Виница
                   
319 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Passat Variant Comfortline 2.0 TDI BMT

Uvoz Germanija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


14.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 јун 13:19Промовирано

VW UP 1.0 75HP 66.000 KM

Возилото е регистрирано до 07/2023, оригинални киломтери со сервисна ...


6.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 €
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

VW TIGUAN 2.0 TDI 2017 BLUEMOTION

Возилото е регистрирано со зелен картон до 09/2023 година, оригинални...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

VW POLO 1.6 tdi 75 ks 2010 godina

VW POLO - Euro 5 -1.6 TDI 55 kw / 75ks -Godina na proizvo...


5.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 јун 09:44W GOLF 6 1.6 tdi 105 ks 2011 godina

VW GOLF 6 - Euro 5 -1.6 TDI 77 kw / 105 ks -2011 Godina...


6.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.200 €
Виница

Автомобили

02 јун 09:44VW GOLF 6 1.6 tdi 77kw/ 105 ks 2010 god.

VW GOLF 6 euro 5 1.6 tdi 77 kw 105 ks proizveden 11.2009 godina p...


7.450 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 јун 09:44VW PASSAT 2.0 tdi 140 ks 2013 godina

VW PASSAT B7 -2.0 TDI 140ks -Godina na proizvodstvo 2013 -...


8.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.950 €
Виница

Автомобили

02 јун 09:44VW GOLF 6 HIGH LINE 2.0 tdi 140 ks 4 motion 4x4 2.0

VW GOLF 6 HIGH LINE 4 MOTION 4 x 4 2.0 tdi 103 kw / 140 ks PROIZ...


8.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 јун 09:43PEUGEOT 308 1.6 hdi 85 kw/115 ks

Peugeot 308 1.6hdi 2014 godina proizvodstvo 85 kw / 115 ks Oprema:...


9.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.500 €
Виница

Автомобили

02 јун 09:43VW GOLF 7 1.6 tdi 110 ks 6 brzini 135.000 kilometri

VW Golf VII 1.6 tdi bluemotion 81kw /110ks 135.000 kilometri Uvezen...


11.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 јун 09:43AUDI A3 sportback LED 2.0 tdi 150 ks

AUDI A3 SPORTBACK LED/NAVI KOZEN SALON 2.0 tdi 110 kw /150 ks 20...


13.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 јун 09:43Delovi za Opel Frontera 2.0

Se prodava glava za motor za opel frontera 2.0 benzin,alanser,alterna...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 јун 09:10UAZ 469

Se prodava uaz 469 na dzipot ima benzin motor so nego ima motor merce...


1.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 јун 09:07Bandasi so gumi 16ki

Nazad gumite se menjati michelin novi gumi


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 јун 20:42VW TOUAREG 3.0 TDI V6 4 motion bluemotion-12

VW TOUAREG 3.0 TDI V6 4 motion Bluemotion 245 кс-12 Возилото е во то...


17.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
18.000 €
Виница

Автомобили

01 јун 14:24DODGE CALIBER 2.0 CRD-07

DODGE CALIBER 2.0 CRD-07 Возилото е во топ состојба,увезено од Герма...


5.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 јун 14:24AUDI A5 2.7TDI SPORTBACK / AUDI A5 2.7 TDI 2010GOD.

SE PRODAVA : AUDI A5 SPORTBACK MOTOR: 2.7TDI / 190KS GODINA: 2010 ...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 јун 10:14Nissan pathfinder 4x4 2.5 dci

Dzipot e vo odlicna sostojba napraven golem i mal servis gumi 80% 4x4...


10.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

31 мај 22:31AUDI A3 quattro 2.0 170hp

Se prodava audi a3 2007 godina quattro so 2.0 motor 170ks +stage1 (22...


7.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

31 мај 18:01PRODAVAM AUDI A4 AVTOMATIK BENZIN-PLIN

Prodavam Audi A4 1.8 Turbo, vo perfektna sostojba, mnogu dobro socuva...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

31 мај 13:57Renaul Laguna 2.0 dizel 2008

Kolata e so najvisoko nivo na oprema vo besprekorna sostojba,maksimal...


5.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 16:06Fiat panda 0.9 benzin/metan fabricki 2013 godina

Kolata e registrirana cela godina kompleten servis golem i mal pred e...


5.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 16:06Bmv x3 xdrive 3.0 2007 godina

BMW xdrive 3.0 so 286 ks,kozen salon,kozen volan,klimatronik,abs i zi...


7.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 16:05Citroen c2 1.4 hdi 2006 vts avtomatik

Citroen c2 1.4 hdi vts 2006 godina avtomatik 205.000 km,klimatronik,p...


3.400 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.600 €
Виница

Автомобили

30 мај 16:04Ford Ka na delovi

Cela za delovi


450 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 10:34Se prodava reno 4

Vo mnogu dobra sostojba pali vozi


400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 10:34Audi Q7 3.0 TDI 6+1 sedista

Na bg tablici moze da se carine Moze zamena


6.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 06:07FIAT 500 / FIAT500 / 2009god.

Se prodava: FIAT 500 motor: 1.2cm3 / 51kw / 69KS proizveden: 24.02....


5.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 мај 10:04PEUGEOT 208 / 1.6HDI / 2014 / UVOZ DE

VOZILO: PEUGEOT 208 MOTOR: 1.6HDI , 68KW - 92KS GODINA: 29.09.2014 ...


7.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 мај 10:04BMW 318

Se prodava BMW 318 d vo odlicna sostojba. Redovno servisirano i odrz...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Виница

Автомобили

28 мај 12:15Audi A6 3.0 204hp

2013 godina Carineta Gratis registracija od denot na dogovor Bez z...


16.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 мај 09:10Hyndai SantaFe 2.2 CRDI

Santa Fe 4x4 2.2 CRDI . 200 ks. 2016 g so 162.000 km. Kupena od Mk- S...


22.050 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
22.150 €
Виница

Автомобили

27 мај 23:07Ford Fiesta 1.6D

kolata e registrirana cela godina.


1.200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 €
Виница

Автомобили

27 мај 16:24Seat Leon

Se prodava seat leon 2.0TDI kolata e vo extra sostojba bez zabeleski...


4.799 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 мај 16:24Vw touran 1.9tdi 2009 god dsg

Vw touran 1.9tdi 2009 god 7-tronic dsg menjac Plateno se do reg 7 ...


6.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 мај 06:46Audi A4 2.0tdi

Se prodava audi a4 2.0 tdi 2008 god Sega uvezena, reg cela god Moze...


8.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 мај 06:46Prodavam vw audi 80 1.6D B2 registrirano

Prodavam audi 80 1.6d Registrirano cela godina Ispravno Karoseris...


650 €
или предлог цена
- 24 % Попуст
850 €
Виница

Автомобили

25 мај 19:31Citroen gs 1.3L

Citroen G.S 1.3l Original 43000km Prva raka


3.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 мај 14:54Mercedes w115 damcki

Mercedes w115 dizel damski


3.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 мај 14:54Fiat bravo 1.9 JTD

Kozen volan Centralno Servo City volan Abs Elekt. Prozorci -Retr...


3.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 мај 14:54za delovi

delovi


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 мај 16:03VW polo 1.2 TDI. 2012 G

Se prodava Volkswagen POLO 1.2 tdi 2012Godina Plateni site davacki...


6.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.200 €
Виница

Автомобили

23 мај 08:27Volvo xc60 2019

Kolata poseduva visoko nivo na oprema i ima kompletna servisna istori...


31.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
33.500 €
Виница

Автомобили

22 мај 23:01Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам