52 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masina Melacka (muljacka) za grozje

Koristena Dve sezoni


5.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 23:07Salazar za market

Se prodavat salaries gondola za market. Info na tel 078 430 157


70 €
или предлог цена
15 сеп 20:37Se prodava Hilta einhel

Hilta einhel tel 072271864


200 €
или предлог цена
10 авг 20:47Алати за производство на пластични закачалки

Продавам алати за производство на пластични закачалки за лесна конфек...


1 €
или предлог цена
13 апр 10:48Se prodava sledniot inventar

Inventarot e kako nov i moze da se vidi vo sekoe vreme. Kontakt: 0...


1 €
или предлог цена
18 ное 15:21Индукциски греач indukciski greac

Произведувам индукциски греачи за разни намени од 1кW 2kW 3kW и 5кW в...


200 €
или предлог цена
26 авг 14:54FORSHPAN (DUCT RODDER) 150m/11mm

Forshpan za provlekuvanje na kabli niz crevo. Uspeshno se provlekuvaa...


770 €
или предлог цена
04 јул 17:45sonda detektor garrett gti 2500

sondata e nova i e 34 santima se dobiva pogoleme dlabocina na pretraz...


150 €
или предлог цена
18 јун 07:36Varex 135/145

Aparat za zavaruvanje (profesionalen)


100 €
или предлог цена
11 јун 19:29Iznajmuvame AGREGATI,SVRDLI,TRIMERI,PUMPI

Vrsime iznajmuvajne na agregat za struja 3 kw,motorni svrdli za prave...


1 €
или предлог цена
08 јан 14:49ПИКОГРАФ

Се продава практично некористен пикограф (машина за гравирање на слик...


1.800 €
или предлог цена
10 ное 21:07Agregat za struja

Prodavam novi agregati od germansko poteklo so moknost od 8,5 kw , so...


400 €
или предлог цена
06 окт 07:16Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам