip


7.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

05 окт 19:20Tandem puma za audi A4 b6 model

Vakum pumpa za audi 1.9 tdi 96 kw


50 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

23 сеп 07:40Сив металик

Продавам отлична Skoda Octavia 2.0TDI BMM F1 Всички екстри за модела...


5.999 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

06 сеп 21:34Range Rover 1999 2.5 avtomatik

Voziloto e vo odlicna sostojba naraveno komplet servis na menjac i mo...


4.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

21 јул 22:03VW GOLF VII 1.6TDI 77KW BLUEMOTION ••• NOVA KOLA•••

GOLF VII 1.6 TDI 77KW/105KS 2014 GOD BLUEMOTION TEHNOLOGY KOLATA E ...


9.399 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

10 јул 18:31Se prodava Kia Pregio

Kia pregio (napraven kompleten servis ulje site filtri vodna pumpa sm...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

08 јул 23:23golf 5 prodavam

Golf 5,2008 maj mesec,1.4 cm3, 80 ks. 84000 km.benzin, vo super sosto...


6.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

04 јун 10:42Jeep Cherokee Kj 2.5

Se prodava Jeep Cherokee 2.5 Crd 140 hp.Avtomobilot poseduva full op...


6.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

22 мај 16:02Audi A5 S-line

Audi A5 sline sportback BI-xenon keyless Go Lane Assist Side Assi...


17.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

08 мај 13:00OPEL ASTRA H 1.7 cdti **COSMO PAKET**

Se prodava Opel Astra H 1.7 CDTI od 2005 godina, Voziloto e vo odlic...


3.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

27 апр 22:37audi a4

odlicna sostojba


6.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

18 апр 19:02Se prodava

Bmw x3 registriran vo top sostojba.110kw 150 ks so najdobriot motor o...


7.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

16 апр 13:00Ford mondeo karavan

Koj ja saka kolata neka se javi na broj 077888708


500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

13 апр 16:10Reno scenic 1.6 benzin plin za delovi

Reno scenic 1.6 benzin plin za delovi


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

08 апр 19:38Opel Vectra B 2002 Benzin/Plin na Delovi

Se prodava Opel Vectra B 2002 Benzin/Plin na delovi.


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 фев 18:36Renault megane 1.6 benzin plin so atest 1997

Renault megane 1.6 benzin plin so atest 1997 regis 05-01-2021 elektri...


1.450 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 јан 23:06Audi a4 1.9 131

Kolata e vo ispravna sostojba smeneto ulje filtri rebres kais novi gu...


2.750 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

11 јан 00:07UAZ 469

se prodava UAZ 469 cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

08 јан 17:13Audi A4 1.9TDI AVANT

Se prodava Audi A4 1.9 TDI 2006 godina. Registrirano do leto 2021. ...


5.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

23 дек 17:37Se prodava Opel Astra

Opel Astra kolata e so ful oprema,novi gumi registrirana cela godina....


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

05 ное 18:38Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам