Виница
                   
292 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT IBIZA 1.4 TDI 2009G

Seat iibiza 1.4 tdi 59kw 2009Godina Voziloto e registrirano do 03.2...


4.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.600 €
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Tiguan 2.0 Extra !! 2010

VW Tiguan 2.0 103 kw 2010 godina.Voziloto e vo extra sostojba bez nik...


11 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 јан 18:36Промовирано

Golf 5 2.0tdi 16v

golf 2.0tdi 16v 140ks 2005godina vo dobra sostojba registriran cela...


3.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јан 00:10Промовирано

D e l o v i Alfa Romeo 166

D e l o v i Alfa Romeo 166 2.4 Jtd Ispravna sostojba pali vozi !!...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 22:48Delovi Opel Tigra 1.4

D e l o v i Opel Tigra 1.4 66kw 90ks Kolata e funkcionalna 100% ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 22:48Delovi Hyundai Getz 1.3

D e l o v i Hyundai getz 1.3 Info: 077 873 777 Viber - Whatapp


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 22:48Delovi Mercedes A140 A160

D e l o v i M.B. A140 A160 Benzin 60kw 077873777


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 22:48Audi Q7 3.0 TDI 6+1 sedista

Na bg tablici moze da se carine Moze zamena


7.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 21:58PEZO 207 1.4 HDI FACELIFT

Se prodava pezo 207 1.4 HDI proizvedeno 11 mesec 2011 godina, prva re...


4.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 €
Виница

Автомобили

Вчера 18:45Range Rover Sport 3.6 HSE Diesel

Range Rover Sport 3.6 HSE Diesel Automatik so zelen karton reg do 10....


12.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 16:44Polo 1.2 benzin-plin 2006

Se prodava vw polo 2006 god 1.2 benzin-plin 4 novi gumi Smeneto ka...


3.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 14:33Mercedes C180 BlueTec

Poveke info na 078 708 332


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:01SEAT IBIZA 1.4 TDI 2009G

Seat iibiza 1.4 tdi 59kw 2009Godina Voziloto e registrirano do 03.2...


4.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.600 €
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava Touran 1.9 2006 75kw 105cc

Touran 1.9 2006 75kw 105cc Uvezen Od germania prv sopstvenik vo mk ...


4.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Mazda CX-7 2.2 Dizel 4X4

Voziloto e vo odlicna sostojba Nema nikakva maana Servisirano pred ...


9.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.500 €
Виница

Автомобили

Вчера 12:23Kia Sportage 2.0 dizel 4x4

Цена:4200€ Последна цена:4200€ Цена за да дојдете и да го земете:42...


4.199 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 12:06Nissan Primera 2.0 dizel

Kolata se prodava cela ili na delovi-nee palena 2 godini I nema prevod


290 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јан 18:27AUDI A6 2.7TDI / 190KS / QUATTRO / 2010GOD

SE PRODAVA AUDI A6 MOTOR: 2.7TDI / 190KS / QUATTRO PROIZVEDENA: 10....


9.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јан 18:16Yugo Tempo 1.0

Yugoto e kamen zdravo 30000km pominato kamen motor bez ni edna maana ...


1.050 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јан 13:50Nissan Patrol

Nissanot e kamen zdrav motor glanc 2.8dizel ima gi i originalnite gum...


3.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јан 13:39Opel Vectra A 2.0

Se prodavaat delovi za opel vectra i opel drontera se sto vi treba


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јан 13:30FIAT BRAVO 1.9JTD 2008

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA


2.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јан 13:17FORD C-MAX 1.6D 2011

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA SO ZELEN KARTON NAPRAVEN...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јан 13:17PEUGEOT 308 1.6I 2008

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA SO ZELEN KARTON


4.150 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јан 13:17PORSCHE PANAMERA 3.0D 2013 STAKLOO

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јан 13:17MERCEDES GL420 2009

DZIPOT E VO TOP SOSTOJBA MOZE ZAMENA


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јан 13:17Prodavam Fiat Marea 1.9TD

Prodavam Fiat Marea 1.9Turbo Diesel Kolata e so najvisoko nivo na o...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Виница

Автомобили

28 јан 12:24Bmw 318

Se prodava bmw 318 2008 godina reg so zelen karton do 06.2023 vozilo...


5.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.700 €
Виница

Автомобили

28 јан 09:40CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI

Kolata e vo odlicna sostojba kupena od Germanija bez nikakvi maani ...


7.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 јан 21:43MERCEDES GLE 350 COUPE AMG 2017 god

Mercedes GLE 350 AMG COUPE 2017 godina Panorama , led , distronik ...


65.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 јан 18:43RENAULT MEGAN 1.5 dci 110 ks LED/NAVI / DIGITAL

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LED /NAVI /DIGITALNA TABLA EURO-6B, ...


11.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 јан 18:43Vw TIGUAN 2.0 tdi 4 MOTION

VW TIGUAN 2.0 tdi 140 ks 4 MOTION -Godina na proizvodstvo 2008 ...


9.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 јан 18:43MAZDA CX-3 Skyactiv 2019 godina

MAZDA CX-3 skyactiv 1.8 dizel naj noviot posleden model na motor ...


17.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 јан 18:43SEAT LEON 1.9 tdi 77 kw /105ks 2010 godina

Marka: SEAT Model: LEON Motor: 1.9TDI ( dizel ) Moknost: 105KS ( 7...


6.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 јан 18:43OPEL ASTRA 1.7 cdti 81 kw/ 110 ks 2010 godina

Marka: OPEL Model: ASTRA Motor: 1.7 CDTI ( dizel ) Moknost: 110ks ...


6.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 јан 18:43VW GOLF 7 1.6 tdi 110 ks 6 brzini 135.000 kilometri

VW Golf VII 1.6 tdi bluemotion 81kw /110ks 135.000 kilometri Uvezen...


11.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 јан 18:43VW GOLF 6 1.6 tdi 90 ks 2009 god.

- VW GOLF 6 -1.6 TDI 90 ks -Godina na proizvodstvo 2009 - ...


7.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 јан 18:43Golf 3 1.9 TDI 90ps

PRODADENO❗️❗️


1.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 јан 16:45Golf 5 Plus Perfekten 1.9tdi 105 konja

Tip-Top bez nikakvi dopolniteni vlozuvanja, mnogu stegnato vozilo, mo...


5.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 јан 15:58Citroen C3 Cabrio Kabriolet

Citroen C3 Pluriel , Kabriolet so 4 sedista 2008god Full opema...


3.250 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 јан 08:49NISSAN PATHFINDER

Se prodava Nissan Pathfinder 2007 god uvezen od Svajcarija, za 7 osob...


10.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 јан 22:02Opel Astra 1992 atestiran plin

Opel Astra 1992 atestiran plin Nov akomulator Smeneti plocki so cr...


650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 јан 18:32Opel Rekord Olimpia

Opelot e kamen zdrav ni edna maana na nego samo za meraklii realni ku...


5 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 јан 17:38Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам