Струга
                           
136 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava golem soncev stan pokraj ezero

Продавам стан со поглед езерото во Струга. Станот е на 5ти спрат (95 ...


115 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

Се Продава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга,со Прекрас

✅Прекрасна локација, со поглед кон езеро, ✅Станот се наоѓа на ул. Пар...


96.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

27 јан 17:07Промовирано

*SAJCESKI* Stan kaj stara avtobuska

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


45.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

09 ное 23:19*SAJCESKI* Trosoben stan vo Ezerski lozja

Se prodava nov nevselen stan vo Struga ezerski lozja. Stanot e na pr...


55.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

09 ное 23:06Stan vo Ezerski Struga

Stan vo ezerski struga 103 m2 na 3ti sprat za poveke invo 070765844


670 €
или предлог цена
Струга

Станови

02 ное 15:26Namesten stan vo Eurotel - Struga - Celosno renoviran

ТОП Наместен Целосно Реновиран Лице за контакт, Оливер: 078262166


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

05 окт 13:38*SAJCESKI* FAMILIJAREN STAN

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 окт 22:39*SAJCESKI* Familijaren stan Ezerski lozja

Se prodava nov nevselen stan vo Struga ezerski lozja. Stanot e na pr...


56.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 окт 11:27SE PRODAVA STAN VO STRUGA

Se prodava stan vo struga od 63 kvadrati stanot e prazen ima pogled n...


43.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

28 сеп 22:02*SAJCESKI* Stan vo Ezerski lozja

Se prodava nov nevselen stan vo Struga ezerski lozja. Stanot e na pr...


58.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

23 сеп 09:45*SAJCESKI* Familijaren stan pozadi FON

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 сеп 20:07Купувам стан до 25.000 евра

Купувам стан до 25.000 евра во Струга или Охрид. Телефон/Вибер 078651...


25.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 сеп 12:14Familijaren stan vo Ezerski lozja

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo Ez...


70.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

10 сеп 09:38Pod kirija

Sloboden e od 01.03.2022 Ako sakate pred ovaj period mora da se razg...


360 €
или предлог цена
Струга

Станови

31 авг 15:04Stan na den vo Struga

Iznajmuvam stan na den vo Struga 20€ den Kontakt telefon: 070362386


20 €
или предлог цена
Струга

Станови

18 авг 20:37Shitet Banes 123 м2 / Се продава стан 123 м2

🛋 Sallon- Kuzhin 🛏 3 dhoma gjumi 🛁 2 banja ▪️ 2 ballkon 📍 Str...


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

07 авг 11:04Се продава трособен стан во Струга 68м2, 39.000€

Се продава трособен стан во Струга на улица Ристо Крле 2/2/34, кат 5/...


39.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

20 јул 08:39Se prodava Stan vo Ezerski lozja

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo Ez...


67.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

08 јул 17:27Se prodava garsonjera

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na garsonjera...


18.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

06 јул 11:49Se prodava nevselen stan

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


43.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

06 јул 00:30Se prodava stan so pogled na ezero

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stanovi vo...


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

05 јул 09:12Se prodava stan

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


700 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 јул 09:49Se prodava stan

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


43.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 јул 19:05Se prodava gorsonjera

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na garsonjera...


19.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

28 јун 13:47Se prodava stan

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


600 €
или предлог цена
Струга

Станови

26 јун 19:02Se prosava stan

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo Ez...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

25 јун 13:29Se prodava stan

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

23 јун 12:22Se prodava nov stan

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


42.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

22 јун 20:57Se prodava apartman vo Evrohotel

So kompletna dokumentacija So terasa 30m2


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
35.000 €
Струга

Станови

19 јун 00:03Se prodava stan

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

18 јун 14:37Барам стан -Kërkoj një banesa

Барам стан со 3 соби и мебел. Јас ќе изнајмувам стан за една година


200 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 јун 07:59Se prodava stan

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo St...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

11 јун 18:21Prodavam stan

Prodavam Stan na ul kej 8 noemvri br. 24/ 1 struga.stanot e za renovi...


50.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

09 јун 18:16Se prodava garsonjera

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na garsonjera...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

09 јун 16:36Se prodava Stan vo Ezerski lozja Struga

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo Ez...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

08 јун 08:58Kupuvam stan Struga.Kerkoj te blej një apartament Struge

Kupuvam stan vo Struga. Po moznost kaj Fon fakultetot. Ker...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 јун 15:26Shitet Banes 150 m2 me pamje nga Liqeni

🏠 Shitet Banes Duplex 150m2 me pamje nga Liqeni 🛋 Sallon- Kuzhin...


90.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

22 апр 14:31Se Prodava Stan 96m2 Povolno

Se prodava stan od 96 m2,renoviran i namesten na dobra lokacija: bliz...


68.500 €
или предлог цена
Струга

Станови

07 апр 17:26Se kupuva stan

Baram trosoben stan na 2 ili 3 sprat, juzen ili zapaden. Cena okol...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

31 мар 18:47IZDAVAM STAN CENTAR BIHACKA 1

Izdavam stan 90-tina m2 na Bihacka 1. 3 i pol sobi, 2 toaleta, II spr...


300 €
или предлог цена
Струга

Станови

19 мар 11:09PRODAVAM STAN BIHACKA 1 CENTAR

Prodavam stan 90-tina m2 na Bihacka 1. 3 i pol sobi, 2 toaleta, II sp...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

19 мар 10:58ПРОДАВАМ СТАН ВО АЕРОДРОМ ПОЗАДИ СЕДМИЦА - РЕНОВИРАН

Prodavam 3 soben renoviran stan 75+5+7m2. Tri Biseri. Cist Imoten Li...


860 €
или предлог цена
Струга

Станови

19 мар 10:46Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам